President Santokhi is vrijdag 8 november samen met zijn delegatie vertrokken naar Azerbeidzjan om deel te nemen aan de 29e VN-klimaattop (COP29). Deze bijeenkomst is van groot belang voor de internationale samenwerking rond klimaatverandering en het vinden van duurzame oplossingen voor mondiale uitdagingen.
Suriname speelt een bijzondere rol in het klimaatdebat als een van de slechts drie landen ter wereld die carbon negatief zijn. Dit betekent dat Suriname meer CO₂ uit de atmosfeer opneemt dan het uitstoot, wat de cruciale positie van het land onderstreept bij het aanpakken van de wereldwijde klimaatcrisis.
Tijdens de top zal president Santokhi verschillende vergaderingen en ontmoetingen bijwonen om de belangen en prioriteiten van Suriname te benadrukken. Op woensdag 13 november zal hij de High Level-sessie van de conferentie toespreken, waar hij de standpunten van Suriname zal delen over de gevolgen van klimaatverandering en de noodzaak om de natuurlijke rijkdommen van het land te beschermen.
De president benadrukt dat het verzekeren van een duurzame toekomst voor de bevolking van Suriname en het aanpakken van wereldwijde klimaatuitdagingen belangrijke prioriteiten blijven.
“Samen moeten we de strijd tegen klimaatverandering voortzetten voor een betere toekomst, niet alleen voor Suriname maar voor de hele wereld,” aldus Santokhi.
Met deze deelname aan COP29 bevestigt Suriname zijn commitment aan internationale samenwerking en duurzame ontwikkeling.





Rendement nul komma nul, we hebben pret van tien in de vliegmachine. en niemand kan ons zien lang leve de vliegmachine fcking lawmang
Rapporteer een reactie
we hebben gehoord dat de EU niet met een vertegenwoordiger daar aanwezig is , en de VS ook niet , wat zoekt santokhi daar dan , en santokhi Suriname is volgens U carbon negatief , nou dit klopt ook niet meer , ons tropisch regenwoud wordt met een sneltrein door de chinezen gekapt , en dan al die berm en afval branden in geheel Suriname en niet te vergeten die goudwinning met kwikvervuiling en die goudbedrijven die ruw goud bewerken , vooral in Paramaribo Noord , de schadelijke dampen vernietigen alle bewoners daar , dus, U denkt daar een slaatje uit te slaan zodat ze met geld over de brug komt , U komt met niets terug
Rapporteer een reactie
President wo seting, Interpol gaat u arresteren.
Want ze hebben uw geld ezels opgepakt.
Faja 👮♂️🚔🚔👮♂️👮♂️👮♂️
Rapporteer een reactie
Reiszieke president. Geen enkele vertrouwen in zijn delegatie. Wil alles zelf doen, want gratis reizen is zo leuk.
Rapporteer een reactie
Santokhi denkt dat hij een ieder kan belazeren als hij zijn muil opentrekt. In Suriname kan dat hem één keer gelukt zijn maar op het wereldtoneel val je door de mand. De Surinaamse regering heeft door aantoonbare eigen inspanningen / eigen verantwoordelijkheid geen CO2 uitstoot negatieve status bereikt. Het land is dunbevokt en voor 93 procent bedekt met bos. Bravo, dat is alles. Echter….! Onder deze paraplu voltrekken zich in het land onacceptabele praktijken af m.b.t. het milieuvraagstuk.
Er wordt op grote schaal aan houtkap gedaan. Dit is niet stopgezet door de regering. Ontbossing door grootschalige goudwinning. Extreem gebruik van kwik en chemicaliën in de goudwinning. Er is geen transparantie van de overheid bij milieuvervuilingsvraagstukken. Voor elektriciteit opgewekt door waterkracht moet de bevolking een wereldmarkt prijs betalen.Het gebruikmaken van biogas wordt niet gestimuleerd.Het op grote schaal toepassen van ledverlichting /zonne-energie wordt door de overheid niet gepromoot. Alle woongebieden en recreatiegebieden zijn extreem vervuild met petflessen, blikjes, plastic en ander zwerfafval. Rivieren, kanalen, goten en kreken zijn sterk vervuild met plastic afval. Vanuit de overheid is er geen nationaal programma om deze vervuilig tegen te gaan. Er is geen controle op de uitstoot van giftige gassen door bedrijfshuishoudingen.
Santokhi zijn uitgangspunt is geld maken met CO2-uitstoot negatieve status van Suriname.Hij denkt rechten te kunnen verkopen aan landen die sterk vervuilen. Deze denkwijze is achterhaald. Laat zien wat je eigen inspanningen in je land zijn om het wereldwijde milieuvraagstuk op te lossen.Dat doet Suriname niet. Hij kan het dus uit zijn verstand halen dat de rijkere landen Suriname rijkelijk zullen compenseren voor de positie die het land inneemt.
Rapporteer een reactie
Hij vergroot alleen maar zijn footprint. Diezelfde klimaatlobby gaat hem uiteindelijk daarop afrekenen.
Rapporteer een reactie
Wat mooi dat zo een achterlijke land deelnemers is van de klimaattop, maar dan ook stoppen voor ontbossing ook druk op China zetten om mee te betalen aan de catastrofe die ze de aanrichten door kappen van Hardhout. Die zij weer op de wereld markt verkopen. Ook moet een einde komen op Goud winning of klimaat regels aan stellen voor het vergiften van de mooie natuur van Suriname zodat over 50 jaar men weer vissen kunnen eten uit het binnen land die Kwikvrij zijn. Nou Chan jij doet van alles om de rovers land op de poten te krijgen, desondanks de Ezels jou zo uitschelden. No spang nanga ding ze leven nog in de ijzertijd. Is een spreekwoord doe je werk met dichte open dan kom je wel. Je collega Modi heeft van zijn land een 6 triljoen $ economie gemaakt probeer dat ook van Suriname te maken. Succes.
Rapporteer een reactie
Wat gaat een marktmeester tussen top wereldleiders zoeken
Rapporteer een reactie
Snap nog steeds niet dat deze man geen schaamtegevoel kent!
Rapporteer een reactie
CHAN IS TOT NU TOE DE BESTE EN INTELLIGENSTE PRESIDENT DIE SURINAME TOT NU TOE HEEFT GEHAD EN HEEFT. EEN STAATSKAS BRENGEN VAN ZWAAR NEGATIEF NAAR 2 MILJARD POSITIEF IN 4 JAAR IS GRANDIOOS.
WE WILLEN NOOIT MEER DRUGDEALERS MASSAMOORDENAARS OP HET TONEEL.
DE VEROORDEELDE MASSAMOORDENAAR DESI BOUTERSE IS CARBON POSITIEF NU WANT HIJ EET ZIJN EIGEN STRONT OP IN ZIJN HOL.
SINDS DE WAPENVONDST UIT SURINAME IN BRAZILIE DRINKT DE ONDERGEDOKEN DDB OOK ZIJN EIGEN URINE OP ALS FERNANDES CHERRY. ZO ZWAAR MOET HIJ DOKKEN.
ALLE GEVONDEN WAPENS ZIJN VAN DDB EN DEAD SONS. GESTOLEN UIT MENREBOEKOE.
BIG UP CHAN!
Rapporteer een reactie
Mensen die geen andere RAS niet gunnen om een land vooruit te te krijgen,moeten maar op NDP OF NPS STEMMEN om het beter te hebben, zullen ze merken wie het goed deed. Soms is een enkel LES NIET GENOEG. NPS HEEFT 49 JAREN ZIJN AANKOOP VAN STEMMEN MET EEN STUKJE BACHAUW TAI HORIE GEGAAN WAT IS TERECHT VAN GEKOMEN? ZIJN JULLIE RIJK GEWORDEN? OF ZIJN JULLIE IN PLAATSEN VAN BETER LEVEN STEEDS IN DE STROND. ZIJN JULLIE ONAFHANKELIJK OF AFHANKELIJK GEWORDEN VUL MAAR IN. 10 JAAR BOUTERSE GEHAD MASSA MOORDEN GENOCIDE IN MOIWANA. LEEGGEROOFDE CENTRALE BANK SCHULDEN VAN MILJARDEN HET LAND VERKOCHT AAN DE CHINEZEN. HOEFDRAAD RIJK PARMESSER LEGE POT LVV IS GROENTE EN RIJST GOEDKOOP GEWORDEN? VUL IN. CONSESSIES VOOR DE GOUD DIE HET HELE LAND HET BETER MOESTEN HEBBEN, hebben jullie het beter? Vul zelf maar in. Jullie zijn afgunstig betreft: Nederlanders ze hebben het allemaal beter dan jullie, ik zou zeggen pak een vlucht en kom naar Nederland iedereen heeft de kans gehad maar nee Arron heeft jullie staande gepakt, toch geen LES van geleerd. NDP MR. BOUTA HEEFT JULLIE ZIJN STROND LATEN RUIKEN LES VAN GELEED, VUL IN. GEEN ENKELE LAND IN DE WERELD WOU EN WILLEN IETS VAN SURINAME HOREN, DANKZIJ CHAN IS DE SLAVERNIJ ERKEND. HEBBEN JULLIE IETS VAN GELEERD, VUL IN. MENSEN DENK AAN JE KINDEREN EN KLEINKINDEREN WIL JE ZE OOK IN EEN SCHIJT HOL HEBBEN? STEM DAN NDP OF NPS. KIJK VOORUIT NIET ACHTERUIT ZOALS NU HET GEVAL IS. KAN JE DAT NIET VLUCHT DAN NAAR HAÏTI OF AFRIKA.
Rapporteer een reactie
Lesley. Ben voor 80 procent met je eens.👍🏼
Maar de andere reacties zijn rechtstreeks uit de paarse doos
Liegen, bedriegen,jaloezie en bedrog.ze vertrappen alles wat er aan positieve ontwikkeling is.
Zelfs WAT is overgestapt naar de ndp denk wijze.
Als land moet je erbij zijn . Anders mis je de boot, op later termijn.als je erbij zit moeten andere landen rekening houden met je als land.
Het gaat niet altijd alleen maar om geld .
Kennismaking, kennisontwikkeling, kenniseconomie ga zo maar door.
Dus denken jullie even buiten jullie comfort zone.
Rapporteer een reactie
Goedemorgen, ik zie dat de meeste van jullie er nog zijn. Hopelijk in goede gezondheid.
Als jij het niet belangrijk vindt om aanwezig te zijn voor je land, hoe kan je dan verwachten dat een ander land er wel voor jouw zal zijn?
Ik snap die knulletjes wel die denken wat moet ik daar gaan zoeken, ze zien me niet niemand die met me praat, Het is dus meer een gebrek aan kennis.
Het gaat niet alleen om de vergadering, maar juist wat er buiten de vergaderingen wordt afgesproken. Daar MOET je bij aanwezig zijn. Zie je dit niet dan zegt het veel zo niet alles over je denkniveau
President Lula van Brazilie heeft als je kijkt naar de ontbossing in het Brazilie al goede resultaten geboekt. En op die voet moeten we MINSTENS doorgaan.
Rapporteer een reactie
Een en al negativiteit uit frustratie en jaloezie. Er worden hier zaken opgesomd die niet anders, zo niet, erger waren onder de ndp. Moddergooien is werkelijk ook het enige wat ndp amoebes kunnen doen.
Ze waren rijst met bb gewend op zanderij (en ocer) te krijgen als hun plee-sent met een zak geleend geld (tegen woekerrente) terugkwam uit China.
Tegen dit onkruid onder het volk zou maar een ding helpen; zet op de boot terug naar Afrika!
Want, ze leveren 0.0 bijdrage, liggen in hun hangmat, willen alles gratis en zitten elke ontwikkeling in de weg.
Rapporteer een reactie
Lesley is afgeleid van lesy, je president wo seting houdt niet van om in de buurt te zijn van Drug, maar hij houdt wel van de drugsgeld.
Die geldezles die in Nederland zijn gearresteerd fluiten nu als een kanarie. Ze zijn niet van de vorige regering.
Rapporteer een reactie
Lesley, die chan and co zijn de meest waardeloze regering die Sur ooit hft gehad en kon krijgen. Ze roven en de hebzucht naar geld blijft.
Hij krijgt het op zn bord terug.
VHP moet de eerste 40 jr niet meer in coalitie. Wat hft de reis naar Dubai ons gebracht?? Wat hft die van India ons gebracht?? Wat hft die van China ons gebracht??
Ze hebbenbons alleen geld gekost en niet weinig. Nu zitten we met onderwijs naar de kloten, gezondheidszorg naar de kloten, leefgenot naar ellende. We zitten in een smerige, vernietigd en crimineel land mt de criminelen aan top.
Ook dit is vakantie van chan and co met familie and friends.
Rapporteer een reactie
Hahahahahahaha, één ding is zeker. Tegen zoveel stommiteit hier op wtk is geen enkel mens met gezond verstand opgewassen. Zo voorspelbaar en je ziet het weer gebeuren, al die vieze vuile paarse rioolratten zonder ruggengraat die elkaar napraten.
Mensen als je geen verstand hebt van dit soort internationale bijeenkomsten, denk eerst goed na voordat je ongenuanceerde nonsens zit te roeptoeteren. Jullie doen je voor alsof jullie van Suriname houden, maar intussen zitten jullie met jullie racistische inborst de president en het land onderuit te halen.
Even een wake up call, die voortvluchtige veroordeelde meervoudige moordenaar en drugsdealer had dit soort zaken nooit voor elkaar gekregen. En toch is onder zijn leiding de SLM bijna kopje ondergegaan met een schuld van ruim 100 miljoen Amerikaanse dollars.
Jullie guru heeft het land met ruim 4 miljard Amerikaanse dollars in chaos en ellende achtergelaten. Elk weldenkend mens die dit ontkend heeft een serieus probleem.
Rapporteer een reactie
@RobG/Debby…..van de huidige president is er transparantie van waar hij gaat en zich bevind. Jullie gevluchte lafaard en veroordeelde massamoordenaar DDB, is als een bange, angstige hond ondergedoken. Heb de moed en ballen om toe te geven dat die paarse coke en maffia rat een schijterig mannetje is, die wegloopt voor zijn misdaden en mensenrechtenschendingen. Stelletje hypocriete, paranoide, geindoctrineerde, gefrustreerde paarse klaprunderen.
Rapporteer een reactie
Het land dat op het punt staat olie producent te worden, gaat naar de COP om….??? Wat gaat hij daar vertellen? Waarom stuurt hij zijn minister van Milieu niet? Welk verstand heeft deze President over zaken (uitgezonderd economie natuurlijk) aangaande het klimaat? Heeft Suriname geen deskundigen op dit gebied?
Is die nieuwe minister van Binnenlandse Zaken al aangesteld? Zijn de problemen rondom vuilophaal al opgelost en uitgewerkt? Is er genoeg geld om constant met delegatie van hot naar her rond te vliegen, terwijl men niet in staat is om de gezondheidszorg en het onderwijs te voorzien van de nodige middelen of de burgers van het land aan het eind van de maand uit te betalen of!? Hoe staat het met die vervuilende scalians, die zogenaamd moeten ophouden te bestaan? Welke maatregelen neemt Suriname om het milieu te ontzien???
Chan heeft boter op zijn kop om daar weer een aantal dagen te gaan zitten als zogenaamd leider zonder visie…! Wat een schandelijke vertoning is dit weer..
Rapporteer een reactie
‘Trump bereidt zich voor op terugtrekking uit klimaatakkoord’.
Grote America gaat klimaatakkoord terugtrekking en wij (kleine SU) gaan naar COP29. Geld verspilling.
Rapporteer een reactie
Griezelig en Hilarisch tegelijk!
Ook Nederland en de rest Europa die lid zijn van de United Nations, gaan naar de Gop29- klimaattop.
Biden zit volgende week in Brazilië, oa om de klimaatbelangen veilig te stellen.
Suriname zit in de top 3 van landen die carbon-negatief zijn!
Mie gado mie jeden, zou je als Surinamer niet trots moeten zijn…
Ja, en hij zal het hoogste woord hebben.
For Your Information;
De wereld draait door, ook zonder maga.
Het laatste woord is nog niet gesproken.
Mr President suc6!
Rapporteer een reactie
U hebt gehoord dat de EU niet met een vertegenwoordiger daar aanwezig is , en de VS ook niet.
U bent verkeert, ingelicht.
Santokhi, ziet wat u niet ziet.
U bent nu niet blij, ik weet hoe de wereld in elkaar zit.
Mijn kleinkinderen, zijn daar niet bewust van.
Als ze de politiek, enigzins beginnen te begrijpen, zullen ze Santohi, dankbaar zijn.
En als ze mijn wereld boek open doen.
Zullen ze erg blij zijn dat ik in makkelijke woorden, het reilen en zeilen, vanaf 25 november 1975, voor hen hebt achter gelaten.
Rapporteer een reactie
@Esmeralda,
“Suriname zit in de top 3 van landen die carbon-negatief zijn!
Mie gado mie jeden, zou je als Surinamer niet trots moeten zijn…
Ja, en hij zal het hoogste woord hebben”
Wat zijn de voordelen die Suriname daar aan heeft? Hoeveel geld denken jij en Santokhi binnen te halen en wat gaan jullie daar precies mee doen? Ben je zo trots op het bos die je bent komen aantreffen, dat je denkt het te mogen gebruiken voor eigen gewin?? Wat is het plan… bedelen om miljarden bij de rijke landen??
Hij zal het hoogste woord hebben, terwijl hij niet bezig is met zaken die het klimaat aangaan. Jouw President is een discutabel figuur, die het groenste land ter wereld sleept in de oil business. Nogmaals deze man heeft totaal geen visie. Hij heeft geen enkel ander idee, wat hij moet verzinnen om het land tot productie te brengen. Er is toch zoveel mogelijk…! Dus hossana is het niet.. a mang e long gwe lieb a kondre nanga omin probleem! Die minister Dasai is de juiste man om naar deze conferentie te gaan…pfff
Rapporteer een reactie
Je bent te dom om dit te begrijpen konsensie en ik ga nu koken, geen tijd om neer te dalen op het niveau van jou intelligentie-vermogen.
Pffff, dat kost me zeker een aantal uren!
Vraag het maar aan de 71 jarige simons. Je akela!
Mijn president is Dicky S.!
Rapporteer een reactie
Maar natuurlijk azijn pissers het geld komt zomaar binnen vloeien naar Suriname zonder er iets voor te doen, gewoon lekker thuis blijven liggen in je hangmat da a mon auw waka kong tek oeng srefi toch.
Rapporteer een reactie
Wie leest en vergelijk weet meer dan de personen die onderdeel zijn van of zich laten beinvloeden door de VHP propagandamachine. Dit soort mensen zijn meelopers zonder ruggengraat. Kijk maar de top 3 landen die carbon negatief zijn. Bhutan Suriname, Panama. Twee van deze Bhutan en Panama zijn daadwerkelijk bezig met om beleid een bijdrage te leveren aan een carbon negatieve wereld. Ze hebben verregaande milieu maatregelen in eigen land getroffen. Suriname is in deze top die een freerider omdat het een dunbevolkt land is met 93 procent bos. Santokhi zijn beleid op dit gebied is echter zero, zoro. Wat had je anders verwacht van deze labbekakkerig figuur. Die man durft in eigen land geen verantwoordelijkheid te nemen op milieu gebied. Maar hij zal op het milieucongres zich ontpoppen als deze kletskous op het gebied van milieuvraagstukken.Je moet in het leven dit soort figuren minachtend aanhoren.
Rapporteer een reactie
RobG 9 november 2024 Bij 18:27
Wie leest en vergelijk weet meer dan de personen die onderdeel zijn van of zich laten beinvloeden door de VHP propagandamachine.
===========================
Whahahahahahahahaha, you wish….ik ben nog nooit zo’n stommeling als jou tegengekomen. Voor iemand die zegt gestudeerd te hebben komt er wel een hoop stront uit je muil elke keer. Zonder enige schaamte gebruik je ook nog bewoordingen van o.a. mij om te proberen anderen te bestempelen. Nogmaals, mensen zonder ruggengraat zijn vieze vuile paarse rioolratten zoals jij en niet anders.
Toegegeven je hebt een nieuw woord geleerd die jij helaas weer verkeerd gebruikt.
Betekenis labbekakkerig: “te beroerd zijn om te werken of zich ergens voor in te zetten. Labbekakkerig lijkt de afgelopen jaren wat te zijn opgeschoven van laf naar te beroerd om te werken”. Hahahahahahaha één keer raden op wie deze beschrijving slaat, in iedergeval niet op de huidige president.
Dit is de typische beschrijving voor vieze vuile paarse rioolratten zonder enige ruggengraat. Dus alsjeblieft, vergewis je in de toekomst eerst ervan waar je het over hebt als je een nieuw woordje bij hebt geleerd. Sterker nog, pas op dat de rest van je leeghoofdige vrienden jou hiermee niet gaan napraten. Ze gaan zich nog belachelijker maken dan ze al zijn.
Voor de rest, probeer afstand te nemen van je racistische inborst en wees een beetje minder jaloers op deze gladharige president…..het staat niet zo netjes wat je doet.
Rapporteer een reactie
Het kan mij niet schelen op welk persoon jullie stemmen als het maar de juiste partij is,
daarom stem VHP mei 2025!!!
Rapporteer een reactie
ha ha ha die paarse rat [robje g-debby] is weer aan elkaar geplakt , , dubbel onzin komt er die gespleten rattenbek , links zegt dit en rechts zegt dat , ha ha ha het klopt dat paarse stront dodelijk is , mooi de paarse maden gaan overuren draaien en deze paarse maden zijn echte werkers
Rapporteer een reactie
@Sabaku, heel jammer dat jij veel versnellingen tekort komt om op mijn niveau te kunnen denken. Mijn kritiek op Santokhi is terecht. Je denkt ook dom. Omdat ik kritiek heb op Santokhi ben ik in jouw ogen een racist. Die man is een gewiekste oplichter. Hij denkt alleen aan het binnenslepen van geld, gratis geld.Hij heeft niets ondernomen om beleid te ontwikkelen waardoor het milieu in Suriname niet verder wordt aangetast. Maandelijks worden duizenden grote boomstammen vanuit het binnenland vervoerd naar de havens van Paramaribo. De kaalkap van het oerwoud is niet te stuiten.De vader van zijn huidige vrouw en ook andere familieleden van zijn vrouw, zitten in de houtexport. De vervuiling in de goudsector met kwik en andere chemische componenten gaat rustig door. De Surinaamse regering heeft niets ondernomen om het milieu te beschermen.Hij denkt dat hij carbon credit kan verkopen aan landen die het milieu vervuilen. Die vlieger gaat niet meer op. De landen hebben het geld zelf nodig om maatregelen in eigen land te treffen om hun milieu te beschermen.Ze kunnen niet blijven vervuilen en als compensatie voor hun slechte daad credits kopen van Suriname. A nai woko so moro.Dat heeft jouw ” gladharige ” Santokhi niet door.
Rapporteer een reactie
Wat gaat chan daar zoeken.vele presidenten blijven weg.hij kan zich ook laten vertegenwoordigende door een minister.maar neen hij stapr in een vliegtuig en gaat over klimaat praten.WIE HOUDEN DEZE WERRLD LIJDERS VOOR De GEK.EERST VERVUILEN EN DANPAS PRATEN? HOUD TOCH OP .DIT KAN OOK VIA ZOOM.MAAR NEEN .ZE NEMEN HUN DAMES MEE EeN LEKERE UITSTSPAPJE,TERWIJL SUR IN GeldnOOD VERKEERD GAAT CHAN ALWEER OPREIS
Rapporteer een reactie
[robje g-debby] jij en niveau , en zeker ben jij een racist , vuile paarse rat , die bomen die allemaal gekapt worden , geschiedt doordat jou afgod die laffe hond ddb de chinezen toestemming heeft gegeven om ons regenwoud te kappen ,omdat hij weer een lening van miljoenen USD kon afsluiten met die dictator xi , en zwarte droplulletje als jij ballen hebt geef dan antwoorden op simpele vragen die gesteld worden door echte Surinamers , jij boutist die geen surinamer is doet dat niet hé lafaard , ha ha zo ziet iedereen en ook jou paarse holmaatjes dat jij niets voorstelt , ha ha jij bent gewoon niets nul ,nul een paarse kale rattenkop
Rapporteer een reactie
[robje g-debby] , paarse ongedierte met vuil besmeren is niet racistisch , want paarse ongedierte moet direct verdelgd worden om ziektes te voorkomen , next
Rapporteer een reactie
RobG 10 november 2024 Bij 01:43
“@Sabaku, heel jammer dat jij veel versnellingen tekort komt om op mijn niveau te kunnen denken……”
=========================
RobG je hebt helemaal gelijk, ik kom heel veel versnellingen tekort om op jou niveau te kunnen denken. Hoe hoger je schakelt hoe dommer je overkomt, dat je dat zelf niet doorhebt. Hoe hoger in de versnelling zoveel meer emoties en hoe lager het intellectuele vermogen.
Probeer eerst goed mijn reactie te lezen alvorens je weer zit schelden, ik heb volgens mij niets vreemds gezegd. Jij mag al helemaal geen kritiek hebben op Santokhi de man die het volk van de ondergang heeft gered. Je probeert allelei ondergeschikte zaken naar voren te brengen om de chaos en ellende die je guru heeft achtergelaten te verdoezelen.
Probeer je bezig te houden met die voortvluchtige veroordeelde meervoudige moordenaar en drugsdealer die het land compleet naar de filistijnen heeft gebracht. Niet zomaar is hij gevlucht en staat hij nu met foto en al op Interpol.
Overigens zijn die duizenden boomstammen waar jij het over hebt van de friends en family van je guru. Dus probeer ook hier weer niet een andere voorstelling te geven van de werkelijkheid.
Btw het is niet omdat je “zogenaamd” kritiek hebt op Santokhi dat ik vind dat je naast een vieze vuile paarse rioolrat zonder ruggengraat ook nog een racist bent. Je verraadt jezelf keer op keer in je postings hier op wtk, ook nu de manier waarop je het hebt over de “gladharige Santokhi”.
Ja, wellicht dat je wat niveau betreft ietsjes lager in de versnellingen moet gaan zitten, zodat je zelf minder dom overkomt.
Rapporteer een reactie
Vanwege die feti tussen die Israëlische hooligans en Ned burgers heeft de Ned pres afgezegd.
Een ander opmerkelijk feit is ook, het wegblijven vh westen om russia.
Vanaf volgende week staat er iets historisch te gebeuren… geen idee wat?
Wat ik zeker weet, is dat alles in perfecte harmonie is….
En de suri pres? Tsja dit is een opdracht.
Rapporteer een reactie
@Sabaku en @Wat, helemaal correct en helder wat jullie allemaal roepen! Dat is de keiharde realiteit, dat zijn de feiten, dat is ook de waarheid. En zoals altijd komt de waarheid hard aan, en zulke staatsimbecielen zoals een RobGay, zijn volledig gehersenspoeld, die lullen alles wat krom is maar dan ook echt krom is, nog recht!
Laat je niet triggeren door zo’n mafkees die de mond vol heeft over allerlei interessante issues en theorieën en het ook nog heeft over niveau. Het is alles behalve op niveau beargumenteren.
Wat hij hier continue doet, door al die achterlijke theorieën op te sommen, de huidige regering afzeiken, wat de NDP allemaal fout heeft gedaan dat in de schoenen schuiven van de huidige president. Zodat mensen er misschien echt in gaan geloven dat de huidige regering alles fout doet. En vervolgens stiekem hopen dat de NDP weer terug komt in het machtscentrum. Mensen laat je niet gek maken door deze dorpsgek, paarse schoft, en sowiezo een schande dat ie een surinamer is!
Als ie daadwerkelijk nivo had, dan weet ie ook wat feit en fictie is! Dus nogmaals paarse pisvlek, toon een beetje respect voor de huidige president die kei en keihard heeft gewerkt om het puin van de NDP op te ruimen. Ga schrijven over die verkrachter die opgespoord moet worden dan hem te verheerlijken! Ik zou je wel willen horen tegenover de nabestaanden, die fileren je gelijk mafkees, paarse schoft!
NOOIT MEER NDP, WEG MET PAARS, VERKRACHTERS VAN SU, GA VOOR EEN INTEGER SU, STEM OP DE VHP!!
Rapporteer een reactie