Een ruzie tussen een man en zijn levenspartner is dinsdagavond 11 maart op een woonadres in het politieressort Nieuw Amsterdam volledig uit de hand gelopen. Het stel is aangehouden en in verzekering gesteld, meldt de politie van Regio Oost Suriname.
De vrouw meldde zich op het politiebureau en deed aangifte van mishandeling door haar partner, M.P. Volgens haar verklaring waren zij samen thuisgekomen na een lange dag en lagen zij op bed, toen haar partner door een vriend uit Nederland werd gebeld.
Voordat de man het gesprek aannam, controleerde hij of zijn vrouw sliep. Vervolgens begaf hij zich naar het balkon om het gesprek te voeren. De vrouw, die slechts deed alsof ze sliep, volgde het gesprek vanuit de woonkamer en hoorde hoe zij op negatieve wijze werd besproken.
Na afloop van het gesprek confronteerde de vrouw haar partner, wat leidde tot een hevige woordenwisseling en uiteindelijk een fysieke worsteling. De vrouw verklaarde meerdere slagen in het gezicht te hebben gekregen, met blauwe plekken tot gevolg.
Nadat de man zijn partner losliet, pakte zij in de keuken een mes en verwondde hem aan het hoofd. De man bedreigde haar vervolgens, waarbij hij haar dwong het huis te verlaten om erger te voorkomen.
De vrouw gaf verder aan dat dit niet de eerste keer was dat zij mishandeld werd, maar dat zij uit medelijden nooit eerder aangifte had gedaan.
Zowel de vrouw als haar partner werden door de politie aangehouden wegens wederzijdse mishandeling en voorgeleid aan een hulpofficier van Justitie.
In overleg met het Surinaamse Openbaar Ministerie zijn beide verdachten, M.T. en M.A.M., in verzekering gesteld. Het onderzoek duurt voort.





Mensen te a sani no e go ini wan relatie no tan misschien heb ik makkelijk praten, maar dit zijn de consequenties, t lijkt erop alsof er elke week dit zich herhaald, dat letselschade veroorzaakt wordt zoniet moord .
Rapporteer een reactie
Het is in Suriname bijna een wonder om een mooi gezin samen te zien die het lang zullen volhouden.😆😆😆 De liedjes op de radio van Suriname maken relaties ook kapot want ze beïnvloeden gedrag en denkwijze. Natuurlijk weten de radiostations dat ook😆😆😆 Domme jonge artiesten met nog geen verstand van het leven leveren een grote bijdrage aan de vernietiging van Suriname. 😆😆😆
Rapporteer een reactie
Wie hft dat huis???
Ik snap niet dat mensen bij elkaar slapen(in hetzelfde bed), met elkaar eten of uit 1 pot en elkaar haten.
Verspil je tijd niet. Laat los en ga door met je leven.
Rapporteer een reactie
Debby 20 maart 2025 Bij 11:57
Wie hft dat huis???
Ik snap niet dat mensen bij elkaar slapen(in hetzelfde bed), met elkaar eten of uit 1 pot en elkaar haten.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Dat heet symbiose, Debby. Heel vaak voorkomend in de planten- en dierenwereld.
Btw, 80% van alle huwelijken, samenwonen enz. kent geen echte liefde, maar gewoon zelfzucht.
Minstens 90% van de mensen is heel héél erg bang om alleen te zijn, dus is men niet kritisch en pakt men heel vaak een verkeerde partner.
Vroeger keken m.n. de Hindoestanen of de horoscopen van huwelijkskandidaten bij elkaar pasten (voor een harmonieuse gezinsleven) of niet. Tegenwoordig gebeurt dat zelden. Omdat zgn wetenschappers mensen bombarderen met hun onzin dat horoscopen onzin zijn. Zelf hebben ze geen alternatief, maar ze veroordelen wel iets dat al duizenden jaren zijn waarde bewijst.
Bovendien moet iemand puur echt gemeen van hart zijn, wil hij/zij iemand die voor hem/haar kookt, diens kleren wast en troep opruimt, wiens lichaam die gebruikt, iets slechts aandoen.
Maar wij leven in de tijd van de consumptiemaatschappij, waarin het leven van een ander gewoon een consumptie product is geworden. Use and throw away.
Dan, als men zelf ook zo behandeld wordt, schreeuwt men moord en brand.
Het ergste is dat vrouwen hun zonen opvoeden, maar nalaten om die zonen respect voor het huwelijk, voor trouw aan hun partner en voor vrouwen in het algemeen bij te brengen.
Rapporteer een reactie