HomeOnderwerpenJustitie en politieVIDEO: Bedrijfspand in Nickerie door enorme brand verwoest

VIDEO: Bedrijfspand in Nickerie door enorme brand verwoest

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Een grote brand in het Westen van Suriname heeft afgelopen nacht een pand te Voorland Waldeck in Nickerie verwoest. Het gaat om het gebouw waar een bar-restaurant en hotel-pension Dorien gevestigd zijn.

De redactie van Waterkant.Net verneemt dat de brand rond 03.30u ’s nachts ontstond in de keukenruimte van het restaurant.

De uitbater verklaarde dat hij het restaurant omstreeks 01.00 uur sloot, waarna het personeel vertrok. Hij ging vervolgens naar zijn slaapvertrek, dat zich eveneens in het pand bevindt.

Rond 03.30 uur schrok hij wakker door een harde knal uit de keuken. Bij inspectie bleek de keukenruimte in brand te staan. De man wist veilig naar buiten te komen en schakelde direct de Surinaamse brandweer en politie in.

Volgens ooggetuigen verspreidden de vlammen zich razendsnel door het gebouw, zoals te zien is op de foto, waardoor het onmogelijk was om het pand te redden.

Het betreft een hoogbouwpand, grotendeels opgetrokken uit beton, dat flinke brandschade heeft opgelopen zowel beneden als boven.

Volgens de eigenaar van het pand is het gebouw tegen brand verzekerd. De oorzaak van de brand is vooralsnog niet bekend. Het onderzoek is in volle gang.

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

1 REACTIE

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES