HomeOnderwerpenJustitie en politie37-jarige vrouw dood aangetroffen in woning te Nickerie

37-jarige vrouw dood aangetroffen in woning te Nickerie

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

In een woning in het Westen van Suriname is maandagavond het lichaam van een 37-jarige vrouw aangetroffen. Het gaat om een huis aan de Zee Karperstraat te Nickerie.

Buren sloegen alarm nadat zij een onaangename geur waarnamen. Bij aankomst trof de politie van Nieuw Nickerie de deur op een kier aan.

In de slaapkamer werd het slachtoffer naakt op de vloer aangetroffen. Het lichaam was al in vergevorderde staat van ontbinding.

Volgens buurtbewoners woonde de vrouw N.B. alleen in de woning.

Het lijk is na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie in beslag genomen voor obductie om de doodsoorzaak vast te stellen.

De politie heeft de zaak in onderzoek.

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

7 REACTIES
  1. ram 12 februari 2025 Bij 09:25

    Vooruitgang is VHP en geen andere partij.

    ================================================================
    DE WAARHEID IS HARD MAAR MOET GEZEGD WORDEN

    Stem vhp voor roti, bara en rijst met zout ………. en zoek met een vergrootglas naar een ziekenhuis om geholpen te worden aan hoge bloeddruk en suikerziekte…SUCCES.

    Vergeet je pakket uit INDIA niet op te halen.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES