HomeNieuws uit SurinameGoede gesprekken tussen PRO en A20/DOE; mogelijke samenwerking op komst

Goede gesprekken tussen PRO en A20/DOE; mogelijke samenwerking op komst

-

Srefidensi Party

De Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) zal mogelijk ook onderdeel worden van de samenwerking met Alternatief 2020 (A20) en Democratie Ontwikkeling in Eenheid (DOE). Als alles goed verloopt, zullen DOE en A20 deze week nog het besluit van PRO vernemen, stelt A20-voorzitter Steven Reyme.

“Er zijn nog steeds gesprekken met andere partijen. Tot nu toe hopen en denken we een goed alternatief te hebben voor de samenleving. PRO heeft gisteren vergaderd, dus we moeten vandaag of later in de week horen of PRO meedoet,” zei Reyme dinsdag in het programma ABC Actueel.

Volgens de A20-voorzitter zijn er goede gesprekken gevoerd, waarbij alle drie partijen hun voorstellen hebben gedaan. De gesprekken gingen over bestuurlijke kwesties en profielschetsen. “PRO heeft een meetlat aangelegd en ik denk dat wij daaraan voldoen. Zeven punten,” aldus Reyme.

Hij benadrukte dat er ook rekening moet worden gehouden met een andere groep die probeert om acht tot tien partijen samen te brengen, maar ideologisch gezien denkt hij niet dat dit haalbaar is. “Omdat je drie maanden voor een verkiezing niet in een huwelijk kan stappen,” aldus Reyme.

DOE en A20 zijn in juli vorig jaar overeengekomen om samen te werken bij de verkiezingen in mei dit jaar. Aangezien er nog steeds een verbod is op pre-electorale combinaties, is afgesproken dat de kandidaten van DOE op de kandidatenlijst van A20 zullen worden geaccommodeerd. Er werd besloten om de eerste plek op de kandidatenlijst af te staan aan DOE.

Reyme gaf toe dat de persoon van wie zij hadden verwacht dat hij door DOE als kandidaat zou worden voorgedragen, het niet is geworden. Hij heeft echter al een idee wie de voorgedragen lijsttrekker zal zijn, maar hij zal wachten op de officiële voordracht voordat hij de naam noemt. In ieder geval gaat het niet om Carl Breeveld of Steven Alfaisi.

shop now
BakkaNa Party

10 REACTIES
  1. Het Centraal Hoofdstembureau maakte op 16 juni 2020 de uitslag bekend

    Alternatief 2020 A20 4.501 stemmen
    Democratie en Ontwikkeling in Eenheid DOE 2.375 stemmen
    Partij voor Recht en Ontwikkeling / Amazone Partij Suriname PRO/APS 1.593 stemmen


    Rapporteer een reactie
  2. misi ka k’ba wil president van de republiek Suriname worden. De man die de gewijzigde amnestiewet 2012 in voor ddb in orde liet maken. Niet wetende dat in een lopende rechtszaak dit niet van toepassing kan zijn. Verder ook dat volgens de grondwet voor moord geen amnestie kan gelden en internationaal ( die verdragen zijn hoger dan de grondwet van een land voor moord geen amnestie geldt.

    Deze asshole onderschat de ration vd Surinamers en wil Suriname internationaal te kijk zetten en van uit gaat dat het Surinaamse volk en internationaal men hem niet kent.

    Surinamers kijkt u uit voor deze vervloekte paarse awarie domroe die de republiek Suriname en de Surinamers al genoeg grote schade (inter)nationaal heeft bezorgd.p

    ndp was eens, maar nooit weer

    Ben ik nou zo slim of jij zo dom?

    Surinamers / Kiezers

    25 Mei 2025

    Stemt U massaal op de VHP

    5 More Years, CS4Pres!


    Rapporteer een reactie
  3. Ze zijn allemaal in verwarring. Alleen kunnen ze helemaal niets tot stand brengen. Ook samen bundelen zal geen resultaat opleveren. De meeste van die partijen hebben leden uit de oude politiek en of hebben de afgelopen 40 jaar niets voor het land gedaan.
    Je kunt er vraagtekens bij zetten waarom ze zo nodig moeten bundelen….


    Rapporteer een reactie
  4. Suriname is een multiculturele samenleving, ik hoop dat jullie er rekening mee houden.
    Ongeacht ras en geloof.

    Want dat is volgens mij één van de redenen waarom DOE nooit echt een grote partij is geworden.

    Ik hoop dat in de toekomst alle etnische partijen worden opgedoekt. Het doet Suriname geen goed.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES