HomeOnderwerpenJustitie en politieMan doodgeschoten op goudconcessie te Snesi bergi

Man doodgeschoten op goudconcessie te Snesi bergi

-

Srefidensi Party

De politie in Suriname kreeg zaterdagochtend een melding van een schietincident op een goudconcessie te Snesi bergi in het district Brokopondo.

De redactie van Waterkant.Net verneemt dat twee mannen ruzie met elkaar hadden, welke uitmondde in een handgemeen. Een van hen pakte vervolgens een jachtgeweer en schoot daarmee op de ander.

Het slachtoffer, een 32-jarige Dominicaanse man, overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. De verdachte, beter bekend als Pschaco, verliet de locatie na het schietincident.

Hij werd kort daarna door arbeiders staande gehouden en overgedragen aan de politie.

De politie van Brokopondo en de afdeling Kapitale Delicten waren ter plaatse om onderzoek te verrichten.

Het lichaam van de overledene is, in overleg met het Surinaamse Openbaar Ministerie, in beslag genomen voor verder onderzoek.

shop now
BakkaNa Party

3 REACTIES
  1. Het zijn steeds dezelfde misbaksels die op dit forum hun stommiteit en frustratie zetten. Ik blijf lachen om hun misplaatste stommiteit. zeker hebben zij de lagere school niet eens afgemaakt.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES