Een 18-jarige vrouw is in de nacht van zondag op maandag onzedelijk betast door een man in een restaurant aan de Latourweg in Suriname. De situatie escaleerde nadat zij haar broer over het incident informeerde, wat leidde tot een confrontatie, mishandeling en uiteindelijk een beroving.
Volgens verkregen informatie waren de vrouw, haar broer en diens vriendin rond 01.00u naar het restaurant gereden. De vrouw stapte uit om een bestelling te plaatsen en werd in het restaurant onzedelijk betast door een man, die haar bij haar bil aanraakte.
Ze keerde geschrokken terug naar de auto en vertelde haar broer wat er was gebeurd. De broer besloot verhaal te halen, wat resulteerde in een woordenwisseling met de verdachte die daar was met een groep mannen.
Een tweede man probeerde intussen met de auto van de slachtoffers weg te rijden, maar kon niet wegrijden omdat er een auto achter hem stond. Het tweetal vluchtte daarop in een witte Toyota Ist, maar werd even later door de broer van het slachtoffer klemgereden bij Gow2 aan de Latourweg.
Tijdens de confrontatie die volgde, vernielde een groep mannen de voorruit van de auto van de slachtoffers. Op dat moment was de aangeefster de situatie aan het filmen met haar telefoon. Eén van de verdachten trok haar telefoon en portemonnee uit haar handen.
In de chaos die ontstond, verdwenen 52.000 SRD en 4.000 USD uit het voertuig van de slachtoffers.
De slachtoffers hebben aangifte gedaan bij de politie. De politie van Latour is een onderzoek gestart en werkt aan de opsporing en aanhouding van de voortvluchtige verdachten.





Dure billen.
Rapporteer een reactie
Latour is:”problemen!”
Ga daar niet!
Rapporteer een reactie
Bouw in de Volkshuisvesting buurten ook woningen voor midden inkomens gezinnen en woningen voor hogere inkomens.
In buurten met Volkshuisvesting woningen voor de gewone gezinnen moeten er ook huizen gebouwd worden voor de midden inkomens en hogere inkomstens.
De politie, onderwijzers, (bestuurd)ambtenaren, militairen, verpleegsters, onderwijzers, leraren, geestelijken, veiligheidsmedewerkers, sportleiders, ea die ook in deze midden inkomsten woningen wonen kunnen zorgen voor het juiste voorbeeld voor gewone gezinnen en criminelen in de gewone volkshuisvestingswoningen en weten dat er toezicht is en ze aan het kortste eind zullen trekken als ze zich met de criminalilteit gaan bezig houden.
Ook moeten in volkswijken sportfaciliteiten zijn, een bibliotheek, een buurthuis met deskundige personen die er in werken. Door al deze activiteiten in de volkshuisvestingswijken verdwijnen die wijken en worden gewone normale wijken, waarin mensen wonen die weten hoe het hoort, zich aan regels en wetten houden.
Mensen van de volkshuisvestingen moeten ook regels geleerd worden hoe in een huis te wonen en het te onderhouden, hun omgeving en hoe ze hun huizen kunnen verbouwen naar grotere woningen.
Hierdoor kan de criminaliteit tegen worden gegaan.
Ook de mensen die gewone volkshuisvestingswoningen bezitten moeten ook goede mogelijkheden krijgen om van die volkshuisvestingswoningen middeninkomsten woningen te bouwen.
Rapporteer een reactie
is verkeerd gepost
Rapporteer een reactie
boooiii. ZOVEEL GELD??? en deze mensen klagen steen en been dat ze arm zijn..
Rapporteer een reactie
Waarom moet men klauwverlegen zijn ,de ogen kunnen ook t werk doen toch ,heb ik zovaak meegemaakt, dat ik denk van hoever gaat dit ,heel onbeschoft, in t vliegtuig op dancings hé Un kba now anga mpp.
Rapporteer een reactie
Passant 8 april 2025 Bij 14:08
Bouw in de Volkshuisvesting buurten ook woningen voor midden inkomens gezinnen en woningen voor hogere inkomens.
@Passant:
Vraag: Denk jij dat iemand met hogere en of middeninkomen zich zullen willen vestigen in het hol van de boeven verkrachters en inbrekers?
Indien jij Passant een maandinkomen hebt van 20.000 US$ zou jij je dan in zo een buurt met je vrouw en dochters willen vestigen?
Zo ja dan is het de goden verzoeken om een bezoek te krijgen van het gilde aldaar
Rapporteer een reactie
Wat een ellende, wie loopt met zoveel geld ik geloof er niks van.
Rapporteer een reactie
Vindt het een raar verhaal ten eerste als iknin mijn bil wordt geknepen door een vreemde vent is dat hem zeer kwalijk te nemen.
Dit is wel Suriname en geen Europa hier.
Maar om daar een hele rel van te maken hadden ze beter weg kunnen gaan.
Zulk soort incidenten met ook nog een groepje mannen gaat escaleren.
Dan ook nog worden ze bestolen.
Rapporteer een reactie
Gekke Leny laat zit graag in de billen knijpen😆😆😆😆
Attentie alle billenknijpers..
allemaal massaal stemmen op Gekke Leny 25 mei a.s. voor meer billenknijpen😆😆😆😆
Owja Leny en jou 130.000 srd pm voor jou en je DNA leden. Stem massaal😆😆
Rapporteer een reactie