HomeOnderwerpenJustitie en politieVoertuig belandt in ravijn op Gaama Agbagoweg: Vier gewonden

Voertuig belandt in ravijn op Gaama Agbagoweg: Vier gewonden

KAM Thuiszorg

-

BORGOE meets PARBO

In Suriname is een voertuig met vier inzittenden zondag in een ravijn beland aan de Gaama Agbagoweg, ter hoogte van de Poeirie Bergie.

Het ongeluk ontstond toen een bromfietser tijdens een inhaalmanoeuvre te vroeg naar links uitweek, waardoor de bestuurder van de auto moest uitwijken en controle verloor.

ADJUMA Party

De bestuurder, de 24-jarige M.G., reed samen met drie passagiers in een Toyota Ist, op weg van Brownsweg naar Atjoni. Door de noodsituatie belandde het voertuig in het ravijn.

De drie inzittenden raakten gewond en klaagden over pijn in hun lichaam en nek. Ze zijn met een ambulance van de Medische Zending Brownsweg naar de poli gebracht voor medische hulp.

De bestuurder liep een snijwond op aan zijn linkervoet en gaf aan op eigen gelegenheid medische zorg te zullen zoeken.

De politie van het bureau Brownsberg kwam snel ter plaatse en heeft de situatie onderzocht. De bestuurder bleek in het bezit van een geldig rijbewijs en vertoonde geen tekenen van dronkenschap. Het voertuig liep aanzienlijke schade op.

shop now
Adjuma Party

2 REACTIES
  1. @sammy the queen….wat is er mis met de naam? Die bewuste berg wordt al sinds jaar en dag zo genoemd vanwege de samenstelling van de ondergrond, poederachtige kaolien- en zandsoorten. Poederberg in het Nederlands. Het heeft niets met andere zaken te maken. Een ieder die regelmatig richting Atjoni gaat kent de naam en het gebied. Check het op google en dan zal je zien hoe mooi het was/is. Stay positive!!!


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES