HomeNieuws uit SurinameIngrid Bouterse: "40 jaar heeft deze rekruut les genomen bij de opperbevelhebber"

Ingrid Bouterse: “40 jaar heeft deze rekruut les genomen bij de opperbevelhebber”

KAM Thuiszorg

-

BORGOE meets PARBO

“40 jaar heeft deze rekruut les genomen bij de opperbevelhebber der strijdkrachten. En deze rekruut zegt: stemmen jullie op 25 mei paars.” Zo reageerde NDP-ondervoorzitter Ingrid Bouterse-Waldring op de recente uitspraak van ABOP-leider, tevens vicepresident van Suriname, Ronnie Brunswijk.

De ABOP-voorzitter zei recent dat hij een soldaat is, terwijl Bouterse-Waldring een rekruut is. Deze uitspraak deed hij naar aanleiding van een eerdere oproep van de oud-first lady om les bij de NDP te komen nemen over hoe precies een land geregeerd moet worden.

ADJUMA Party

Op de ressortvergadering van de Nationale Democratische Partij (NDP) zondagavond te Tammenga merkte Bouterse-Waldring op dat indien de huidige regeringspartijen weer aan de macht komen, de NDP dan de tent kan sluiten. Daarnaast moeten Surinamers er wel rekening mee houden dat welke regering er ook komt, het de komende drie jaren niet zo makkelijk zal zijn, aangezien de olie-inkomsten pas na 2028 zullen binnenstromen.

Met de bezoldiging en toelagen zullen aankomende DNA-leden ruim SRD 130.000 bruto per maand ontvangen. Verder is voor hen en hun gezin eersteklas medische voorzieningen met alles erop en eraan gegarandeerd. Ze zullen volgens een recent aangenomen wet tweemaal meer toucheren dan de huidige DNA-leden.

De NDP-ondervoorzitter deelde heel opvallend mee dat indien de NDP in de regering komt, de nieuwe DNA-leden net als het volk ook zullen moeten bezuinigen. Volgens Bouterse-Waldring gaat de NDP voor goed bestuur en transparantie, waarbij alle gesloten contracten openbaar zullen zijn.

Verder staat zij ook voor digitalisering van het bestuur, waardoor mensen met een druk op de knop alles kunnen weten. Hierdoor legt de overheid ook direct verantwoordelijkheid af aan het Surinaamse volk.

shop now
Adjuma Party

31 REACTIES
  1. Ai famiri, ze gaat haar meester overtreffen,… deze rekruut. Praatjes vullen geen gaten reprutje.
    Welke opleiding, diploma graag en a.u.b. niet gekochte diploma’s als die van Bravo.!!!!
    Resultaat: noto, nada, niks


    Rapporteer een reactie
  2. Maar ook Ingrid Bouterse- Waldering wil niet gaan voor het systeem van slechts 4 loonklassen. Dan wat gaat zij kunnen veranderen? Niets!!!
    Dus nutteloos om op de NDP of welke partij ook te stemmen die niet voor dit systeem gaat.


    Rapporteer een reactie
  3. Wapenfeiten vd Vervloekte Paarse as, Vervloekte ndp, vervloekte ziedonia, parmessar, bouva, abrahams, aloe ba ba, tigri bar ba, boefdraad, Ingrid waaldring, vervloekte paarse rovers/ criminelen. Allemaal inner cirkel van vervloekte as die zich schatrijk hebben gemaakt met valuta, goud, domeingronden, enz van de republiek Suriname en de Surinamers.

    Geschiedenis en vernietiging van de republiek Suriname en de Surinamers:
    25 februari 1980: Eerste staatsgreep, de Sergeantencoup
    25 februari 1980 – 25 november 1987: Eerste militaire dictatuur
    1 mei 1980: Moord op Fred Ormskerk
    15 maart 1981: Aanslag op Wilfred Hawker
    Juni 1981: Moord op Humphrey Keerveld
    11 en 12 maart 1982: Moord op Wilfred Hawker
    15 maart 1982: Moord op Baal Oemrawsingh
    8 december 1982: Decembermoorden ( Suriname 1 x skeer)
    2 februari 1983: Moord op Roy Horb
    21 maart 1984: Moordaanslag op Humphrey Somohardjo
    5 augustus 1984: Moord op Henri Sayadsingh
    8 maart 1985: Moord op drie leden muziekband
    1986 – 1992: Burgeroorlog of Binnenlandse Oorlog
    29 november 1986: Moorden in Moiwana
    December 1986: Oorlogsmisdaden Albina
    20 maart 1987: Moord op drie politieagenten en vier burgers
    4 april 1987: Moord op Hans Lachman
    11 september 1987: Moorden in Pokigron
    November 1987: Moord op Henry Nahar
    31 december 1987: Moorden in Atjoni (nabij Pokigron)
    7 november 1987: Moord op Ashok Gangaram Panday
    16 mei 1988: Moord op Guno Mahadew
    1989-1990: Hoogverraad en moord op meerdere Tucajana’s
    31 augustus 1989: Moord op Loknath Rambhadjan
    1990: Moord op drie Tucajana’s
    1990: Moord op twee lijfwachten van Ronnie Brunswijk
    4 augustus 1990: Moord op Herman Gooding
    24 december 1990: Tweede staatsgreep, de Telefooncoup of Kerstcoup
    februari 1991: Moord op Frans Rozendaal
    regering jules wijdenbosch 1992 ( Suriname 2 x skeer)
    Augustus 1994: Moord op Bhagwedpersad Ausan
    1999: Moord op Roy Tolud
    16 juli 1999: Veroordeling in Nederland
    30 juni 2000: Veroordeling in Nederland
    2010 – 2020: Regering-Bouterse ( 3 x skeer, 4 x Suriname skeer), leningenplafond werd verhoogd en boefdraad sloot grote leningen met hoge renten bij binnen- en buitenlandse crediteuren die niet werden afgelost, grote armoede en grote ellende bij de bevolking, stijging vd koerzen, ontwaarding srd, stijging vd prijzen van goederen in winkels, geen medicijnen, grote criminaliteit,vervloekte ziedonia die onterecht overheidsgelden inde voor haar educons computeronderneming, man zie donia bij para industries vele miljoenen US-$ in zijn diepe zakken stopte en de onderneming failliet raakte, man zie donia Suripost miljoenen US-$ in zij diepe zakken stopte , bouva miljoenen gulden van schoolmaaltijden in zijn diepe zakken stopte en de schulden bleven bestaan, graanoogst die miljoenen US-$ van carifesta in zijn heel diepe zakken stopte en de schulden bleven bestaan, vervloekte ingried waaldring die valuta nam vd Indiase overheid en Waka Pasie maakte en de cabanas verhuurt en geld mee verdient, valuta- en goudroof uit de LIPS- kluis vd CBvS door boefdraad en vervloekte as, mensenhandel, wapenhandel, drugsdoorvoerland, prostitutie van Dominicaanse, Venezolaanse, Cubaanse Colombiaanse, Braziliaanse vrouwen.
    Januari 2012: Gratie pleegzoon Romano Meriba
    29 juni 2016: Blokkering proces Decembermoorden
    9 augustus 2016: Moord op Franklin Waterval
    7 oktober 2019: Verzoek om Dino Bouterse over te plaatsen naar gevangenis in Suriname afgewezen
    29 november 2019: Veroordeling voor de Decembermoorden.
    aloe baba die miljoenen US – $ nam en zei daar mee aardappelen en uien voor het volk gekocht te hebben en in zijn heel diepe zakken propte tot aan de rand te vullen en computer, bestanden vernietigde om het bewijs materiaal onmogelijk te maken,

    vervloekte paarse as zong voor de laag geletterde Surinamers op het Onafhankelijkheidsplein, I did it my way en zij voor hem klapten en lachten en sprongen en zeiden, a man mo(o), mi Lobi a man, me deade gi a man! a man abi charisma, ooh wat is hij mo(oi)!, a man de singide, hun vertelde dat hij geen problemen had met de LIPS-kluis van de CBvS die hij van goud en valuta leeg roofde, hij ze vertelde dat hij van LIPS hield. De arme laag geletterde ghetto lachtte, klapte, dansen, terwijl de man zich verrijkte en zij in grote bittere armoede en grote ellende leefden/leven.

    Weg met de ndp-criminelen:
    – ndp -criminele leiders hebben grote hoeveelheden miljoenen valuta op buitenlandse rekeningen, grote hoeveelheden goud en zijn schatrijk en zij en hun (klein en achter)kinderen hoeven nooit meer te werken.
    – ndp was eens, maar nooit weer,
    – ndp is geschiedenis,
    – Een ieder die voor de ndp kiest zal meer dan lijf en goed verliezen, dan dooft het licht…
    – zie uw grote armoede en grote ellende vanaf 25 Februari 1980 tot heden en zie dat het de vervloekte paarse ndp-ers zijn die er de oorzaak van zijn.
    – Ben ik zo slim of jij zo dom?

    Surinamers kent u geschiedenis van 25 Februari 1980 tot 25 Mei 2025 en zie uw grote bittere armoede en grote ellende en dat het de paarse ndp misleiders, fascisten eigenbelang grote criminelen zijn die er de oorzaak van is. Wees rationeel, wees kritisch, denk, neemt u een juiste beslissing.

    VHP:

    Mijn advies!

    Daarom,

    Surinamers / Kiezers

    25 Mei 2025

    Stemt U Massaal Op De VHP

    5 More Years CS4Pres!

    Slogan VHP, Olifant, Orange Movement:
    – Make Suriname/rs Great!

    Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi heeft de republiek Suriname macro- economisch weer op de rails te zetten en heeft hiervoor van de Latin Finance de ” Sovereign Restructurering Of The Year Award voor ontvangen voor de succesvolle herschikking van de staatsschuld. Als dit voor de republiek Suriname en de Surinamers niet duidelijk is dat hij goed bezig is om Surinamers weer op orde te brengen.

    Daarom verdient de VHP, Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi een tweede termijn van 25 Mei 2025 – 25 Mei 2030 om president van Suriname te zijn.
    Hij heeft de kennis, ervaring, crisesmanager, (inter)nationale ervaring, vertrouwen, een baken in zee, geen woorden, maar daden, waar anderen stil stonden, hakte hij knopen door om aan het einde van de tunnel Surinamers weer het licht te laten zien.

    Hup VHP Hup,
    Laat Surinamers niet in haar pangie staan,
    Hup VHP Hup,
    Laat Surinamers niet skeer staan,
    Hup VHP Hup,
    Surinamers Stemt U Massaal Op De VHP!,
    Want Surinamers met de VHP kan de hele wereld aan.

    Leve VHP:
    – Bestuur VHP,
    – Z.E. President Chandrikaperkash Santokhi,
    – Kandidaten VHP voor DNA voor 25 Mei 2025- 25 Mei 2030,
    – DR- en RR- VHP 25 Mei 2025-25 Mei 2030,
    – Alle Surinamers / Achterban VHP,

    Hoera, Hoera, Hoera!


    Rapporteer een reactie
  4. Laat dat duidelijk zijn:

    De fascistische ndp is opgericht om de vervloekte as ea vervloekte staatsgreeppleger van 25 Februari 1980 uit de gevangenis te houden voor de 8 December 1982 moorden.

    Als zijn vervloekte fascistische partij gekozen werd, konden ze er zorg voor dragen hem te beschermen en als ze in een regering zouden komen, kon hij president voor het leven zijn. Hierdoor kon hij niet vervolgd worden en worden opgesloten.

    Door allerlei omstandigheden, plaats, tijd, moment is hem dat ook aardig gelukt. Maar elke heeft een eind en zo ook in een democratische rechtsstaat, met een grondwet en verdragen kan niemand zijn straf ontlopen. Dus moest hij ook aan gaan geloven dat hij niet boven de grondwet, verdragen stond en de bak in moest.

    Hij vluchtte en de rest is bekend.


    Rapporteer een reactie
  5. Deze vrouw is alleen maar uit op wraak!
    Jullie zijn gewaarschuwd.

    Yeah right, schreeuw alsjeblieft van de daken dat je 40 jr rekruut bent.
    Die olie kan je op je buik schrijven, want je leraar is internationaal bekend om zijn coup, crimes en veroordelingen.

    Say it loud and proud; de internationalen zullen zeker in de rij staan. Not!

    Ze geeft duidelijk aan dat ze alles gaan terugdraaien. Lees en onthou!


    Rapporteer een reactie
  6. Donder op met je gedjaf, motjo Ingrid……je weet niet eens, dat het staatshoofd de opperbevelhebber is…hoelang is die laffe verbrandde hond dat geweest??? 10 jaar jo paarse sebrefata……die donkere zg revo jaren ….dictator tellen niet mee……
    Je bent er trots op dat je de naaigat was van de grootste verkrachter en moordenaar en drugsdealer van Suriname……die laffe gevluchtte veroordeelde en verbrandde hond DiDiBri……50 left….tigri barba is already down!!!


    Rapporteer een reactie
  7. Een psychiatrische patiënt spreekt. Les komen nemen in iets die ze zelf niet kunnen. Deze ingenieur
    is rancuneus, omdat haar geliefde moordenaar geen staatsbegrafenis heeft gehad. Haar verkiezingsprogramma is gericht op aanvallen van andere partijen. Ik hoop dat de NDP’ers eindelijk gaat inzien dat zij van generlei waarde is. Zij is de volgende die het leven gaat laten.


    Rapporteer een reactie
  8. Liever ga je in je hangmat zitten gotro motjo. 40 jaar heb je geleerd hoe je moet profiteren van de drugssmokkel gelden en plunderen. In huis heb je geleerd hoe je je gezin moet verzorgen. Praat geen podium taal dat slaat nergens op. Wat de NDP DOET IS HET VOLK MISLEIDEN.


    Rapporteer een reactie
  9. Dat zulke mensen zich niet dood schamen, harteloos geen ziel en ze bijven maar door krijzen om hun gelijk te krijgen echt ze hebben een betonnen muur voor hun harses.

    DAAROM STEM MASSAAL VHP 25MEI a.s

    President Shantoki is Vooruitgang
    voor het gehele volk!!!


    Rapporteer een reactie
  10. Zij vecht voor haar politieke bestaan. Maar wat zij wil voor het land is onduidelijk. Ze zegt zelf dat de jaren zonder de olie-opbrengsten wij niets gaan kunnen betekenen. M.a.w. dit is een partij die alleen met geld kan strooien, maar geen geld kan genereren. De moeite niet waard voor velen, denk ik.


    Rapporteer een reactie
  11. 40 jaar lang de partner zijn van een moordenaar wil niet zeggen dat je 40 jaar lang les hebt gehad hoe te moorden. Op dezelfde manier heb je als partner van een politicus niet automatisch les van hem gehad hoe politiek te bedrijven. Waarschijnlijk is Ingrid 40 jaar lang de ’trophy wife’ van Bouta geweest, ze moest gewoon mooi zijn, haar mond houden en hem regelmatig met open armen verwelkomen. ‘That’s it’ en verder had hij geen tijd of zin om haar iets te leren.


    Rapporteer een reactie
  12. De NDP BENDE/JUNGLE COMMANDO , onder leiding van de wreedste president allertijden van Suriname,de moordenaar / couppleger / drugsdealer / DESI DELANO BOUTERSE en RONNIE BRUNSWIJK/bankrover/drugsdealer zijn de oorzaak van alle ELLENDE in Suriname : Paramaribo 25 februari 1980 -7doden,Fort Zeelandia 8 december 1982 – 15 doden,Moiwana 29 november 1986 – 39 doden,1986 – 1992 Binnenlandse oorlog – honderden doden…..NDP regering van Bouterse heeft een schuld van 3,9 miljard US dollar achtergelaten’.


    Rapporteer een reactie
  13. 90% van de Afro jongeren die achter de NDP / ABOP staan,zijn ( wisiwasi)NIETSNUTTERS,DRUGSGEBRUIKERS,ASOCIAAL, STRAATROVERS, en hebben weinig algemene ontwikkeling….Het kon ook niet anders want hun schoolvoorbeelden zijn de twee MISDADIGSTE LEIDERS van Suriname ooit….Desi Delano Bouterse en Ronnie Brunswijk.


    Rapporteer een reactie
  14. 🤣

    Na 40 jaar is deze rekruut eindelijk soldaat derde klasse geworden nog erbij na de dood van haar opperbevelhebber. Dus toen hij leefde had ze geen schijn van kans daarom ging ze maar luisteren naar die tingi fowroes.

    🤣

    Krakti !


    Rapporteer een reactie
  15. je moet wel behoorlijk veel stront in je ogen en in je hersenpan hebben als je je zelf op de borst klopt dat je gediend hebt onder een deserteur.
    Iedereen die vlucht terwijl hij in het leger zit en zijn leger apepakkie aantrekt is een deserteur


    Rapporteer een reactie
  16. Als ik deze vrouw was zou ik snel dat geld van haar toenmalige sugar daddy verbergen want er zijn families die erop zitten te wachten w.o zoon Dino isn de gevangenis van de USA.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES