Volgens de artiest Arnold ‘Kadensi’ Boekoeroe heeft ABOP-leider Ronnie Brunswijk geen visie. “Als ik nog DNA-kandidaat zou zijn, zou ik naar mijn vriend Brunswijk gaan. Ik zou in zijn keuken gaan en zijn koelkast openmaken. Ik weet dat hij als vicepresident alleen maar steak eet, maar één ding zou hij niet in zijn koelkast hebben. En dat is visie. Mi bo tyari visie gi a man,” zei Kadensi tijdens een ressortenclustervergadering van de Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP) woensdagavond aan de Baldewshoopweg.
De artiest stelde dat hij als DNA-kandidaat zelf de durf zou hebben om NPS-voorzitter Gregory Rusland en NDP-voorzitter Jenny Simons te adviseren om op de VHP te stemmen. Want als het aan hem ligt, dan mag zijn partijvoorzitter Chan Santokhi nog tien jaren doorregeren.
“Andere partijen die ooit regeermacht hebben gehad, hebben allemaal tien jaren gehad om dit land te besturen. En in die tien jaren hebben ze bewezen dat ze het niet kunnen. Chan heeft in 2020 overgenomen, maar ik zeg dat hij pas drie jaren heeft geregeerd. Want twee jaren waren Covid-jaren. En kijk hoeveel hij heeft gedaan.
Hij heeft een generator naar Albina gestuurd, waardoor wij allemaal daar nu stroom hebben. Hij heeft het geregeld en daarom sta ik hier. Ik vraag Suriname daarom om Chan ook voor tien jaren te laten zitten. Meki a sori Sranan dat a kan draai en. En eng o set’ en wel!” aldus Kadensi.
De VHP’er benadrukte dat wat anderen het binnenland hebben aangedaan, Chan en de VHP niet hebben gedaan. In ieder geval heeft de VHP-leider geen mensen in het binnenland vermoord. Wat dit punt betreft zou hij graag dieper op willen ingaan, maar merkte op rekening te houden met zijn persoonlijke veiligheid.
“Als er één persoon in Suriname is waarop binnenlandbewoners zouden moeten stemmen, dan is dat Chandrikapersad Santokhi. Chan no kiri unu na binnenland! Chan no seri unu na binnenland! De enige man die het binnenland tot een stad kan maken is Santokhi,” aldus Kadensi.



Look whoes talking
Rapporteer een reactie
Dati na a heri tori!! Den don kaw’s sa no grabu a sani!! A tori hebi dyi den!!! Den a tori fa a ben waka!! en suma ben du en!! Bouta nanga Brunsie na her man ben de san nanga san den du!! Yagi den mars gwe!!
STEM DAAROM MASAAL OP DE VHP EN DAT IS DE TOEKOMST!!!
Weg met moordende, rovende, plunderende en de weglopende partijen!!
Rapporteer een reactie
Precies dus dat….stem massaal op de VHP 👈🏾😎🧡🧡🧡
Rapporteer een reactie
Dang noti fu a kondre o tang abra, deng libi sma no abi neks fu njang.
Rapporteer een reactie
VHP Is The Glory 2025
Simply The Best And Better Than All The Rest
Z.E. president Chandrikaperkash, de VHP, Orange Movement is heel goed bezig met de economie van de republiek Suriname en de Surinamers in orde te brengen ( inter)nationaal.
Mijn advies!
Daarom,
Surinamers / Kiezers
25 Mei 2025
Stemt U Massaal Op De VHP
5 More Years CS4Pres!
Slogan VHP, Olifant, Orange Movement:
– Make Suriname/rs Great!
Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi heeft de republiek Suriname macro- economisch weer op de rails gezet. Hij heeft hiervoor van de Latin Finance de ” Sovereign Restructurering Of The Year Award voor ontvangen voor de succesvolle herschikking van de staatsschuld. Dit moet voor de republiek Suriname en de Surinamers duidelijk zijn dat hij heel goed bezig is om de republiek Suriname en de Surinamers economisch weer in orde te brengen.
Daarom verdient de VHP, Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi een tweede termijn van 25 Mei 2025 – 25 Mei 2030 om president van Suriname te zijn.
Hij heeft de juiste competenties/ kennis, ervaring, crisesmanager, (inter)nationale ervaring, vertrouwen, een baken in zee, geen woorden, maar daden, waar anderen stil stonden, hakte hij knopen door om aan het einde van de tunnel Surinamers weer het licht te laten zien.
Hup VHP Hup,
Laat Surinamers niet in haar pangie staan,
Hup VHP Hup,
Laat Surinamers niet skeer staan,
Hup VHP Hup,
Surinamers Stemt U Massaal Op De VHP!,
Want Surinamers met de VHP kan de hele wereld aan. ( repeat)
Leve VHP:
– Bestuur VHP,
– Z.E. President Chandrikaperkash Santokhi,
– Kandidaten VHP voor DNA voor 25 Mei 2025- 25 Mei 2030,
– DR- en RR- VHP 25 Mei 2025-25 Mei 2030,
– Alle Surinamers / Achterban VHP,
– We Believe In Knock Out!
– We Are The Champions My Friends!
Hoera, Hoera, Hoera!
VHP Is The Glory!
Simply The Best And Better Than All The Rest
Rapporteer een reactie
Brunswijk abi wan tele visie. Kande moro dan wan.
Rapporteer een reactie
Kadensi: “Brunswijk no abi visie”
Deze man is een echte artiest.
Mi lafu yere 🤣 dit is pas humor.
Dit is wat men noemt top punt van sarcasme en satire in één.
Ps lees goed wat er staat en tussen dubbele aanhalingstekens “ ..”.
Dat is dan een doordenkertje.
Rapporteer een reactie
Wiens roti men eet diens taal men spreekt….Met ordinaire vuilsmijtererij (bij gebrek aan visie) zal Suriname nooit tot bloei komen.
Rapporteer een reactie
Jij bent een crimineel en joe go in a juiste partij luku joe da luku advies kan je een speech geven zonder surinaams te spreken je naam zegt al genoeg Boekoeroe joe go foeroe sama bali boe
Rapporteer een reactie
Bruns is gewoon een Donne lul. Niks meer niks minder.
Rapporteer een reactie
@Passant
Heb je al eerder gevraagd hoeveel je toegestopt krijgt voor de stupid propaganda.
Rapporteer een reactie
Wapenfeiten vd Vervloekte Paarse as, Vervloekte ndp, vervloekte ziedonia, parmessar, bouva, abrahams, aloe ba ba, tigri bar ba, boefdraad, Ingrid waaldring, vervloekte paarse rovers/ criminelen. Allemaal inner cirkel van vervloekte as die zich schatrijk hebben gemaakt met valuta, goud, domeingronden, enz van de republiek Suriname en de Surinamers.
25 februari 1980: Eerste staatsgreep, de Sergeantencoup
25 februari 1980 – 25 november 1987: Eerste militaire dictatuur
1 mei 1980: Moord op Fred Ormskerk
15 maart 1981: Aanslag op Wilfred Hawker
Juni 1981: Moord op Humphrey Keerveld
11 en 12 maart 1982: Moord op Wilfred Hawker
15 maart 1982: Moord op Baal Oemrawsingh
8 december 1982: Decembermoorden ( Suriname 1 x skeer)
2 februari 1983: Moord op Roy Horb
21 maart 1984: Moordaanslag op Humphrey Somohardjo
5 augustus 1984: Moord op Henri Sayadsingh
8 maart 1985: Moord op drie leden muziekband
1986 – 1992: Burgeroorlog of Binnenlandse Oorlog
29 november 1986: Moorden in Moiwana
December 1986: Oorlogsmisdaden Albina
20 maart 1987: Moord op drie politieagenten en vier burgers
4 april 1987: Moord op Hans Lachman
11 september 1987: Moorden in Pokigron
November 1987: Moord op Henry Nahar
31 december 1987: Moorden in Atjoni (nabij Pokigron)
7 november 1987: Moord op Ashok Gangaram Panday
16 mei 1988: Moord op Guno Mahadew
1989-1990: Hoogverraad en moord op meerdere Tucajana’s
31 augustus 1989: Moord op Loknath Rambhadjan
1990: Moord op drie Tucajana’s
1990: Moord op twee lijfwachten van Ronnie Brunswijk
4 augustus 1990: Moord op Herman Gooding
24 december 1990: Tweede staatsgreep, de Telefooncoup of Kerstcoup
februari 1991: Moord op Frans Rozendaal
regering jules wijdenbosch 1992 ( Suriname 2 x skeer)
Augustus 1994: Moord op Bhagwedpersad Ausan
1999: Moord op Roy Tolud
16 juli 1999: Veroordeling in Nederland
30 juni 2000: Veroordeling in Nederland
2010 – 2020: Regering-Bouterse ( 3 x skeer, 4 x Suriname skeer), leningenplafond werd verhoogd en boefdraad sloot grote leningen met hoge renten bij binnen- en buitenlandse crediteuren die niet werden afgelost, grote armoede en grote ellende bij de bevolking, stijging vd koerzen, ontwaarding srd, stijging vd prijzen van goederen in winkels, geen medicijnen, grote criminaliteit,vervloekte ziedonia die onterecht overheidsgelden inde voor haar educons computeronderneming, man zie donia bij para industries vele miljoenen US-$ in zijn diepe zakken stopte en de onderneming failliet raakte, man zie donia Suripost miljoenen US-$ in zij diepe zakken stopte , bouva miljoenen gulden van schoolmaaltijden in zijn diepe zakken stopte en de schulden bleven bestaan, graanoogst die miljoenen US-$ van carifesta in zijn heel diepe zakken stopte en de schulden bleven bestaan, vervloekte ingried waaldring die valuta nam vd Indiase overheid en Waka Pasie maakte en de cabanas verhuurt en geld mee verdient, valuta- en goudroof uit de LIPS- kluis vd CBvS door boefdraad en vervloekte as, mensenhandel, wapenhandel, drugsdoorvoerland, prostitutie van Dominicaanse, Venezolaanse, Cubaanse Colombiaanse, Braziliaanse vrouwen.
Januari 2012: Gratie pleegzoon Romano Meriba
29 juni 2016: Blokkering proces Decembermoorden
9 augustus 2016: Moord op Franklin Waterval
7 oktober 2019: Verzoek om Dino Bouterse over te plaatsen naar gevangenis in Suriname afgewezen
29 november 2019: Veroordeling voor de Decembermoorden.
aloe baba die miljoenen US – $ nam en zei daar mee aardappelen en uien voor het volk gekocht te hebben en in zijn heel diepe zakken propte tot aan de rand te vullen en computer, bestanden vernietigde om het bewijs materiaal onmogelijk te maken,
vervloekte paarse as zong voor de laag geletterde Surinamers op het Onafhankelijkheidsplein, I did it my way en zij voor hem klapten en lachten en sprongen en zeiden, a man mo(o), mi Lobi a man, me deade gi a man! a man abi charisma, ooh wat is hij mo(oi)!, a man de singide, hun vertelde dat hij geen problemen had met de LIPS-kluis van de CBvS die hij van goud en valuta leeg roofde, hij ze vertelde dat hij van LIPS hield. De arme laag geletterde ghetto lachtte, klapte, dansen, terwijl de man zich verrijkte en zij in grote bittere armoede en grote ellende leefden/leven.
Weg met de ndp-criminelen:
– ndp is de vloek van Suriname/ rs sinds 25 Februari 1980,
– ndp -criminele leiders hebben grote hoeveelheden miljoenen valuta op buitenlandse rekeningen, grote hoeveelheden goud en zijn schatrijk en zij en hun (klein en achter)kinderen hoeven nooit meer te werken.
– ndp was eens, maar nooit weer,
– ndp is geschiedenis,
– Een ieder die voor de ndp kiest zal meer dan lijf en goed verliezen, dan dooft het licht…
– zie uw grote armoede en grote ellende vanaf 25 Februari 1980 tot heden en zie dat het de vervloekte paarse ndp-ers zijn die er de oorzaak van zijn.
– Zijn de VHP-ers zo slim of jij zo dom?
Surinamers kent u geschiedenis van 25 Februari 1980 tot 25 Mei 2025 en zie uw grote bittere armoede en grote ellende en dat het de paarse ndp misleiders, fascisten eigenbelang grote criminelen zijn die er de oorzaak van is. Wees rationeel, wees kritisch, denk, neemt u een juiste beslissing.
Opzouten ndp
Rapporteer een reactie
Schaamteloze Simons vertelde enkele weken geleden in Nederland over de crises in Suriname, terwijl zij en ndp de veroorzakers zijn en ze wil de redder spelen $ 3, 9 miljard aan schulden achter gelaten.
Ano Holland veroordeeld you basi, afgod 16 jari gi Cocainehandel one aantal yari geleden.
– Aloebaba???, ea??, Da ziedonia de go suku monie drape gi a sem fascistische criminele ndp, a ne sjen!
zie donia heeft onterecht overheidsgelden geind voor haar computerzaak educons,
Haar man heeft gelden van Para Industries in zijn zakken gestopt en de onderneming is ten onder gegaan.
Minister van Financiën
CBvS en Postspaarbank werden leeg geroofd door robert van trik en kromosoeto
van trik, boefdraad, roofden de LIPS-kluis vd CBvS leeg om dure luxe auto’s en dure villa’s te kopen,
kromosoeto roofde de Surinaamse postspaarbank leeg.
Ministerie van Volksgezondheid
Minister elias betaalde een dure buitenlandse studie voor zijn dochter met valuta vh ministerie van Volksgezondheid
Volksgezondheid werd kapot gemaakt en de jaarverslagen werden vernietigd
SFR werd leeg geroofd.
Ministerie Onderwijs & Wetenschappen
$ 100 miljoen verdwenen uit naschoolse opvangproject/schoolmaaltijden/ bouva,
Grote ruzie tussen mini ster peneu en vakbondsleider valies
stakingen en scholen bleven weken lang dicht
Carifestagelden kwamen in zakken van graanoogst,
Een grote zware fascistische criminele misdadige organisatie die bezig was met enge eigen belangen, zich zelf verrijken,, grondwet en verdragen vertrappen, mensen bang maken, het zwijgen opleggen, vermoorden, laten verdwijnen, het Surinaamse volk in armoede en grote ellende laten leven, $ 3,9 miljard aan schulden Suriname achter laten, goudroof, valutaroof, zelfverrijking,
Zie donia presenteert zich zelf als redder van Suriname en ze komt met bouva, sadi zelfde rovers als wolven in schaapskleding om alles weer leeg te komen plunderen
Sinds 25 Februari 1980 zijn de coupplegers de fascistische ndp met hun misleiders, moordenaars, uitbuiters, onderdrukkers, plunderaars vh Surinaamse volk.
Telkens als ze aan de macht waren was Suriname skeer, 1 x 1982, 2 x regering jules wijdenbosch, 3 x regering vervloekte paarse as 25 Mei 2010 – 25 Mei 1015, 4 x vervloekte paarse as 25 Mei 2015 – 25 Mei 2020. Deze misleiders bezitten miljoenen US-$ op buitenlandse bankrekeningen, goud, zwarte diamanten, honderden ha domeingronden, enz hun achter, achter, achter, achter, achter, achter klein, klein, klein, klein, klein, klein, klein, klein kinderen, kinderen hoeven nada never, nunca, nooit meer te werken. Ze zijn schatrijk. Daarom moet u afstand nemen van deze misleiders, waarvan zie Donia een hele grote is. Zie de gewijzigde amnestiewet, vertrappen vd grondwet, vertrappen van mensenrechten verdragen, de vervloekte as gratie willen geven, enz. Wat moet de republiek Suriname, Surinamers met zo’n modderfiguur, met zo’n pleefiguur. Niemand die respect voor deze vrouw zal hebben en serieus kan en gaat nemen. Deze vrouw is daar voor haar enige enge eigen belang. Deze vrouw heeft niet de kwaliteiten en de persoonlijkheid om zelf de schoenen van DNA-lid te poetsen. Oprotten met haar en de hele ndp. Opzouten ndp.
Opzouten ndp met de vuile stinkende ratten
Sranan letten jullie op deze awarie domrie, die net als de andere vervloekte paarse ratten wolven in schaapskeren zijn en de grote oorzaken en grote ellende zijn van de grote armoede, grote ellende, grote schulden, verval van normen, waarden, principes, goed fatsoen/ geen goed gedrag, grote crimininaliteit, hoge prijzen van goederen in winkels, geen medicijnen, geen valuta, ontwaardinfg sfl en nu srd, drugshandel, drugsdoorvoerland, vele moorden, enz in heel Suriname.
Een ieder die op de ndp stemt, zal meer dan lijf en goed verliezen, dan dooft het licht…
ndp is history
ndp was eens, maar nooit weer,
Ben ik zo slim of jij zo dom?
Opzouten ndp
Rapporteer een reactie
Welke Surinaamse politicus heeft visie? Ze zijn allemaal stuk voor stuk een combinatie van Gudu Pa en Klaas Vaak (met geld en dromen strooien voor de verkiezingen), die na de verkiezingen vooral oog hebben voor eigen portemonnee en die van hun eigen stamgenoten/family and friends.
Rapporteer een reactie
franco 28 april 2025 Bij 00:20
HAAAAAAAAAAAAAAAAAA……….STEM NDP……………..voor warme vis.
Je bedoelt NDP……is rotte vis.
Weg met deze tingi visie.
Rapporteer een reactie
Ifu VHP no kon, da Sranan klari k’ba!! skrifi poti san sa mi ey taki!!! den ndp/abop/pl/ nps stemmers un sa abi spijt!! wakti yu sa si!!!
DUS MENSEN U BENT GEWAARSCHUWD EN STEM MASSAAL OP DE VHP EN DAT IS DE TOEKOMST!!!!
U zult geen slijt van hebben en krijgen, maar in tegendeel!!
Rapporteer een reactie
Franco gowtu tifi den no abi, na soso gowtu tifi!! Yu e si den te den e lafu!!! Na dati den sa yang!!
Rapporteer een reactie
Yu abi visie want her dey yu e sidon na kuba sey.
Ga je gevangenisstraf uitzitten.
Rapporteer een reactie
“Andere partijen die ooit regeermacht hebben gehad, hebben allemaal tien jaren gehad om dit land te besturen. En in die tien jaren hebben ze bewezen dat ze het niet kunnen. Chan heeft in 2020 overgenomen, maar ik zeg dat hij pas drie jaren heeft geregeerd. Want twee jaren waren Covid-jaren. En kijk hoeveel hij heeft gedaan.
Dit is de waarheid.
Goed lezen en begripen. Santhokie heeft maar 3 aren gehad.
Stem bewust…stem VHP.
WE KOMEN ER ZEKER BOVENOP.
Rapporteer een reactie
CORRECTIE
Tambla piking 28 april 2025 Bij 03:50
“Andere partijen die ooit regeermacht hebben gehad, hebben allemaal tien jaren gehad om dit land te besturen. En in die tien jaren hebben ze bewezen dat ze het niet kunnen. Chan heeft in 2020 overgenomen, maar ik zeg dat hij pas drie jaren heeft geregeerd. Want twee jaren waren Covid-jaren. En kijk hoeveel hij heeft gedaan.
Dit is de waarheid.
Goed lezen en begriJpen. Santhokie heeft maar 3 Jaren gehad.
Stem bewust…stem VHP.
WE KOMEN ER ZEKER BOVENOP.
Rapporteer een reactie
Welke visie heeft Chan dan? Want dat blijft onduidelijk..! Het IMF heeft hem financiële steun gegeven en verder wat??? Welke richting gaan we op? Gaan we op oil and gas wachten of is het belangrijk om te gaan werken aan productie!? Hoeveel groenten en fruit exporteren wij? Hoeveel hout producten produceren wij? Wat is het plan om onze bossen te beschermen tegen de roof praktijken die daar plaatsvinden? Hoe wilt Chan de huidige etnische sentimenten die onder zijn bewind zijn opgelaaid, herstellen!?
Hey Kadensi, je bent blind en doof waarschijnlijk, want eerlijk… Er komt geen zinnig woord uit deze President zijn mond! Alles wat hij groots heeft aangekondigd is geflopt. Keihard gefaald! Geen brug naar Guyana, geen diepzeehaven, new surfing, hpsg, zijn dreamteam bij de SLM die hals over de kop moesten vluchten. Gevlucht met hulp van??? Vul het maar in…
Laatste moment kom jij op een podium staan schreeuwen dat Chan the man is. Denk je niet dat hij wist van je strafblad??? Je wordt gebruikt en let op, je eigen mensen keren zich tegen je…
Rapporteer een reactie
Wiep-Ding 28 april 2025 Bij 02:42
DUS MENSEN U BENT GEWAARSCHUWD EN STEM MASSAAL OP DE VHP EN DAT IS DE TOEKOMST!!!!
__________________________________
Kinderen hebben de toekomst, niet een stel ouwe mannen en vrouwen die nog torenhoge persoonlijke ambities koesteren.
Rapporteer een reactie
Mensen als Kadensi kan je inhuren om op podia onzin te komen vertellen. Dat is het product dat Kadensi levert. Hij doet me denken aan het typetje ‘ Esmerald ‘. Die kletst maar wat in de ruimte. Bij Kadensi hebben we met hetzelfde te maken. Hetzelfde laken en pak. Meer smaken zijn er niet. Deze man weet niet waarover hij praat. Kadensi raaskalt maar wat in de ruimte. Ze hebben geen visie en ook geen ideologie. Hij wordt net als die Esmerald gebruikt door de VHP.
Rapporteer een reactie
VHP is bezig met de hervorming vd grote schulden van Suriname, de Failed State, Macro – Economisch te herstellen,
Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi heeft de republiek Suriname macro- economisch weer op de rails gezet. Hij heeft hiervoor van de Latin Finance de ” Sovereign Restructurering Of The Year Award voor ontvangen voor de succesvolle herschikking van de staatsschuld. Dit moet voor de republiek Suriname en de Surinamers duidelijk zijn dat hij heel goed bezig is om de republiek Suriname en de Surinamers economisch weer in orde te maken.
– Investeerders naar Suriname tw halen en die vertrouwen in het huidige bestuur en heleid te hebben,
– de Rechtsstaat & Democratie te versterken,
– Surinamers een gouden toekomst te bieden met inkomsten uit aardolie, gas ea natuurlijke rijkdommen van Suriname.
– Localcontent, Surinamers de gelegenheid bieden om te gaan ondernemen.
Surinamers Vertrouwen te geven ( Inter)nationaal.
Micro-Economisch staat in de Startblokken
Leve:
– Bestuur VHP,
– Z. E. President Chandrikaperkash Santokhi,
– Kandidaten VHP Voor De DNA – Verkiezingen 25 Mei 2025,
– DR- Kandidaten en RR- Kandidateb voor De Verkiexingen Van 25 Mei 2025
– Achterban VHP,
Hoera, Hoera, Hoera!
Slogan VHP, Olifant, Orange Movement
– Make Suriname/rs Great!
25 Mei 2025 – 25 Mei 2030
– 5 More Years CS4Pres!
Rapporteer een reactie
Schandalig van de VHP om een veroordeelde van 8 jaar celstraf in het buitenland ontloopt, door in Suriname te blijven en op de politieke podia van de VHP verschijnt, dat zegt al alles over de leiding van de VHP🫣Rovers allemaal bij elkaar‼️
Rapporteer een reactie
🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣Een gek maakt meer gekken 😂😂😂😂😂🤮
Rapporteer een reactie
Passant& … Werk je voor de VHP? Ze zijn bezig puin te ruimen volgens jou…. Dat kan ik ook. Vriendendiensten zijn geen puin ruimen hoor, mensen monddood maken zijn geen puin ruimen hoor… enz Chan en Brusie hebben de zaken onderschat. Ze dachten van dat doen we even, maar het helaas vies tegen gevalen.
Rapporteer een reactie
Stem vhp? niemand heeft nog uitgelegd hoe IMF 1 en IMF 2 betaald gaan worden. tot nu toe laat men ons denken dat imf zo ontzettend veel van ons houdt. laat weten hoe de schulden betaald gaan worden. want je pretendeert dit toch zo goed te kunnen. tot nu toe betaalt onderwijs, met name leerkrachten, het grootste deel van de schulden terug.
Rapporteer een reactie
Brunswijk abi visie, abi anjoemara, tukunarie, bang bang, pataka zelf kwie kwie.
Dus a abi. Chan kan gaan kopen, lekker zeg met kerrie.
Rapporteer een reactie
Maak je niet druk voor wie ik werk. Zorg jij en je soortgenoten dat die niemand hoeven lastig te vallen, met hun tijd en energie kunnen doen wat ze willen en van het leven kunnen genieten.
Probeer door hard te werken, een goede succes volle onderneming op te zetten en financieel economisch onafhankelijk te worden en te zijn.
Rapporteer een reactie
Gelet op de situatie, omstandigheden, tijd, moment, plaats, (inter)nationaal heeft Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi het Summa cum laude gedaan. Niet eenvoudig in de coalitie gehad, COVID, $ 3,9 miljard aan niet betaalde schulden, failed state, computer bestanden en computers vernietigd zijn, diefstal van goud en valuta uit de LIPS-kluis vd CBvS, uit de SPSB valuta verduisterd waren, enz.
Z.E. president Chandrikaperkash, de VHP, Orange Movement is heel goed bezig met de economie van de republiek Suriname en de Surinamers in orde te brengen ( inter)nationaal.
Mijn advies!
Daarom,
Surinamers / Kiezers
25 Mei 2025
Stemt U Massaal Op De VHP
5 More Years CS4Pres!
Slogan VHP, Olifant, Orange Movement:
– Make Suriname/rs Great!
Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi heeft de republiek Suriname macro- economisch weer op de rails gezet. Hij heeft hiervoor van de Latin Finance de ” Sovereign Restructurering Of The Year Award voor ontvangen voor de succesvolle herschikking van de staatsschuld. Dit moet voor de republiek Suriname en de Surinamers duidelijk zijn dat hij heel goed bezig is om de republiek Suriname en de Surinamers economisch weer in orde te brengen.
Daarom verdient de VHP, Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi een tweede termijn van 25 Mei 2025 – 25 Mei 2030 om president van Suriname te zijn.
Hij heeft de juiste competenties/ kennis, ervaring, crisesmanager, (inter)nationale ervaring, vertrouwen, een baken in zee, geen woorden, maar daden, waar anderen stil stonden, hakte hij knopen door om aan het einde van de tunnel Surinamers weer het licht te laten zien.
Opzouten ndp, vernietiger vd republiek Suriname sinds 25 Februari 1980 en telkens als ze aan de macht waren, doden, 8 December, 1982, Moiwana86moorden, zie Donia die gelden vd overheid onterecht inde voor computeronderneming, haar man die gelden van Para Industries in zijn zakken stopte en het bedrijf ten onder ging, aloe baba die $ 200,- miljoen nam voor kopen van ” uien en aardappelen”, carifestagelden in zakken graanoogst, schoolmaaltijdgelden zie in zakken van bouva verdwenen, valuta van waakpassie die in zakken van de paarse weduwe verdwenen, enz, zelf verrijking vd vervloekte paarse criminelen.
Een ieder die voor de ndp kiest zal meer dan lijf en goed verliezen, dan dooft het licht…
ndp was eens, maar nooit weer,
ndp is geschiedenis,
ndp zijn goud en valutarovers voor ndp misleiders,
ndp is de oorzaak vd grote armoede en grote ellende bij de Surinamers en de republiek Suriname,
ndp is de oorzaak van failed state,
Ben ik zo slim of jij zo dom?
ndp opzouten.
enz
Rapporteer een reactie
Geen enkele schuldenland behalve de republiek Suriname in de periode 25 Mei 2020 – 25 Mei 2025, in de wereld is het gelukt de schulden weer beheersbaar te maken en betalingsbalans in orde te hebben.
Alleen Suriname onder de regering van Z.E. president Chandrikaperkash Santikhi.
In zo’n korte tijd met heel grote uitdagingen en dat heeft hij gedaan.
Iemand die dat kan doen en bewezen het te kunnen doen is Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi en daarom verdient de VHP, Z.E. president nog een termijn 25 Mei 2025 – 25 Mei 2030
De hele wereld, schuldenlanden, kijken met bewondering naar Suriname. Surinamers moeten dit nou gaan inzien dat Suriname op de wereldkaart is gezet en met bewondering over gesproken wordt.
Ben ik nu nou zo slim of jij zo dom?
Rapporteer een reactie
Passant jij bent slim , en die paarse ratten zijn dom , de domste
Rapporteer een reactie