Een scooterrijder is vanmiddag ernstig gewond geraakt bij een aanrijding aan de Waaldijkstraat in Suriname.
Een Toyota Mark X kwam op de hoek van de Drambrandersgracht in botsing met een vrachtwagen (tonner) en daarna met de scooter.
De scooterrijder werd per ontboden ambulance afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

De personenauto als de tweewieler raakten zwaar beschadigd en werden door een ingeschakelde sleepdienst afgevoerd.
De exacte oorzaak van de aanrijding is nog onbekend. De politie heeft de zaak in onderzoek.







Dus die scooter is er per ongeluk bij betrokken???
Rapporteer een reactie
Geen touw aan vast te knopen!!
Rapporteer een reactie
De enige die opheldering kan geven is de werkeloze Nicodemus Kensenhuis. Deze idioot weigerde mevrouw Wong voorrang te verlenen. Gevolg een zware botsing tussen twee auto’s, waarbij een onschuldige fietser, die op weg was van huis naar zijn werk of omgekeerd kwam te overlijden na een kleine week in coma te hebben gelegen in het AZ.
Deze teringhond moest voor een paar uur zijn rijbewijs inleveren in juni 1983
Moge Allah hem de toegang geweigerd hebben en zijn nageslacht slachten
Rapporteer een reactie