De buurtmanager van Nieuw Nickerie, majoor F. Djaharie, heeft op woensdag 12 februari, in samenwerking met het commissariaat Nickerie, een onderzoek ingesteld naar een illegale vuilstorting langs de Ir. M. N. Ataoellahweg.
Het incident werd onder de aandacht van de districtscommissaris (dc) van Nickerie gebracht door een oplettende burger, die melding maakte van de vervuiling. De dc schakelde de buurtmanager in om het voorval te onderzoeken.
Uit het onderzoek bleek dat de eigenaar van de betrokken truck, S.N. (44), verantwoordelijk was voor de illegale vuilstorting. Het vuil was afkomstig van een winkelzaak, meldt de politie van Regio West Suriname.
S.N. werd door de buurtmanager en medewerkers van het commissariaat aangesproken en het gedumpte vuil werd dezelfde dag nog opgeruimd.
Voor contact met de buurtmanager kan er gebeld worden naar de nummers 231222 of 8255861.






Behalve opruimen zou een boete wel op zijn plaats zijn. Als mensen in hun portemonnee geraakt worden, leren ze het af. Anders niet.
Rapporteer een reactie
We kennen maar 1 naam voor zo’n persoon:”AGU” !!
Rapporteer een reactie
Hij moet gewoon 5 of meer illegale stortplaatsen verplicht opruimen en hij leert het vr de toekomst. Geen boete of straf. Bij volgende keer als hij gepakt wordt boete van 50.000 en zn pick up houden totdat er betaald is.
Rapporteer een reactie
Het typeert de ranzige mentaliteit van de Surinamer. Geen wonder dat er geen toerist naar dit gore, smerige, criminele land komt.
Rapporteer een reactie
Aangesproken??? 😆😆😆 Zo iemand moet in verzekering worden gesteld of een fikse boete zodat het voor eens en altijd wordt afgeleerd. Helaas voor die onderontwikkelde ka fowru die graag op de vuilnisbelten zijn voedsel zoekt😆😆
Rapporteer een reactie
Voor de totale kosten inclusief de belastingen betalen en een flinke boete geven of dat de rechter hem de gepaste gevangenisstraf geeft.
Er moet een daad worden gesteld.
Surinamers zijn kampioen in hun land, plaatsen, Paramaribo, natuur, water en bodem met kwik, plastic, oude auto wrakken, vervuilde dieselolie straten, rivieren, lucht te vervuilen.
En ze willen vergoedingen vd wereld omdat ze op hun borst kloppen het groenste land vd wereld te zijn.
Ga maar zorgen dat de natuur en plaatsen, lucht schoon is en niet als idioten alle bomen om te hakken.
Dan is er hoop.
Rapporteer een reactie
in de meeste normale landen is dit een millieu delict en staan daar hele hoge boetes op
waarom komt deze idioot er zomaar mee weg?
denk je nu echt dat deze idioot zijn lesje heeft geleerd?
als de eigenaar wel geld heeft voor een truck? dan is hij ook verantwoordelijk voor het doen en laten van deze truck
dus gewoon een vette hoge boete op zulke millieu delicten
maar helaas is ook de regering verantwoordelijk in dit geval
waarom zijn er geen goede stortplaatsen? zodat dit soort dom gedrag niet nodig is?
aan de hand van de foto? lijkt het om puin van een bouw of verbouwing te zijn?
dus tevens eens navraag gaan doen bij de desbetreffende winkel over het hoe en wat
Rapporteer een reactie
Waar zijn dan de officiële stortplaatsen, weet nog dat het afval van vliegtuigen ook maar zo gestort werd in de nabijheid van zanderij, overal ligt rommel
Rapporteer een reactie
Officiële stortplaatsen staan op #1 in het paarse propoganda programma.
Na de verkiezingen nemen ze met x’n allen een duik, in navolging vd oom van jones, jim.
Rapporteer een reactie
Soh! Dan ben ik ervan af!
Rapporteer een reactie