HomeOnderwerpenJustitie en politieBromfietser gewond bij aanrijding, automobilist onderzocht op alcoholgebruik

Bromfietser gewond bij aanrijding, automobilist onderzocht op alcoholgebruik

KAM Thuiszorg

-

BORGOE meets PARBO

Zaterdagavond zorgde een aanrijding op de Ramboetangstraat in Suriname voor de nodige opschudding. Een auto en een bromfiets kwamen met elkaar in botsing, waarbij de bromfietser vermoedelijk een beenfractuur opliep en met spoed per ambulance naar het ziekenhuis werd vervoerd.

De auto reed richting de Floralaan, terwijl de bromfietser in tegenovergestelde richting vanuit de Floralaan naar de Marowijnestraat reed. Om onbekende redenen week de autobestuurder af naar de rijhelft van de bromfietser, met de aanrijding tot gevolg.

De automobilist, die vermoedelijk onder invloed van alcohol reed, is door de Surinaamse politie meegenomen voor een bloedalcoholtest. Het resultaat hiervan zal duidelijk maken of er sprake was van rijden onder invloed.

Beide voertuigen zijn door de sleepdienst afgevoerd, terwijl de politie ter plaatse een uitgebreid onderzoek heeft ingesteld om de exacte toedracht van het ongeval te achterhalen.

shop now
11 en 12 september

3 REACTIES
  1. Mensen op brom, ebike, fiets of voetganger. Je kan niet op trottoit door hoog wied maar gezindheidszorg us slecht. Ik ken 2 mensen die voor oudjaar breuk hebben gehad, ze moeten dagen wachten op gips. Andere moet operatie aan de breuk, moet nog langer wachten. Hopelijk komt dat volgende werk in orde. Geld en connectie moet je hebben anders is een zwervhond beter dan jij als mens.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES