HomeOnderwerpenJustitie en politieMan die ex-vrouw in woning met mes aanviel aangehouden

Man die ex-vrouw in woning met mes aanviel aangehouden

-

Srefidensi Party

In Suriname heeft het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) maandagmiddag de 41-jarige Wazir P. alias Wasje aangehouden aan de Kraboedoistraat in Winti Wai.

De man werd gezocht in verband met een gewelddadig incident in november 2024, waarbij hij zijn ex-vrouw in haar woning met een scherp voorwerp zou hebben aangevallen.

Op de avond van 10 november 2024 trapte Wazir de voordeur van de woning aan de Alidaweg open en viel zijn ex-vrouw aan. Het slachtoffer liep meerdere steekwonden op en werd per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

Na de aanval vluchtte de verdachte te voet en wist sindsdien uit handen van de Surinaamse politie te blijven.

Dankzij grondig speurwerk en verkregen informatie werd de verdachte maandag door het RBTP opgespoord en na ruim twee maanden aangehouden.

Hij is inmiddels overgedragen aan Recherche Paramaribo, die het onderzoek voortzet.

shop now
BakkaNa Party

4 REACTIES
  1. @wiemasanga, perfecte antwoord, spring in een emmer water en verdrink!

    Met deze soort valt niks te bereiken, alleen maar ellende, chaos, roof, moorden, enz enz enz.
    Kijk maar naar het land Su, we doen hard onze best maar dit soort wil maar niet vooruit!


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES