HomeOnderwerpenJustitie en politieVrouw betrapt echtgenoot met buitenvrouw en slaat haar met hamer

Vrouw betrapt echtgenoot met buitenvrouw en slaat haar met hamer

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Een vrouw heeft woensdagavond haar echtgenoot betrapt met zijn buitenvrouw bij de backtrack-oversteekplaats in het Westen van Suriname.

De vrouw viel het schatje van haar man aan met een hamer en sloeg haar daarbij op het hoofd. Het slachtoffer raakte zwaargewond en is ter verpleging opgenomen in het Mungra Medisch Centrum.

De gezondheidstoestand van het slachtoffer is onbekend. De verdachte is na het voorval op de vlucht geslagen.

De politie werkt met voortvarendheid aan de opsporing van de vrouw.

shop now
11 en 12 september

7 REACTIES
  1. Wat een stom wijf, ze heeft de verkeerde persoon aangevallen, ze had haar overspelige echtgenoot moeten timmeren. Ze moeten haar levenslang opsluiten, zodat ze haar gereedschappenkist nooit meer kan openen voor Papa Lekker.


    Rapporteer een reactie
  2. Als t om poenanies gaat denken de mannen niet na laatstaan verder na ,waar is die respect gebleven naar zichzelf en ook nog zijn vrouw toe ,tegenwoordig willen 2 ,3 vrouw en waarvoor, als die sexverslaafd is ga maar hulp zoeken.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES