In het Westen van Suriname wist de de Braziliaanse gevangene Devair Romário, dinsdagmorgen rond 08.30 uur te ontsnappen uit strafinrichting Hazard in Nickerie.
Romário maakte van de gelegenheid gebruik om te vluchten terwijl hij werkzaamheden uitvoerde op de boerderij van de gevangenis.
De recherche van Nickerie zette direct een opsporingsactie in gang en kon de voortvluchtige een dag later wederom aanhouden.
De voortvluchtige man werd bij zijn ouderlijk huis aangetroffen. Daar werd hij zonder incidenten opgepakt en overgebracht naar het politiebureau.
De gedetineerde werd later op de dag teruggebracht naar strafinrichting Hazard, waar verdere maatregelen zullen worden getroffen om herhaling te voorkomen.
Het opsporingsbericht van MIA:






Hij was altijd al achter de tralies. Alleen, welke kant van de tralies.
Rapporteer een reactie
Chiwawa, er is maar één achterkant van de tralies?
Rapporteer een reactie