Een 27-jarige automobilist is in de vroege ochtend van vrijdag rond 03.30 uur op de kruising van de Leliëndaalweg en de Bernadette Derby Sionweg in Suriname het slachtoffer geworden van een gewelddadige overval.
Twee gemaskerde criminelen beroofden hem en sloten hem daarna op in de kofferbak van zijn eigen auto.
De automobilist, S.K., vertelde dat hij donderdagavond rond 23.00 uur bij het tankstation GOw2 Latour een collega ontmoette, die hij kent als ‘Rasta’. Ze dronken samen wat alcohol, waarna Rasta aangeschoten raakte. Omstreeks 03.00 uur bood S.K. aan om Rasta naar zijn woning aan de Leliëndaalweg te brengen.
Tijdens de rit viel Rasta in slaap. Bij aankomst op de kruising van de Leliëndaalweg en de Bernadette Derby Sionweg werd S.K. plotseling overvallen door twee gemaskerde mannen.
Eén van de daders was gewapend met een vuurwapen, terwijl de andere een houwer bij zich had. Onder bedreiging namen de overvallers een horloge, een halsketting, een mobiele telefoon en 2.000 Surinaamse dollars van het slachtoffer mee.
Na de beroving werd S.K. in de kofferbak van zijn zwarte Toyota Auris opgesloten. De daders reden het voertuig naar de Ephraimzegenweg, waar ze het achterlieten.
S.K., die vanuit de kofferbak geen geluiden meer hoorde, slaagde erin via een losgemaakte achterzitting naar het interieur van de auto te kruipen. Tot zijn verbazing was Rasta nog steeds in diepe slaap. Meerdere pogingen om hem wakker te maken mislukten.
Tot zijn grote schrik ontdekte S.K. vervolgens dat onderdelen van zijn auto, waaronder de voorbumper, beide koplampen en de rechter zijspiegel, waren verwijderd en meegenomen.
De politie van Latour werd ingeschakeld en is een onderzoek gestart. Van de daders ontbreekt vooralsnog ieder spoor.





Dit tuig dat dagelijks geheel ten dienste staat van SATAN, kun je eigenlijk niet rangschikken onder het menselijk ras. Ook passen dergelijke KADAVERVRETERS niet in het normale dierenrijk zoals men die kent.
De enigste resterende mogelijkheid is, hen als ONGEDIERTE te beschouwen!
Rapporteer een reactie
Happy black friday,
Baantjes je hebt gelijk !!!!!
Rapporteer een reactie
Rasta is net zo’n onverstoorbare slaper als Didibri Bouta. Die grappenmaker zei eens dat hij, ook al zou men Paramaribo in brand steken, er geen minuut minder om zou slapen. Dezelfde instelling heeft Rasta. Al wordt zijn vriend beroofd en gekneveld waar hij erbij is, Rasta snurkt onverstoorbaar door.
Rapporteer een reactie
Het bijzondere aan dit verhaal is dat Rasta bleef door slapen. Verder is het een dagelijks event.
Rapporteer een reactie
Maar wat hebbe Rasta gedronke, datie hij worde niet meer wakker? Misschien mijn bierman moete ook probeere, want hij slape slecht laatste tijd.
Rapporteer een reactie
koffer kofferbak nog alijd beer dan als een imbeciel door een drukke verkeerssraa racen zoals Nicodemus Kensenhuis deed en mevrouw Wong aanreed. Ze kwam er gelukkig nog levend vanaf. Maar nadat hij haar zo hard had geramd vloog haar auto de lucht in. De onschuldige, niets met dit voorval te maken fietser had de pech van zijn leve want hij werd door dze botsing zodanig geraakt dat hij overleed. Me dank aan de moordenaar Kensenhuis.
Dan is dit, opgesloten worden in je achterbak beter
Rapporteer een reactie
Poging tot moord die slachtoffer had in kunnen sterven in die warme kofferbak. Harteloze daders zullen een lelijke dierlijke afkomst hebben.
Rapporteer een reactie
🙂 🙂 doorzichtig….. zg.Rasta pre droengoe, a djote a mang.. seti wang tjoetja.. 🙂 🙂
Rapporteer een reactie