Bitcoin blijft record na record verbreken. Woensdag bereikte de digitale munt opnieuw een mijlpaal door voor het eerst de grens van USD 90.000 te doorbreken. In de late middag was de cryptomunt ruim USD 92.700 waard.
Bitcoin profiteert van de winst van Donald Trump bij de Amerikaanse presidentsverkiezingen vorige week. Sinds zijn overwinning is de waarde van de digitale munt met meer dan 30 procent gestegen.
Trump speelde tijdens de campagne in op angsten over immigranten en economische zorgen om vicepresident Kamala Harris te verslaan.
De herverkiezing van oud-president Trump wordt positief ontvangen in de cryptosector. Hij heeft namelijk beloofd om van de Verenigde Staten de “cryptohoofdstad van de wereld” te maken en is voorstander van soepelere regelgeving rond cryptovaluta, wat investeerders vertrouwen geeft in de toekomst van de markt.





Voor nu leuk maar kijk uit, je koopt gebakken lucht.
Kijk naar de ontwikkeling van zilver.
Mocht je het zien zitten, investeer alleen geld dat je niet onmiddellijk nodig hebt, de grafieken zien eruit alsof je in een achtbaan zit, sluit je ogen en zit de rit uit. Fysiek zilver welteverstaan.
Rapporteer een reactie
Inderdaad Whome laat je niet gek maken daar dit soort berichten. Amerikanen zijn gek op cijfers want daarmee kan je mensen manipuleren. Het is een zeepbel die gewoon gaat barsten want er zijn bedragen van 3 miljoen euro voorspeld. Ja aan mijn go !
Rapporteer een reactie
Belachelijk. Waarop is die waarde gebaseerd? Wordt het gedekt door goud?
Rapporteer een reactie
Alles waar Trump ooit een vinger in de pap heeft gehad, of het nu een Oost Europese del of een bitcoin is, is niet meer te vertrouwen. Voordat je het weet heb je een SOA te pakken of ben je in de aap gelogeerd.
Rapporteer een reactie