Een 36-jarige in India geboren predikant is zaterdagnacht beschoten door criminelen die een woning aan de Samsoeweg in Suriname binnendrongen.
Twee gewapende en gemaskerde overvallers drongen rond 04.00 uur via het dak en de vliering het huis van de predikant binnen. Eenmaal in de woning kwamen zij oog in oog met de predikant te staan.
De man schrok zich een hoedje toen hij een gemaskerde man zag en begon luidkeels om hulp te roepen.
Een van de daders schoot direct op de predikant, die daarbij gewond raakte. Het geschreeuw zorgde ervoor dat de indringers in paniek raakten en het huis ontvluchtten. Ze slaagden er niet in om iets uit de woning mee te nemen.
Buurtbewoners meldden dat de daders te voet de plaats van het misdrijf hebben bereikt en verlaten. De politie van Latour kwam na de melding snel ter plaatse en schakelde de Forensische Opsporing in voor het sporenonderzoek.
Het slachtoffer, A.P., liep schotwonden op in zijn linkerbeen en werd met een ontboden ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo gebracht voor medische behandeling.
Van de daders ontbreekt op dit moment nog elk spoor. De Surinaamse politie zet het onderzoek voort en roept eventuele getuigen op zich te melden.





Wat gebeurd er in Suriname ongelofelijk Beschieten op Predikant wordt steeds gekker in Suriname.
Rapporteer een reactie
De daders zaten tijdens de preken van de predikant op de eerste rij.
Rapporteer een reactie
Toen er bij een Pandit was ingebroken, hadden sommigen het over dat het zijn schuld was.
Is deze inbraak nu de schuld van deze gristelijke predikant? Rechtlijnig zijnden zullen zeggen: zeker!
Iemand zij dat de Pandit met inderjaal zijn spullen terug gaat halen.
Deze gristen predikant zal via gristelijke duivel oproeping – volgens enkele media gebeurt dat in het Vaticaan – zijn veiligheid waarborgen zeker.
Rapporteer een reactie
Btw, wie haalt een gristen predikant uit India naar Suriname? Toch niet Harald Paltoe en zijn adept??
Rapporteer een reactie
Alleen een avondklok kan de overvallen afremmen
Rapporteer een reactie
De tekortkomingen van het veiligheidsbeleid zijn enorm. Elke dag is het raak.Het blijkt dat de huidige maatregelen van Chan en zijn kabinet onvoldoende zijn.Ding mang nak panja…Nog maar 5 maanden te gaan.Bey, bey Chan. Het volk is moe van jou.
Rapporteer een reactie
Nee het volk Is niet moe van Chantoki het volk gaat massaal stemmen op de VHP 25 mei 2025.
Zo is het en niet anders!
Rapporteer een reactie
Leny zit weer aan de fles! 😆😆😆😆
Owja, WATje nog hoeveel dagen nu? 😂😂😂😂 ouwe LPI gek!😆
Rapporteer een reactie
Helaas gebeurt het elke dag.
Ook ik heb drastische maatregelen moeten nemen.
Meerdere scuttersramen, vervangen met raamkozijn.
Enkele ramen, verwijderd en een muur geplaatst.
Bij elk deur, raam zitkamer en slaapkamer, een sensor, geplaatst.
Bij onraad, gaat aan alle kanten van het huis een gigantische geluid af en op het dak gaat een gillende blauwe lamp branden.
Als het op ± 600 met niemand het hoort, dan is er iets mis met het gehoor.
Familie en vrienden, uit Nederland en Luxemburg, hebben het aangelegd.
De kosten, vond ik te hoog, maar het werd bekostigd, door de familie.
Ons veiligheid, gaat voor.
De kosten waren € 855.
Thuis voel ik me veiligheid, daarbuiten niet.
Rapporteer een reactie
Amen
Rapporteer een reactie