Diverse parlementariërs reageerden dinsdag vol medeleven in De Nationale Assemblee (DNA) op het overlijden van de 18-jarige Edmund Sullivan en zijn 16-jarig zusje Alexis, die afgelopen maandag na een fataal verkeersongeval aan de Kennedyweg in Suriname het leven hebben gelaten. Aan de ouders werd heel veel sterkte toegewenst.
VHP-parlementariër Cheryl Dijksteel deed een oproep aan iedereen die in het verkeer deelneemt om fatsoenlijk deel te nemen en respect te hebben voor de medemens.
NDP-fractieleider Rabin Parmessar stelde dat niet alleen de familie, maar ook de totale Surinaamse gemeenschap geschokt is over dit geval.
NPS-fractieleider Gregory Rusland zei bijzonder aangeslagen was toen hij het bericht over dit geval las en de beelden die rondcirculeerden zag.

“Natuurlijk sterven er zoveel mensen elke dag en daar ook natuurlijk ons medeleven mee. Maar dat bericht van die scholieren heeft ons toch wel getroffen. Ik denk dat het van onze kant belangrijk is om de familie en de totale Surinaamse samenleving heel veel sterkte toe te wensen en te condoleren met dit verlies”, aldus Rusland.
DNA-voorzitter Marinus Bee stelde dat het heel pijnlijk dat twee jonge Surinamers zo het leven hebben moeten laten. Ook hij condoleerde de familie.
Vernomen wordt dat het meisje naar school werd gebracht door haar broer en normaal niet op de bromfiets ging. Omdat de schoolbussen staken en ze gisteren een repetitie had werd ze met de brom gebracht.
Parmessar merkte op dat de aanrijding misschien voorkomen kon worden indien de schoolbussen niet zouden staken. Echter nu daarover een punt maken zal de situatie van de twee jeugdigen niet meer veranderen, omdat het te laat is.





Betaal de bushouders volgens afspraak idioten. Wel reizen als gulzige despoten. maar fatsoenlijk de werkenden hun rechtvaardige tegoeden betalen ..ho maar. Geen prioriteit. Reizen reizen en nogmaals reizen. Gierige bloedzuigers.
Rapporteer een reactie
Parmessar merkte op dat de aanrijding misschien voorkomen kon worden indien de schoolbussen niet zouden staken.
==========================
Het is wel laag van de ndp als ze zo’n trieste gebeurtenis als politiek misbruiken.
Dan kunnen we ook zeggen dat alle ongevallen voorkomen was als de ndp het land niet in een falliet staat had achtergelaten. Denk daar maar over na.
Condoleances en sterkte aan de familie.
Rapporteer een reactie
Boskopoemang 19 november 2024 Bij 23:03
Parmessar merkte op dat de aanrijding misschien voorkomen kon worden indien de schoolbussen niet zouden staken.
==========================
Het is wel laag van de ndp als ze zo’n trieste gebeurtenis als politiek misbruiken.
Dan kunnen we ook zeggen dat alle ongevallen voorkomen was als de ndp het land niet in een falliet staat had achtergelaten. Denk daar maar over na.
=========================
So True….maar helaas een poging dit aan deze paarse rioolratten hun verstand te brengen zal altijd een verloren strijd blijken te zijn.
Condoleances en sterkte aan de familie.
Rapporteer een reactie
Elke aanrijding kan voorkomen worden als men weet zich netjes te gedragen in t verkeer al was er maar een bus die de kinderen naar school kon brengen, dan was t al heel wat .fam heelveel sterkte. Kinderen rust zacht.
Rapporteer een reactie
Was het maar net zo als in Nederland geregeld het openbaar vervoer, mis het elke dag weer openbaar vervoer is gewoon super belangrijk in de samenleving! Regering denkt hier maar eens overna en doe er wat aan niet iedereen heeft een rijbewijs of überhaupt een auto ter beschikking!!!!!
Rapporteer een reactie
@Xavier kom mij of de andere vrouwen nog een keer lastig vallen,niet meer doen!!!!
Rapporteer een reactie
Morgen is iedereen het weer vergeten. Zo gaat het helaas wel.
Rapporteer een reactie
Dank zij deze sakasaka regering die de schoolvervoerders NIET betaald zijn ze dood.
En die klootzakken die wagens krijgen en nooit fiets hadden
Rapporteer een reactie
Herdenken van de slachtoffers is sympathiek.
Maar de DNA moet beleid maken om dit soort schokkende gebeurtenissen niet te laten plaats vinden.
Ik heb echter geen enkel beleidsvoorstel gehoord om het verkeer veiliger te maken.
Hierdoor leidt de dood van deze jonge mensen niet tot het voorkomen van andere doden.
Houd de 2 betrokken motorvoertuigen (auto en pickup) accountable voor hun overlijden. Alleen dan krijgen we een veiliger verkeer.
Gecondoleerd familie met dit ondragelijke verlies.
Rapporteer een reactie
Verzoek aan DNA om de dubbele salarissen van 34 DNA Leden , met terugwerkend kracht, te storten op de rekening van de nabestaanden. Dan pas sta je stil.
Rapporteer een reactie
WALGELIJK WALGELIJK EN NOG EENS WALGELIJK
Het is schaamteloos om over zoiets een debat te voeren. Het enige dat gepastis, dat je hoort te doen, is je medeleven te tonen in woord en gebaar.
Maar om naar schuldigen te gaan zoeken zegt veel, heek veel, neen alles over zo’n schijtzak.
Inderdaad, ik heb het hier eerder gelezen denken ze bij ndp alleen in geld.
Spietsen deze gasten.
Rapporteer een reactie
Ik wil de familie, vrienden en dorpsgenoten heel veel sterkte toewensen bij dit ongrijpbare verlies. Ik leef intens met jullie mee omdat ook voor mij de “wat als vraag” geen zin heeft. Kraktie Sterkte!
==========================================================
Elke keer weer komt dat gestoorde stel(robG en debby) met hetzelfde riedeltje dat of Chan of de regering of de minister of Melissa fot zijn of schuld hebben aan een onverwachte situatie of ongeluk.
Kunnen ze ook vertellen ho hun voorbeeldregering in een vergelijkbaar geval heeft gehandeld in de 10+ jaren regeerverantwoordelijkheid?
Kan iemand me vertellen hoe vaak de schoolbussen niet reden in de vorige periode? Kwam het niet om gederfde inkomsten? Ook de bootdiensten hoor!
Rapporteer een reactie
@wan pipel met geld krijg je de kindjes niet terug dit intense verdriet voor de familie is niet met geld te betalen!
Rapporteer een reactie