In de vroege ochtend van maandag vond een gewapende overval plaats in een winkelpand aan de Rahemalweg in Suriname. Twee slachtoffers, de 53-jarige winkelier L.Z. en zijn 54-jarige echtgenote Y.Q., beiden van Chinese afkomst, werden tijdens de overval vastgebonden en mishandeld door een gewapende dader.
Volgens verklaringen probeerde de winkelier rond 07.30 uur de voordeur van het pand te openen, maar dit lukte niet. Hij besloot vervolgens naar de vliering te gaan om een mogelijk los contact te controleren.
Tot zijn schrik trof hij daar een gewapende man aan, uitgerust met een vuistvuurwapen en een blikkenschaar. De winkelier riep naar zijn vrouw om de achterdeur te openen, maar de situatie escaleerde snel.
De dader achtervolgde de winkelier en overmeesterde hem en zijn vrouw. Beide slachtoffers werden vastgebonden met tie-wraps en plakband, en hun ogen werden geblinddoekt. Tijdens de worsteling werd mevrouw Y.Q. met een blikkenschaar op het hoofd geslagen, waardoor ze een snijwond bij haar linkeroog opliep.
Na de overval vluchtte de dader via de achterdeur en stapte in een lichtbruine Toyota Blade, die in de richting van Beekhuizen reed.
Bij onderzoek door de politie van De Nieuwe Grond bleek dat de dader toegang tot de vliering had gekregen door een zinkplaat open te snijden. Hij maakte een onbekend geldbedrag, mobiele telefoons, belkaarten en andere goederen buit. De exacte waarde van de buit wordt nog vastgesteld.
De politie heeft de zaak overgedragen aan de Recherche van Regio Midden. Van de dader ontbreekt nog elk spoor. Het onderzoek is in volle gang.





In het veilig land van Amoksie?? Rovers?? Ik denk het niet
Rapporteer een reactie
Aangestuurd door Amoksi om zo de kas van ABOP te spekken om mee temmers te kopen.
Rapporteer een reactie
Miranda zal wel weer losgaan op zn grote vriend die hij Kamoksi noemt. Het zal me niets verwonderen als deze justitieminister ooit zal moeten boeten voor zn wanprestaties Want hij heeft meer blikken met criminelen dan blikken sardines .
Rapporteer een reactie
Toki…waar blijft jou daadkracht?????????????????
Rapporteer een reactie
Die rover kon liever naar het onderduikadres. Valt meer te halen.
Kan alsnog.
Rapporteer een reactie
Het was doodstil op vrijdag en zaterdag.
Dus ik ben er niet zo zeker van dat het abop’ers zijn…
Rapporteer een reactie
het zijn aanhangers van de ndp die weer mogen stelen en winkeliers weer mogen molesteren hé debby en franco
ze moesten zich een week koest houden zodat dat hoopje poep ddb niet beschadigd werd
Rapporteer een reactie
Oh Lord, geef hen hun dagelijkse brood. Opdat zij niet stelen.
Rapporteer een reactie
Sinterklaas komt ook via het dak.
Rapporteer een reactie
@Rowdi .. zwarte pieten door de schoorsteen daarom zijn ze zo zwart als roet…..
Rapporteer een reactie