Een routinepatrouille van de Surinaamse politie in Paramaribo-Noord, kreeg afgelopen dinsdag een onverwachte wending. In de Albrecht Dürerstraat, nabij de Jeroen Boschstraat, viel een groep mannen op door hun verdachte aanwezigheid bij een dichtbegroeid bosgebied.
De alerte interventie-eenheid van de politie besloot direct poolshoogte te nemen. Maar toen de mannen het dienstvoertuig in het vizier kregen, zetten ze het op een lopen.
De politie ging er onmiddellijk achteraan, wat resulteerde in een achtervolging door de straten van Geyersvlijt. Hoewel twee van de mannen wisten te ontsnappen, slaagden de agenten erin één van de verdachten in de kraag te vatten.
Tijdens het vervolgonderzoek in het beboste gebied stuitten de agenten op een verrassende vondst. Achter de bosjes vonden zij een zware, grijze kluis die duidelijk was opengebroken, meldt het Korps Politie Suriname.
Het vermoeden bestaat dat de kluis bij een recente inbraak is buitgemaakt.
Maar dat was nog niet alles: naast de kluis lagen twee tassen met een opmerkelijke inhoud. Deze bevatten kledingstukken, handschoenen en een assortiment aan inbrekerswerktuigen, waaronder een wielsok en een pijpentang.
De politie heeft de gevonden spullen in beslag genomen en de verdachte overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten. Tot nu toe heeft zich echter nog niemand gemeld als eigenaar van de kluis en er is ook geen aangifte gedaan van een inbraak waarbij deze zou zijn buitgemaakt.
De politie heeft bovenstaande foto van de kluis gedeeld en roept de eigenaar op om zich zo snel mogelijk te melden bij de afdeling Kapitale Delicten om aangifte te doen.





Wil de eigenaar van de kluis zich snel melden zodat deze abanie diefstal en inbraak alvast ten laste kan worden gelegd.
Deze gasten moeten ASAP uit de maatschappij worden verwijderd.
De politie verdient een PLUIMPJE
Rapporteer een reactie
Dus die opgepakte verdachte heeft nog niet verteld op welk adres ze hebben ingebroken?
Deze kanarie heeft nog niet de juiste zaad gekregen.
Rapporteer een reactie
De eigenaar van de kluis had net als de chauffeurs zonder rijbewijs geen bewijs dat hij eerlijk verdiend geld in zijn kluisje had liggen, er zat alleen zwart geld in, daarom heeft hij zijn smond niet open gedaan om aangifte te doen dat zijn kluis met de noorderzon is vertrokken..
Rapporteer een reactie
Wiep-Ding mars!!
Rapporteer een reactie
Komakandra van kantoor en magazijnpersoneel behoorlijk verstoord.
Iedereen was aanwezig, kantoorchef, magazijnmeester, klusjesman. de koffiedame/ interieurverzorger en de tuinman hadden vrij?
Rapporteer een reactie
Of was het een ondro oso meeting van de bosgaasjes afdeling van een zekere politieke partij?
Rapporteer een reactie
cornelis , het zijn vrienden van [robje g-debby] dan weet jij toch welke vervloekte politieke partij dat is
Rapporteer een reactie
waarvoor praat de politie niet over dollars die in zat en euros
Rapporteer een reactie