HomeOnderwerpenJustitie en politie63-jarige man dood na brand Grote Combéweg

63-jarige man dood na brand Grote Combéweg

spot_img

-

Owru Yari Party

Een 63-jarige man, van wie de personalia bekend zijn bij de redactie, is vandaag overleden na de flinke brand aan de Grote Combéweg in Suriname.

De redactie van Waterkant.Net sprak met Olton Pinas, woordvoerder van de Surinaamse brandweer die aangaf dat de man in het pand op nummer 18 aanwezig was, dat vol stond van de rook.

Toen de brandweer hem wilde evacueren zou hij dat geweigerd hebben.

Omdat hij een aantal pitbulls in huis had en een jachtgeweer in zijn hand had, werd de politie erbij gehaald. Die wist hem uiteindelijk uit het pand te halen.

De man had echter heel veel rook geïnhaleerd waardoor hij verzwakt was. Hij werd door familieleden naar de SEH gebracht, maar heeft het niet gered.

Volgens Pinas is pandnummer 20 geheel afgebrand. Bij pandnummer 22 is de bovenste verdieping afgebrand en nummer 18 heeft schroeischade opgelopen.

@waterkant.net Aan de Grote Combéweg in #Suriname ♬ DESTRUCTION – SCXR SOUL & NONTHENSE

shop now
BakkaNa Party

2 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES