Het Korps Politie Suriname (KPS) heeft vorig weekend de grootschalige operatie Blitz uitgevoerd, gericht op het verhogen van de veiligheid in verschillende buurten. De actie, die zich over het hele land uitstrekte, omvatte uitgebreide veiligheidscontroles op diverse locaties en invallen bij bekende criminele hotspots.
Tijdens de operatie werden drie personen gearresteerd, terwijl één verdachte wist te ontkomen. De politie is echter vastberaden en zet de opsporing van deze en andere gezochte verdachten voort.
Daarnaast heeft de politie meerdere drugsverkopers in de kraag gevat en verschillende soorten verdovende middelen in beslag genomen. Ook werden er illegale vuurwapens aangetroffen en veiliggesteld.
Korpschef Bryan Isaacs was persoonlijk aanwezig om de voortgang van de actie te volgen en sprak zijn waardering uit naar de betrokken politiemedewerkers.
Hij benadrukte het belang van samenwerking tussen de politie en de samenleving en bedankte alle weggebruikers die zich aan de instructies van de politie hielden. “Door samen te werken, zorgen we voor een veiliger Suriname,” aldus Isaacs.
De Surinaamse politie roept burgers op om waakzaam te blijven en verdachte situaties direct te melden. Operatie Blitz laat zien dat misdaadbestrijding prioriteit heeft en dat criminele activiteiten stevig worden aangepakt.






HET IS STIL AAN DE OVERKANT
Rapporteer een reactie
Hoe worden ze stevig aangepakt,? Priet ding ka olo stjieng in het openbaar op het gouvernementsplein en sluit ze daarna op in het Wolvenbuttel. Een crimineel wilt gezweept worden, atie stjing na prisierie foe wang crimineel
Rapporteer een reactie
Complimenten aan de politie maar we zijn er nog niet
Rapporteer een reactie
Al die ellende die de paarse piraten hadden opgebouwd worden nu aangepakt.
Indien de Nationale Dagoes werkelijk een veilig Suriname wilden dan hadden ze dat makkelijk in 10 jaar tijd kunnen realiseren !
Maar nee, zij behoorden zelf ook tot de criminelen.
Welk partij pakt aan wat nodig is voor een beter Suriname ?
Tja go. Set kong !
Justitia Pietas Fides. Krakti !
Rapporteer een reactie
Deze gaan in Santo Boma phoelaurie bien tjatni krijgen.
Rapporteer een reactie
Nek schot inplaast van Santa Hotel. Goed werk van de Politie.
Rapporteer een reactie
De 2 lijken niet op de 1 ste.
Die zijn van vhp. 100%.
Ik hopr ze nu niet die racisten.
Rapporteer een reactie