Een tragisch incident heeft zich op Tweede Kerstdag afgespeeld bij Marina Durga. Rond 17.00 uur sprong een man, vermoedelijk een arbeider, van de steiger de Surinamerivier in en werd daarna niet meer gezien.
Ooggetuigen meldden dat de man een rood hemd en een blauwe jeansbroek droeg op het moment van de sprong. Direct na het incident werd de Surinaamse politie gealarmeerd, die op hun beurt de Maritieme Politie inschakelden om een zoekactie te starten.
De zoektocht naar de man is nog in volle gang, maar tot dusver zonder resultaat. De omstandigheden rondom het incident en de identiteit van de man zijn nog niet bekend.
Lokale autoriteiten doen een beroep op iedereen die informatie heeft om zich te melden.




Gecontroleerd aan de nabestaanden van de tragische duikje. Sterkte aan familie en vrienden van deze persoon. De Here had gegeven Suriname Rivier heeft genomen.
Rapporteer een reactie
Welke here, wiemansanga?
De heer kromheer? Of jongeheer?
Rapporteer een reactie
Graag gedaan, zei de Surinamerivier.
Rapporteer een reactie
@Wiemasanga: Klopt het eerste woord in je tekst of staat je voorspellende tekst aan?
Rapporteer een reactie
Sammy scherp. Voor mij hoeft hij niet aan te passen. Ik heb hem begrepen.
Rapporteer een reactie