HomeNieuws uit SurinameRishanu Santokhi: PVP zal bij verkiezingswinst politieke gekleurdheid rechterlijke macht aanpakken

Rishanu Santokhi: PVP zal bij verkiezingswinst politieke gekleurdheid rechterlijke macht aanpakken

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Rishanu Santokhi, zoon van president Chandrikapersad Santokhi, heeft opnieuw zijn stem laten horen over de politieke situatie in Suriname.

In een verklaring, waarin hij zijn kandidatuur bij de Progressief Verheffende Partij (PVP) toelichtte, gaf Santokhi aan dat zijn beslissing om zich bij de partij aan te sluiten voortkomt uit de systematische aanpak die de PVP hanteert.

Rishanu benadrukt dat de partij zich richt op het creëren van een politiek-bestuurlijk systeem dat straffeloze corruptie uitsluit, ongeacht wie de posities bekleedt.

“De PVP heeft een vernieuwend plan van aanpak met een reeks van 50 actiepunten die zich niet richten op de strijd tegen individuen, maar tegen het systeem zelf,” aldus Santokhi.

Santokhi zette zijn statement kracht bij door te verklaren dat wanneer de PVP de Surinaamse verkiezingen wint, er onmiddellijk actie zal worden ondernomen om volgens hem de politieke gekleurdheid binnen de rechterlijke macht aan te pakken. Hij noemde dit een prioriteit en beloofde ‘directe afrekening’ om de onafhankelijkheid van de rechtspraak te herstellen.

De presidentszoon biedt zijn verontschuldigingen aan iedereen tegen wie hij in het verleden onaangenaam kan zijn geweest. Hij benadrukt dat de strijd tegen zijn vader voortduurt.

shop now
Caribbean Night

27 REACTIES
  1. Volgens mij verteld hij geen onzin….! Wet en recht, het heel justitieel apparaat behoort niet partij gebonden te zijn. Het word steeds duidelijker dat Chan een dikke vinger daarin heeft! Hoeveel keer is er niet kritiek geuit op de besluiten van het OM. Wie of wat word vervolgd en wat beland in de doofpot!

    Laten we Richano serieus nemen. Deze jongen weet waar hij over praat…!


    Rapporteer een reactie
  2. 🙂 🙂 duizenden geloofden zelfs de lafbek, het verbaasd me niks dat richano ” aanhangers” heeft binnen een bepaald ‘ ontwikkelingsniveau’ 🙂 🙂 ook hoogie had 80? aanhangers 🙂 🙂
    Richo word binnenkort uit usa geschopt… hij zoekt al dekking 🙂 🙂 kan niet daar onder zijn moeder’s jurkje (blijven)schuilen 🙂 🙂
    Die lullo heeft geen diplomaten status meer en moet hier gehoord worden… door ‘het OM en rechterlijke macht’ zwart te maken probeert hij zijn verhoor en eventuele aanhouding (net als de lafbek allertijden) een politieke tint te geven 🙂 🙂 .. (doorzichtig voor de wat “nuchtere en/of geschoolden”)

    ” zette zijn statement kracht bij door te verklaren dat wanneer de PVP de Surinaamse verkiezingen wint ” 🙂 🙂 geeft aan dat ie nog steeds aan de crack of ander ‘ por lai’ zit 🙂 🙂


    Rapporteer een reactie
  3. die halvezool rishano is zeker een holmaatje van konsensi, en die rishano durf niet naar Suriname te komen omdat hij bang is dat hij vermoord wordt ,
    ach wat een zielig hoopje paarse poep straks horen we niets meer van die debiel


    Rapporteer een reactie
  4. Dit wanstaltig gedrocht voelt al nattigheid en door zijn achterlijkheid valt hij de rechterlijke macht ook nog eens aan. Hij had toch een brief naar Trump gestuurd met praatjes dat hij niet naar Suriname wil, want ze gaan hem martelen. Duivel in schaapskleren, wacht rustig af. Je gaat geen antwoord krijgen van Trump, maar de State Police komt je oppakken en je wordt naar Suriname gedeporteerd. De strijd tegen je vader gaat door, zeg je, maar je maakt je hierdoor nóg meer gehaat.
    Goed advies: houd de eer aan jezelf en ga naar Suriname. Ga daar je grote bek opzetten.


    Rapporteer een reactie
  5. Deze lui zijn de betekenis van hun achternaam niet waard. Noch vader, noch zoon.
    Vader vond geen santosh in het Hindoeïsme en zoon is van elke santosh gespeend.
    Een griezelige familie.


    Rapporteer een reactie
  6. Richano op de schoot van Bikharie en Julio op de schoot van Chan.
    Richano is jammer maar de tyfoon die je vader door Sur hft getrokken wilt men noet iemand met die naam vr opruiming. Roept kots neigingen op. Effe niets met aanhangel van VHP. Ook de goeie ertussen. Jammer


    Rapporteer een reactie
  7. Wat voor paspoort heeft deze gozer.
    Waarschijnlijk Ned/Suri.

    Suri’s stemmen niet op buitenlanders jonge. Conservatieven kun je vergeten, omdat je respectloos bent en de rest moet niets van hindoestanen hebben.

    We wachten op je deportatie met een militair vliegtuig, misschien wordt je vergezeld v die andere criminele zoon.


    Rapporteer een reactie
  8. Deze knul heeft de klap van een verkeerde molen gekregen! Hij is aardig de spoor bijster geraakt mafkees dat het is.

    Wat een debiel zeg!!! Zeg dan niks, aandacht zoeken zeker.

    Ze moeten een bhata(boulange) in zijn reet stoppen dan is ie gelijk weer helder! Idioot.

    CS 4 pres again!


    Rapporteer een reactie
  9. Tookie weet precies uit ervaring wat hem helder maakt😆😆😆en WATje vindt het helemaal prima zo met al die corruptie he ouwe grondrover.. hele dag maar in de kelder van LPI gekke dingen roepen en schuilen voor de medicatie


    Rapporteer een reactie
  10. hansje oh , jij hebt pech jou holmaatje richanu komt niet naar holland , en gaat jou niet boelen , hij gaat niet naar suriname om pvp te boelen , hij wordt door trump de VS uit gekieperd naar columbia en daar zal hij
    verdwijnen


    Rapporteer een reactie
  11. Gelukkig heeft Hans Oh dan pech😆… dus dan komt hij naar Suriname bij jou in de kelder op bezoek?!😆 Gezellig hoor😆

    Onderontwikkelde Esmerald, je mag je niet verkiesbaar stellen als volksvertegenwoordiger van Suriname als je de nationaliteit niet bezit. Pfff..Wie zijn deze rare achtergestelde mensen ??😆😆


    Rapporteer een reactie
  12. Ik begrijp niet waarom waterkant deze achterlijke lage stink-kaaskop niet blokkeert.

    Wat lul je elke dag op een suri site.
    Gaat lekker zeiken op die sites van je landgenoten.
    Al je reacties geven aan hoe über-achterlijk en onderontwikkeld jij bent.
    Je hele gezicht lijkt op import en export. Je bent gewoon een opgefokte marktventer van het ordinairste soort.

    Lul verder met je achterlijke reacties dan zal je zien hoe wij je stink mother fucker mars voor je gaan breken.

    2 mokro’s van 10 jr en een barkie meer is niet nodig…

    Tering leijer!


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES