HomeNieuws uit SurinameSharman overtuigd van minimaal 11 zetels voor VHP uit Paramaribo

Sharman overtuigd van minimaal 11 zetels voor VHP uit Paramaribo

KAM Thuiszorg

-

BORGOE meets PARBO

Parlementariër Dew Sharman is ervan overtuigd dat alle twaalf ressorten van Paramaribo minimaal 11 zetels voor de Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP) binnen kunnen halen.

“Gemiddeld heeft elk ressort van Paramaribo ongeveer twee zetels. Kow sorgu dati ini alla ressort we puru wan zetel,” zei Sharman woensdagavond op een partijbijeenkomst voor de ressorten Munder, Rainville en Blauwgrond.

Volgens de politicus, die momenteel DNA-kandidaat nummer 6 van de VHP is, kan dit doel alleen gehaald worden door gezamenlijke inzet van alle VHP’ers. De opdracht is dat alle Surinamers overal moeten worden benaderd.

“Yu musu tyari a boskopu go ini alla oso, strati en wijk. Ook in de moeilijke wijken. Tot in de mensen hun huizen moet je gaan om de mensen te vertellen over de VHP en wat ontwikkeling is. In deze partij staat en valt alles met goed leiderschap, omdat we het samen doen. En gezamenlijk zullen we ten strijde trekken,” aldus Sharman.

De parlementariër twijfelt er ook niet aan dat de first time voters en de zwevende kiezers voor het overgrote deel voor de VHP gaan kiezen.

“Wij hebben die indicatie en niemand zweeft meer. Ze zweven zelfs vanuit de andere kant om ons te komen ondersteunen. Vanuit alla politiek oso den man e zweef kon, lon kon disi sei now,” aldus de VHP’er.

shop now
11 en 12 september

18 REACTIES
  1. 25 Mei 2025
    VHP!, Is Coming, Out!

    Kiezers / Surinamers
    Stemt U op de VHP – Kandidaten, DR- En RR- Kandidaten van de Algemene En Vrije Verkiezingen van 25 Mei 2025.
    Kiezers Welkom Bij De VHP!
    VHP Lit A Faja Baka! ( repeat)

    Opbouw Bouw VHP De Come, More More Gi A Opbouw Fu Sranan!
    Why Passie VHP De Goes Futher 25 Mei 2025 – 25 Mei 2030, More, More Gi A Opbouw Fu Sranan!

    Ooooh, Ooooh, Oranje!
    Je bent Kampioen!

    VHP Is The Glory 2025
    Simply The Best And Better Than All The Rest

    Z.E. president Chandrikaperkash, de VHP, Orange Movement is heel goed bezig met de economie van de republiek Suriname en de Surinamers in orde te brengen ( inter)nationaal.

    Mijn advies!

    Daarom,

    Surinamers / Kiezers

    25 Mei 2025

    Stemt U Massaal Op De VHP

    5 More Years CS4Pres!

    Slogan VHP, Olifant, Orange Movement:
    – Make Suriname/rs Great!

    Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi heeft de republiek Suriname macro- economisch weer op de rails gezet. Hij heeft hiervoor van de Latin Finance de ” Sovereign Restructurering Of The Year Award voor ontvangen voor de succesvolle herschikking van de staatsschuld. Dit moet voor de republiek Suriname en de Surinamers duidelijk zijn dat hij heel goed bezig is om de republiek Suriname en de Surinamers economisch weer in orde te brengen.

    Daarom verdient de VHP, Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi een tweede termijn van 25 Mei 2025 – 25 Mei 2030 om president van Suriname te zijn.
    Hij heeft de juiste competenties/ kennis, ervaring, crisesmanager, (inter)nationale ervaring, vertrouwen, een baken in zee, geen woorden, maar daden, waar anderen stil stonden, hakte hij knopen door om aan het einde van de tunnel Surinamers weer het licht te laten zien.

    Hup VHP Hup,
    Laat Surinamers niet in haar pangie staan,
    Hup VHP Hup,
    Laat Surinamers niet skeer staan,
    Hup VHP Hup,
    Surinamers Stemt U Massaal Op De VHP!,
    Want Surinamers met de VHP kan de hele wereld aan. ( repeat)

    Leve VHP:
    – Bestuur VHP,
    – Z.E. President Chandrikaperkash Santokhi,
    – Kandidaten VHP voor DNA voor 25 Mei 2025- 25 Mei 2030,
    – DR- en RR- VHP 25 Mei 2025-25 Mei 2030,
    – Alle Surinamers / Achterban VHP,
    – We Believe In Knock Out!
    – We Are The Champions My Friends!

    Hoera, Hoera, Hoera!

    VHP 2025 Is The Glory!
    Simply The Best And Better Than All The Rest

    VHP 2025 Is The Glory!


    Rapporteer een reactie
  2. VHP haalt 23 zetels niet minder!!!!!
    Deze partij moet winnen bevolking van Suriname deze partij geeft u vooruitgang en ontwikkeling.
    Geef president Santokhi nog 5 jaren zodat hij zijn werk af kan maken!


    Rapporteer een reactie
  3. Van leningen met hoge renten bij crediteuren en consumeren van dat valuta en deze niet aflossen, met de schukan never, nada, nunca, nooit, met de schulden zitten, feesten, eten en drinken en poppenkast vh geleende valuta kan een land en bevolking land tot nooit tot ontwikkeling en vooruitgang komen.

    Zie welke criminelen het leningen plafond verhoogd hadden, de leningen gesloten hadden en feesten en drinken en dansten op het Onafhankelijkheidsplein, deze valuta en goud stal uit de LIPS-kluis vd CBvS en zich zelf verrijkte en het Surinaamse volk, de staat Suriname met $ 3,9 miljard aan schulden achter liet en ook de armoede.

    Zie wat en wie sinds 25 Februari 1980 Suriname en telkens als ze in de regering waren, Suriname en de Surinamers vernietigd heeft. Deze ndp paarse vervloekte criminelen zijn schat en schat rijk hun achter, achter, achter, achter, achter, achter, achter, klein, klein, klein, klein, klein, klein, klein, kinderen, kinderen, kinderen hoeven nada, nooit, never meer te werken.

    ndp was eens, maar nooit weer,
    ndp is geschiedenis,
    een ieder die voor de ndp kiest zal meer dan lijf en goed verliezen, dan dooft het licht…
    Ben ik zo slim of jij zo dom?

    Weet wie de veroorzaker is/ zijn van uw armoede sinds 25 Februari 1980 en telkens als deze figuren aan de macht. waren in Suriname.
    Surinamers wordt wakker en zie wie never nooit meer in de DNA en regeringscoalitie van Suriname mag terug komen.


    Rapporteer een reactie
  4. Van leningen met hoge renten bij crediteuren en consumeren van dat valuta en deze niet aflossen, met de schulden niet aflossen, met de schulden en blijven zitten, met het geleende valuta, feesten, eten en drinken en poppenkast ui halen kan een land en bevolking land tot nooit tot ontwikkeling en vooruit komen.

    Dat deed de ndp


    Rapporteer een reactie
  5. Mocht het zijn dat als de VHP verliest, laat de creoolse politieke partijen aan de wereld zien dat zij wel de competenties hebben om ontwikkeling te brengen, want dan is het voor het eerst in de wereld geschiedenis dat deze zwarte bevolkingsgroep welvaart heeft gebracht op deze planeet.
    Het is dan ook gelijk wereldnieuws dat op alle internationale tv zenders zoals CNN, BBC, world today, Nos, El Globo uitgezonden wordt. Proficiat de eerste zwarte president die in aanmerking komt voor de Nobelprijs !!!!


    Rapporteer een reactie
  6. Het is een keus, kies je voor verpaupering en verloedering of kies je voor ontwikkeling en vooruitgang.

    “…
    Daarom stem ik op 8. En geef ik 8.
    Want geen enkele regering is perfect. Maar een regering die durft te bouwen, durft te luisteren, durft te corrigeren én durft te leiden – die verdient ons vertrouwen.
    Nummer 8 is meer dan een plek op het biljet. Het is een beoordeling. En het is een belofte.

    Laten we samen kiezen voor voortgang.
    Stem VHP. Stem 8. Voor een Suriname dat vooruit wil.
    …”

    Justitia Pietas Fides. Krakti !


    Rapporteer een reactie
  7. Passant jij nogmaals een 10 plus!! Je bent scherp en ga zo door!! Ben helemaal met je eensgezind!! Sjapoo!!

    STEM DAAROM MASSAAL OP DE VHP EN DAT IS DE TOEKOMST!!! OP ANDERE PARTIJEN STEMMEN IS JE EIGEN DOODVONNIS TEKENEN!! Mensen wees alert!!


    Rapporteer een reactie
  8. Debby

    20 april 2025 Bij 20:48

    Als VHP 5 zetels landelujk krijgen mogen ze blij zijn. VERVLOEKTE HUICHELENDE PIRATEN.
    Ophoepelen. Denken jullie dat jullie terug komen?? Rovers. Landvernietigers

    —————————————————————————————————————

    Je zal maar het land laten regeren door 2 fossiele heksen als Simons en Waldring. Dementie en bedplassen voeren de boventoon bij deze misselijke figuren. En dit moet Suriname besturen.


    Rapporteer een reactie
  9. Yes Leny!! Helemaal mee eens!! Wij gaan dan samen proosten!! Maar niet met debby!! Bij Debby is het zo: Als Ingrid/Simons hun reet een oven was, dan had debby elke ochtend verse brood!!


    Rapporteer een reactie
  10. Hup ,hup Vhp.Stem VHP ,de partij voor iedereen.
    Geen coupplegers, moordenaars,niemand die een oorlog veroorzaakt onder broeders zoals moiwana,geen fraudeurs bankrovers,wanted by inter – en europol criminelen,en amnestie helden.Nee dit alles vindt je niet bij de VHP.
    Vhp heeft respekt voor law en order en streeft voor welvaart en ontwikkeling.Stem VHP.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES