HomeOnderwerpenJustitie en politieEnorme ravage nadat bestuurder tegen EBS-paal knalt

Enorme ravage nadat bestuurder tegen EBS-paal knalt

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

In de nacht van zaterdag op zondag is een voertuig tegen een stroompaal van de Energie Bedrijven Suriname (EBS) geknald aan de Nieuw Weergevondenweg in Suriname.

Door de klap brak de paal ter hoogte van pand 333 in tweeën, wat voor schade aan het elektriciteitsnet zorgde.

De bestuurder, die vanuit de Indira Gandhiweg richting de Magentakanaalweg reed, verloor om onbekende reden de controle over het voertuig en botste tegen de paal. Hij klaagde over pijn in zijn hele lichaam en werd per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

De politie van Santodorp werd ingeschakeld en ging ter plaatse voor onderzoek.

Een sleepwagen heeft het zwaar beschadigde voertuig weggesleept, terwijl de storingsdienst van het Surinaamse energiebedrijf werd opgeroepen om herstelwerkzaamheden uit te voeren.

De politie van Santodorp onderzoekt de exacte oorzaak van het ongeval.

shop now
Caribbean Night

4 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES