HomeOnderwerpenEntertainmentBillitonezen Reünie Party op zondag 8 december in Hoofddorp

Billitonezen Reünie Party op zondag 8 december in Hoofddorp

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Op zondag 8 december 2024 vindt in Nederland de jaarlijkse Billitonezen Reünie Party plaats, een evenement dat bedoeld is voor iedereen met een band met het dorp Billiton, evenals hun vrienden en kennissen.

Deze bijzondere reünie in Hoofddorp brengt mensen samen die ooit in Billiton hebben gewoond, nog steeds in het dorp leven of een speciale connectie hebben met de unieke gemeenschap.

Over Billiton
Billiton, een dorp op ongeveer 35 tot 40 kilometer van Paramaribo, staat bekend om zijn rijke geschiedenis als bauxietontginningsgebied. Het dorp was ooit de thuisbasis van een hechte gemeenschap waar alle bevolkingsgroepen van Suriname als een grote, elastische familie samenleefden. De reünie biedt een kans om herinneringen aan “de Billiton van toen” te delen en de band met oude bekenden te versterken.

Een Dag voor Familie en Vrienden
De reünie, bekend als de “Family Day,” is veel meer dan een bijeenkomst. Het is een gelegenheid om na maanden of zelfs jaren oude vrienden weer te zien en bij te praten. Partners, kinderen en kleinkinderen zijn ook van harte welkom om kennis te maken met de rijke cultuur en het erfgoed van de Billitonezen. De organisatoren streven ernaar om een gezellige sfeer te creëren met ruimte voor dansen, feesten en ontspannen gesprekken.

Een Muzikale en Culinaire Beleving
De feestelijkheden vinden plaats in het Fokker Event Center in Hoofddorp, waar bezoekers kunnen genieten van live muziek van de band ‘Isje & Friends’ en de beats van DJ Gill. Daarnaast zorgen een uitstekende keuken en de aanwezigheid van een worstman voor heerlijke culinaire verwennerij. Het evenement belooft een avond te worden die deelnemers niet snel zullen vergeten.

Praktische Informatie
De reünie begint om 16:00 uur en duurt tot 22:00 uur. De entreeprijs bedraagt bij reservering 20 euro per persoon (cash only), met een iets hogere prijs aan de poort. Voor bezoekers is er voldoende gratis parkeergelegenheid bij de locatie.

Met deze unieke mix van muziek, eten en gezelligheid is de Billitonezen Reünie Party 2024 een perfecte gelegenheid om oude banden aan te halen en nieuwe herinneringen te creëren. Voor reserveringen kunnen geïnteresseerden contact opnemen met Milton Babel (06-43191894) of Jimmy Lakhai (06-21164099).

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES