De enorme menigte bij de uitvaart van oud-president Desi Bouterse afgelopen zaterdag kan volgens econoom Guillermo Samson gezien worden als een massale protestdemonstratie tegen de Surinaamse president Chan Santokhi, wiens beleid hij funest vindt voor het land en de Surinaamse bevolking.
“Het was gewoon een protest tegen wat Chan dit volk heeft aangedaan. Het had niets te maken met een staatsbegrafenis of weet ik wat allemaal meer.
De mensen die als inferieur worden gezien en vertrapt door deze regering, worden verhongerd. De bedrijven worden kapotgemaakt,” zei Samson, die in november vorig jaar uit A Njun Sranan Beweging (ANSB) stapte, een partij die hij zelf heeft opgericht, op Radio Tamara.
Volgens hem zijn er iets minder dan 140 dagen over voor de VHP onder leiding van Chan.
“Dit soort figuren mogen nooit meer samen met andere partijen zoals de NPS, ABOP en PL aan de macht komen. Anders is het afgelopen met Suriname. Dan worden we Haïti of Venezuela met heel veel doden.
Dan zullen we zien wie het licht uitdoet wanneer iedereen vertrokken is,” aldus Samson.





What heeft deze moordenaar en dealer het volk aangedaan? Laat mij het horen.
Rapporteer een reactie
Straks wanneer de NDP aan de macht komt en de schulden weer toenemen, gaan de n€€9€r$ elkaar oppeuzelen.
Rapporteer een reactie
haha samson, is hij er nog
wat is dit voor gedrocht. ruikt hij ergens een opening. Ja de afgelopen vier jaar werd hij niet gezien noch gehoord , dan maar proberen bij ons. hij gedraagt zich als een volgeling van somo
wegwezen jij
Rapporteer een reactie
Samson for pres
Rapporteer een reactie
Uit welke planeet komt deze Samson, alleen zijn soort heeft het moeilijk, want ze waren Bouterse slaaf van Gratis voedselpakket. De mensen op de begrafenis had op een gratis voedsel pakket gerekend, want je zag bijna geen chinezen, Javanen of Hindoestanen. Samson de protest kwam heel toevallig uit een soort bevolkingsgroep net als in 1975. Wanneer gaan jullie hard werken en helpen het land opbouwen net als de andere bevolkingsgroepen. Mensen als jullie kunnen nooit een land draaien kijk naar de andere Afrikaanse landen
Rapporteer een reactie
Deze oude man moet in een hangmat met een biertje lekker gaan genieten van zijn oude dag!!
Volgens mij is zijn kennis verouderd als Econoom!
Rapporteer een reactie
Afride hebben niet de competenties van de Almachtige gekregen om welvaart te brengen. Kijk goed om je heen. Ze leven van dag tot dag. Feesten en beesten dat zijn de enige 2 eigenschappen wat deze groep beheerst. Wel als een afride president wordt dan wordt Suriname echt een 2e Haïti.
Rapporteer een reactie
Wat voor onzin bazelt deze fossiel Samson. Komt zeker door de slavernijverleden;; , wat hij zegt is een verkapte vorm van polarisatie. Suriname , een 2e Haïti onder de VHP ? In Haïti wonen Afride werkschuwe mensen die leven van roven , moorden, feesten en beesten. Santo Boma zit er vol van. Deze president heeft Suriname uit de stront gehaald met prudent beleid.Berooid achtergelaten door de massamoordenaar..
Achter een lijkwagen van de grootste crimineel ooit in Suriname aanrennen met militaire apenpakken en bivakmutsen is geen protest maar een feest van een bepaalde soort…. Stonden ook als nijlpaarden aan de kant. …. maar klagen dat ze honger lijden…. Geen voedsel pakketten meer uit staatsmiddelen.
Werken ? , ;; ho maar …
Rapporteer een reactie
Op z’n Surinaams, typisch Surinaams.
Surinamers zijn een beetje masochistisch ingesteld…en gaan dan achteraf klagen hoe slecht ze het hebben.
De perssonsverheerlijling van de gewezen voortvluchtige veroordeelde meervoudige moordenaar en drugsdealer heeft voor heel wat ellende gezorgd in het land.
De wereld lacht ons uit…
Rapporteer een reactie
De één na de ander klaagt dat er politiek bedreven wordt met de dode om vervolgens zelf politiek te gaan bedrijven en de meest domme verhalen te spuien. Ook dit verhaal kan direct de prullenbak in.
Rapporteer een reactie
De oorzaak en gevolg van wat er gisteren gezien is heeft niet met de huidige regering te maken, maar gewoon met ddb.
Hij en de coupplegers van 25 Februari 1980, hij en de soldaten van 8 December 1982 moorden, hij als couppleger die verantwoordelijk was voor de binnenlandse oorlog met bravo en ook bravo zijn verantwoordelijk voor de Moiwana86 moorden
ddb is de persoon die vond darlt het leningenplafond verhoogd moest worden,
ddb, hoefdraad zijn verantwoordelijk voor de binnen- en buitenlandse lenngen met hoge renten bij crediteuren waar Suriname nu medle zit en niet kunnen worden afgelost.
De hele huidige not fascistische organisatie, jenny simins, bouva, misikaba, adhin. parmessar, ramon abrahams, grote armoede, grote werkloosheid, grote criminaliteir enz, ziin de schuld vd armoede en ellende in Suriname.
Zie wie de oorzaak en gevolg is sinds 25 Februari 1980 tot heden.
Zie wie zegt, A no mi, anderen hebben het gedaan en ik ben de duif. Waar heeft u dat eerder gehoord?
ndp is net als de doid van ddb, eens, maar nooit weer.
Ben ik nou zo slim of jij zo dom?
Rapporteer een reactie
De huidige regering lopen aan het handje vh IMF om orde op zaken te stellen in het betalingsbalans van de republiek Suriname, ja toch?
Kunnen nergens valuta lenen en hun de schuld geven kan ik niets van begrijpen.
Wie heeft het leningenplafond verhoogd?
Wie heeft grote leningen met hoge renten bij binnen- en buitenlandse crediteuen gesloten, die niet kunnen worden afgelost?
Het is gemakkelijk om de vinger naar anderen te wijzen, maar kijk zelf hoeveel vingers naar de schuldigen wijzen?
Waar is boefdraad en waar anderwn vd vervloekte paarse partij met A No Mi!
Van wie hebben we dat eerder gehoord?
Rapporteer een reactie
Samson,jij als ieGonoom moet weten dat je soso ka uitlegt,hou je bek dicht dan doe je nog iets goeds
Rapporteer een reactie
De enorme menigte bij de uitvaart van oud-president Desi Bouterse kan inderdaad gezien worden als een uiting van onvrede met het huidige beleid van president Chan Santokhi. Hoewel het formeel een begrafenis was, lijken veel mensen de gelegenheid te hebben aangewend om hun frustratie en protest te scanderen met leuzen tegen het beleid van de regering. De onvrede over het huidig beleid is groot.De uitspraken van econoom Guillermo Samson over de “verhongering” van de bevolking en de schade aan bedrijven weerspiegelen een diepgaande onvrede met de economische situatie onder het huidige bewind. Er is geen vertrouwen meer in deze regering. Het volk zal hen afstraffen.
Rapporteer een reactie
Chan had het onderstaande model hebben moeten toepassen na zijn aantreding maar daar zouden Brunswijk en Somohardjo nooit in hebben toegestemd. Ik denk dat ook meteen die nonsense van de valuta nu verledentijd zou zijn geweest. Gewoon weer starten bij prijzen van rond de jaren 60 en Goud Bauxiet en andere mijnproducten aan de man brengen.
Ik denk dat over 4 jaren men gaat beginnen met het begrijpen van wat Chan heeft gedaan. In Argentinië is het nog steeds armoe troef na hun dictatoriale periode. Het lijkt niemand te lukken om welvaart te brengen.
Samson kletst studi law ing.
===========================================
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Het tientje van Lieftinck bestond uit biljetten van 1 en 2,5 gulden.
Beeld Tientje van Lieftinck in Muiderberg (juli 2018)
De naam van de Nederlandse oud-minister van Financiën Piet Lieftinck is voor veel mensen nog steeds bekend door het tientje van Lieftinck.
Vlak na de Tweede Wereldoorlog, op 26 september 1945, kregen alle Nederlanders tien gulden tijdens de grote geldzuivering die Lieftinck op touw zette.[1] In de week waarin alle oude bankbiljetten en munten moesten worden ingeleverd – om vervolgens te worden geruild voor nieuw geld – moest men rondkomen van deze tien gulden. Men kreeg overigens niet één biljet van tien gulden, maar een combinatie van biljetten van 1 gulden en van 2,5 gulden, al was het maar omdat anders niemand wisselgeld zou hebben.[2]
Daaraan vooraf ging op 6 juli 1945 het ongeldig verklaren van de 100 guldenbiljetten en op 26 september 1945 werd al het Nederlandse papiergeld in één klap ongeldig. Tegelijkertijd werden alle banktegoeden bevroren. Men kreeg in de daaropvolgende maanden slechts toegang tot een tegoed nadat was bewezen dat het geld op een rechtmatige wijze was verkregen.
Deze geldzuivering was nodig om een einde te maken aan de geldcirculaties die tijdens de Duitse bezetting waren uitgezet. Het was tegelijkertijd een oplossing voor het zogenaamde zwartgeldprobleem. Enkele mensen hadden (zwart) geld verdiend tijdens de Tweede Wereldoorlog en de regering in 1945 vond achteraf gezien niet alles even legaal. Al het papiergeld werd ongeldig verklaard en men moest een verklaring afgeven over hoe men het verkregen had.
Het tientje van Lieftinck maakte hem niet bij alle burgers populair.[3] Niettemin leidde de invoering van het tientje ook tot waardering, wat onder meer tot uiting werd gebracht met een beeldje dat in 1991 werd onthuld in Muiderberg, ter nagedachtenis aan het tientje.
Het tientje van Lieftinck wordt weleens verward met het Lieftincktientje, het eerste tienguldenbiljet na de geldzuivering, uitgegeven vanaf 2 oktober 1945.[4]
Zie ook
Operatie Gutt, een soortgelijke operatie in België (1944
Rapporteer een reactie
RobG 8 januari 2025 Bij 01:00
De enorme menigte bij de uitvaart van oud-president Desi Bouterse kan inderdaad gezien worden als een uiting van onvrede met het huidige beleid van president Chan Santokhi. Hoewel het formeel een begrafenis was, lijken veel mensen de gelegenheid te hebben aangewend om hun frustratie en protest te scanderen met leuzen tegen het beleid van de regering. De onvrede over het huidig beleid is groot.De uitspraken van econoom Guillermo Samson over de “verhongering” van de bevolking en de schade aan bedrijven weerspiegelen een diepgaande onvrede met de economische situatie onder het huidige bewind. Er is geen vertrouwen meer in deze regering. Het volk zal hen afstraffen.
goh robg kijk wat jij schrijft nepper oen ;;;Hoewel het formeel een begrafenis was, ;;;;; dus jou holmaatje ddb is begraven , wie hebben ze dan verbrand , zijn tweeling broer soms , robg graaf je eigen graf en giet benzine over jou en aansteken die hap , en dan ben jij verbrand en tegelijk begraven , en dan zand erover
Rapporteer een reactie
SAMSON AL HEB JE EEN HERSEN TUMOR VAN DE VLOEK VAN JE VOOROUDERS DIE DE AFINAANSE SLAVEN GING MISHANDELEN. EN NU KOM JE MET DE WAARHEID VAN CHAN. JA HIJ WAS EEN ALCOHOLIST TWEE EEN DRUGS DEALER DRIE EEN MOORDENAAR CHAN HAD 15 PROMINENTEN GEMARTELD EN VERMOORD, VIER CHAN HAD GENOCIDE LATEN PLEGEN IN MOIWANA. 5 CHAN HEEFT ALLE CONSESSIES AAN CHINEZEN GEGEVEN NA ONTVANGSt van grote bedragen geld. 6 chan heeft Collega Hoefdraad de CENTRALE BANK VAN SURINAME LATEN LEEG PLUNDEREN EN LATEN VLUCHTEN NAAR CARACAS TOT OP WEDER BEZOEK OM ZIJN DEEL VOOR DE DOOD. 7 LVV LEEG ALLE AUTOS WEG ALLE MIDDELEN DIE VAN WAARDE WAS WEG. CHAN IS VEROORDEELD IN NEDERLAND 11 JAAR VOOR DRUGS. DE ZOON VAN CHAN ZIT VOOR 30 JAAR IN AMERIKA VOOR DRUGS. SIMON TEEF WIST VAN ALLES EN IS OOK MEDEPLIVHTIG OM DE CREOLEN TE PAAIEN. BOB MARLEY ZONG WIE WEET DIE WEET. SIMON ZIJ IK ZAL ZORGEN DAT NDP ERS NIET MEER GAAN STELEN.
Rapporteer een reactie
paarse ratten jullie hebben een nieuwe holmaat g.samson ook een oude lul , maar jullie houden van oud hé , daarom lusten jullie adhin niet want die stink naar uien hé
robg een uitvaart , niemand heeft een boot gezien die uitvaart , alleen een stelletje malloten verkleed in apenpakjes en clownskleding en die in die open kist van brandhout lag hadden ze een paarse clown neusje en een feest puntmutsje op de rattenkop moeten zetten en zingen tra lala 10 000 maal g.samson geeft het ritme aan
Rapporteer een reactie
Zolang een hindoestaan leiders is zullen 9ers geen rustende ziel hebben. Dan hebben ze liever haiti of venezuela. De haat en jaloezie zit heel diep geworteld. Zie bezoek pres in bijlmer.
Rapporteer een reactie
Uitvaart Bouterse was een roep om dictatuur.
Rapporteer een reactie
Onlangs sprak ik een emeritus hoogleraar die met vakantie was in Suriname. Hij komt in alle kringen en vertelde mij dat veel ondernemers geen Surinaams personeel kunnen vinden voor de simpelste jobs. Vroeger kwamen veel Guyanezen naar Suriname, maar sinds het beter gaat in Guyana is dit gestopt. Wel komen steeds meer Cubanen naar Suriname en werkgevers hebben heel goede ervaringen met deze nieuwe groep. Volgens deze hoogleraar hebben veel Surinamers een mentaliteit dat eerder past in een verzorgingsstaat. De huidige regering heeft mede vanwege de eisen van het IMF drastische stappen gezet waarbij veel subsidies zijn afgebouwd. Dit is een zeer gedurfde stap omdat het je niet populair maakt, maar wel zeer verstandig. De beter opgeleide mensen begrijpen dit ook wel, maar meer dan de helft van de bevolking is laag opgeleid en beseft niet dat dit het resultaat is van jarenlang meer uitgeven dan verdienen. De NDP heeft altijd welzijn op de eerste plaats gezet en daarbij steeds gigantische schulden gemaakt om zijn achterban tevreden te houden. Een deel van die achterban kreeg elke maand een salaris zonder noemenswaardige tegenprestatie. Politici die dit verheerlijken zijn onverantwoord bezig omdat dit niet lang vol te houden is. In de afgelopen 40 jaar is een achterban gevormd met weinig eigen verantwoordelijkheid.
Rapporteer een reactie
Elke rechtgeaarde surinamer waar ook ter wereld is blij met de dood van DDB, nu is het moment van heling en verzoening elkaar de hersens in te slaan heeft geen zin DDB heeft laten zien hoe het niet moet de revo gedachten hebben een tidje gewerkt
Rapporteer een reactie
Passant 8 januari 2025 Bij 00:25
De oorzaak en gevolg van wat er gisteren gezien is heeft niet met de huidige regering te maken, maar gewoon met ddb.
Hij en de coupplegers van 25 Februari 1980, hij en de soldaten van 8 December 1982 moorden, hij als couppleger die verantwoordelijk was voor de binnenlandse oorlog met bravo en ook bravo zijn verantwoordelijk voor de Moiwana86 moorden
ddb is de persoon die vond darlt het leningenplafond verhoogd moest worden,
ddb, hoefdraad zijn verantwoordelijk voor de binnen- en buitenlandse lenngen met hoge renten bij crediteuren waar Suriname nu medle zit en niet kunnen worden afgelost.
De hele huidige not fascistische organisatie, jenny simins, bouva, misikaba, adhin. parmessar, ramon abrahams, grote armoede, grote werkloosheid, grote criminaliteir enz, ziin de schuld vd armoede en ellende in Suriname.
Zie wie de oorzaak en gevolg is sinds 25 Februari 1980 tot heden.
Zie wie zegt, A no mi, anderen hebben het gedaan en ik ben de duif. Waar heeft u dat eerder gehoord?
ndp is net als de doid van ddb, eens, maar nooit weer.
Ben ik nou zo slim of jij zo dom?
………………………………………………………………………………………………………………
DIAREEEE .ROMMEL!!!!!!
Rapporteer een reactie
De vervloekte paarse ndp onder leidinf vd vervloekte coouplegers/ soldatwn onder leiding vd vervloekte en nu dood zijnde ddb met de huidige vervloekte oppositie leiding van jenny simons zijn de oorzaak vd grote armoede en grote ellende in de republiek Suriname bii de Surinamers.
Iedere Surinamer moet blij zijn dat de vervloekte paarse persoon/ soldaat, couppleger van 25 Februari 1980, 8 December 1982 moorden, Moiwana86 moorden, vele andere moorden, grote leningen bij binnen- en buitenlandse crediteuren die niet kunnen worden afgelost nu dood is en verbrand is.
ddb is de oorzaak en gevolg vd armoede en grote ellende van u armoede.
De huidige regering onder leiding van Z.E. president Chandrikaperkash Santokhi is bezig met zijn beleid met het IMF deze schulden met hoge renten in goede banen op te lossen om de economie weer mogelijk te maken.
De vervloekte huidige oppositie onder leiding van vervloekte jenny simons, en anderw vervloekte paarse kakkerlakken, bouva, misikaba, tsang, jones, parnessar, adhin en vele andere domme aanhangers en vervloekte inner cirkel/ gezinsleden vd ddb, vrienden, vervloekte profiteurs en vervloekte gelukszoekers zijn de oorzaak en het gevolg vd grote armoede en grote ellende vd Surinamers.
Trierst dat de ongeletterde en domme bevolking dat niet in ziet. Wie heeft het leningenplafond verhoogd om valuta te kunnen lenen met hogw renten bij binnen- en buitenlande crediteuren, die niet kunnen worden afgelost?
Waarom werd de valutakraan in 1982 door Nederland dichtgedraaid? Wat gebeurde er op 8 December 1982 in Suriname en wie was daar voor de hoofddader?
Waar is boefdraad? Wie is allemaal
in de goudgandel en worden er rijk van? Wie is allemaal in de rondhoutecporthandel? Wie is er in de diamantenhandel en wordt er rijk van?
Wie was/ is heel vaak voor goudhandel in Dubai?
Hoe en waarom werd Suriname een cocaine doorvoerland? Wie was de hoofdrolspeler hierin?
Wie was de hoofdrolspeler om militaire wapens en munitie te ruilen met de grootste en gevaaijkste cocainehandelaar uit Colombia?
Zie zaken helder en duidelijk voor ogen en laat deze vervloekte paarse kakkerlakken niet de onschuldige en heilige boontjes spelen. Zij zijn de duivels! Wolven in schaapskleding en andere grappenmakers proberen de schuld in de huidige regeringscoalitie van Z.E. Chandrikaperkash Santokhi te schuiven.
Zie goed wie de veroorzakers en het gevolg van uw grote armoede en grote ellende zijn en wie daarvoor aansprakelijk is/ zijn?
Past u heel goed op voor de vervloekte paarse kakkerlakken en andere heel oude grappenmakkers/ gelukzoekers.
Rapporteer een reactie
Samson: “Uitvaart Bouterse was gewoon een protest tegen wat Chan dit volk heeft aangedaan”
===========================
Voor sommigen kondremans geldt hoe meer ze gestudeerd hebben hoe dommer hun uitspraken zijn. Guillermo is er één van.
Wat Chan dit volk heeft aangedaan, is ze uit het riool van chaos en ellende te hebben gered. Mensen vergeten snel waar ze vandaan komen als het beter met ze gaat.
Dit is puur volksverlakkerij waar deze man mee bezig is.
Rapporteer een reactie
Zie de Ware Tijd van heden, Woensdag, 8 December 1982, Artikel: Desi Bouterse geen volksheld
Rapporteer een reactie
Zie de Ware Tijd, heden 8 Januari 2025,
Artikel, Desi Bouterse geen volksheld
Rapporteer een reactie
Het leek meer een Jorka Berie met al die liba’s erom heen
Rapporteer een reactie
@bronsplein eens het leek wel een doods escader , Bouterse’s persoonlijke Moord team .. Regering heeft gefaald in te grijpen , want onder die maskers zaten grote moordenaars die allang gezocht worden voor veel zaken..maar Minister Mathoera had er geen probleem mee dat een 2de Militante Groep in Suriname aanwezig is , in haar eigen leger pakjes met maskers op ..wat een eng gedoe was dat , Ik wed dat er ook wapens aanwezig waren. Regering heeft gefaald om goede afsraken te maken met deze Boeven en moordenaars Partij NDP .
Rapporteer een reactie
Samson, advies moedig/stimeleer jouw NDP aanhang tot arbeid prestatie. In plaats van onzinnige/nutteloze uitspraken te doen.
Rapporteer een reactie
Bantjar 7 januari 2025 Bij 21:57
Straks wanneer de NDP aan de macht komt en de schulden weer toenemen, gaan de n€€9€r$ elkaar oppeuzelen.
—————
racist, heb je een winkel? dan moet je die nxxxx vertellen dat je niet meer aan hun verkoopt. en daarna kun je je winkel of zo opdoeken want die op jou lijken, die maken je niet rijk. vok+ker.
Rapporteer een reactie
Waar racisten hun hart kunnen laten zien. ik hoop dat je winkel direct failliet gaat.
Rapporteer een reactie
bronsplein 8 januari 2025 Bij 09:41
Het leek meer een Jorka Berie met al die liba’s erom heen
==============================
Ofwel hoe een volk zich in de ogen van de wereld belachelijk kan maken.
Om je diep te schamen als Surinamer.
Rapporteer een reactie
Waar waren al die politieke “vriendjes” uit Cuba, Venezuela, Equatoriaal Guinee, van de, zichzelf dood gezopen, gevluchte lafaard?? Geen enkele prominente wereldleider/afgevaardigde, heeft interesse getoond bij deze walgelijke, populistische linkse poppenkast. Een dooie fossiele alcoholist/coke-junk, urenlang door de smerige straten van Paramaribo slepen. Als een zwerfhond met een stuk worst. Niemand uit de geciviliseerde wereld die daarmee geassocieerd wil worden. Vergelijk eens met de uitvaart van Jimmy Carter. Waardig, beschaafd, georganiseerd en waardig.
Rapporteer een reactie
Ook na zijn dood blijft …BOUTA …BAAS B….BEVEL…POPULAIR en ONUITWISBAAR…..NDP SA WINI
Rapporteer een reactie
Samson, onder welke steen leef je? Hou toch op om het lijk op te warmen, het is al warm genoeg geweest en er is weinig van over!
Rapporteer een reactie
Voor alle duidelijkheid, de MOORDENAAR en zijn 40 rovers
hebben Suriname berooid achtergelaten, om maar te zwijgen over alle bewezen
mensenrechtenschendingen.
Rapporteer een reactie
Als ndp dit keer de verkiezingen wint, wordt het weer Zoutvlees en Bachauw voor de APEN i n plaats van Banaan. NDP gaat ze allemaal met een Spiegel uit de Bossen loketten en te komen stemmen voor N negre D Dong p pola. Daarna krijgen 500 gram zoutvlees of 100 gram Bachauw. Dan mogen ze weer oprotten, naar hun kooien of hutten. On de boes boes. Gooi een Banaan voor ze.
Rapporteer een reactie
Deze man is bezig met een partij, maar ze zullen het niet redden.
Hij weet dat de VHP sterk uit de bus gaat komen en heeft de aanval op geopend.
Deze losse flodder van hem zal echter niet werken. De achterban zal zich juist nog hechter samen bundelen en sterker worden.
Rapporteer een reactie
Staatsgreep 1980 door bouta , Dec.moorden uitgevoerd door bouta., moiwana oorlog uitgevoerd door bouta en brunsie.telefooncoup olv bouta, op de interpol lijst prijkt de kop van bouta.Hield zich schuil bouta…
Samson ben je goed wijs of ben je helemaal doorgedraaid?!Het neemt slechts enkele seconden en ninuten om een land naar de klote te helpen en dat heeft bouta de moordenaar bewezen.Het zal jaren en jaren duren eer herstel merkbaar is.Santokhi is geen tovenaar.Hij doet met het weinige wat bouta heeft overgelaten.
Het is niet alleen Santokhi die moet werken aan de weder opbouw van Suriname en zorgen voor welvaart,jij ook idioot en de rest van de surinamers moeten ook meewerken om deze doel te bereiken.
Kom geen politiek spelen hier.
De ndp komt nooit meer terug.
Schaam me dood voor de surinamers die nietsnutten en slijmballen zoals jou als hun vertegenwoordigers kiezen.Maar tja slim zijn de surinamers niet.
Rapporteer een reactie
Samson moeten ze opsluiten in het gesticht met dwang medicatie deze mafkees.
Wat Chan het volk heeft aangedaan??? Nou wat heeft die laffe hond tussen 2010-2020 gedaan met het volk en het land.
Samson ga terug in je riool waar je thuis hoort, dankzij dat verschrikkelijk beleid van die laffe tyfus hond, pinaart de bevolking, dus niet afschuiven op de huidige regering.
Mijn zoon was met de feestdagen daar, en heeft dat gedoe meegemaakt van die laffe moordenaar.
Wat ze niet hebben laten zien, is dat de stoet inclusief witte auto werd bekogeld met rotte eieren en met rotzooi!!!!
Gewoon ronduit beschamend om te zien hoe mafkezen met bivakmutsen en militaire tenues mee renden als gekken.
Alsof het een zeer charismatische figuur was die heel veel voor de wereld en vrede heeft betekend.
De huidige regering heeft Su letterlijk uit de stront gehaald en nog ouwehoeren over hoe slecht ze het doen.
Mede dankzij de VHP kan Su tot grote hoogten stijgen.
Daarom stem MASSAAL op de VHP!
Rapporteer een reactie
Deze bejaarde buffel heeft 100 srd gekregen om de ether te vervuilen.
Heeft hij verteld wat zijn oplossing is._
Iedereen heeft een vrije wil om een keuze te maken. Maar…
Je moet ook instaan voor de consequenties van je gemaakte keuzes.
Het is nu duidelijk dat de pakketten en alle andere omkoop praktijken met drugs geld zijn betaald.
Begrijp je die junkie status nu. 😋
Dit keer zullen de gevolgen niet te overzien zijn en de burikie wagies niet aan te slepen zijn.
Rapporteer een reactie
“Wat ze niet hebben laten zien, is dat de stoet inclusief witte auto werd bekogeld met rotte eieren en met rotzooi!!!!”
Quote Tookie
Echt! 😛
Waar is die clip, gooi het op tiktok, alle suri’s zitten daar, jong en oud..
Schandalig die suri media, dingen verbergen ten behoeve van mensen die je paar uur daarvoor hebben geschoffeerd.
Rapporteer een reactie
@esmarald, ja echt, hij stond ook langs de weg, puur om te kijken, en zag hoe mensen de auto met eieren bekogelde, en met allerlei andere dingen.
Weet alleen niet of dit gefilmd is. Zal dit even moeten vragen.
De hele uitzending is over de hele wereld viraal gegaan, zal me echt benieuwen wat de rest van de wereld hiervan heeft gevonden?
Rapporteer een reactie
Geen enkele mainstream media behalve in Nederland, heeft het overlijden bericht.
Ook niet over die slaventocht (zei iemand) op die ezelkar.
Bij een koets zit je netjes binnen en zitten de bediendes en de koetsier bovenop, zei een andere.
Voorzichtigheidshalve was het; moet ik je feliciteren of condoleren…
De situatie is alom bekend. Overal vecht men voor behoud vd democratie en veracht men dictators.
Rapporteer een reactie
Wat een racistische onzin over de inwoners van Haitie hier. Al was Haitie bewoond door Japanners of Noren, dan nog was het land, met dezelfde geschiedenis als Haitie, niet welvarend geweest. Nadat Haitie de Fransen uit het land had geschopt, werd Haitie meer dan 200 jaar lang geïsolleerd door Frankrijk, geholpen door de rest van Europa en de VS. Bovendien moesten de Haitanen al die tijd herstelbetalingen betalen aan Frankrijk. Het zou een Godswonder zijn als Haitie, ondanks dat, nu een welvarend land was geworden.
Na de onafhankelijkheid ben ik geremigreerd naar Suriname en de enige periode dat er merkbaar vooruitgang te constateren is geweest in Suriname, was tijdens het bewind van President Venetiaan. Onder alle andere presidenten, geen één uitgezonderd, was er geen merkbare vooruitgang te bespeuren. Voor alle eerlijkheid moet ik wel toegeven dan Santokhi niet de slechtste president is, die we gehad hebben. Ik had wel hogere verwachtingen van Santokhi toen hij vier jaar geleden aantrad. Het zou hoe dan ook heel jammer zijn als president Santokhi opgevolgd zou worden door iemand van die paarse criminele organisatie de NDP. We moeten ophouden met te zeggen dat een president, die lijkt op de Haitianen geen welvaart zou kunnen brengen in Suriname. De boeven die Suriname naar de verdoemenis helpen, lijken niet allemaal op Venetiaan, je hoeft maar te kijken naar de NDP om te zien dat een heleboel van dat tuig dàar ook op Santokhi lijkt en wanneer zij daar aan de top het land onder elkaar verdelen, speelt racisme helemaal geen rol.
Rapporteer een reactie
Hallo,
Venetiaan heeft samen met de VHP, dus president Santokhi, 10 jr de tijd gehad om het land te redden van een koers van 1 op 10.000.
Blijkbaar vonden jullie het niet goed genoeg, want jullie hebben massaal 10 jr lang jullie stem gegeven aan dezelfde partij die de koers van 1 op 10.000 had veroorzaakt.
Nu eis jij hetzelfde resultaat binnen 3 jr.
Nope. Dat bestaat niet!
Haïti klopt niet nee.
Syrië past beter, ook zo’n druga dictator met bunkers vol drugs en wapens.
Rapporteer een reactie
Vakbondsleider Fred Derby
Over deze man praat niemand over deze dagen.
Rapporteer een reactie
franco 8 januari 2025 Bij 12:00
Ook na zijn dood blijft …BOUTA …BAAS B….BEVEL…POPULAIR en ONUITWISBAAR…..NDP SA WINI
==============================
Hahahahaha nouja, ik lees alleen maar slechte recensies over deze notoire couppleger, dus eerder berucht dan populaire …..
Rapporteer een reactie