De politie in Nickerie heeft vanmiddag een skelet aangetroffen in een hangmat langs de Cassaveweg in het Westen van Suriname. Het is nog niet bekend van wie de menselijke resten zijn.
Het skelet werd aangetroffen in een verrotte hangmat, die vast was gemaakt in de bosjes tegenover een rijstveld. Volgens de politie lag het skelet vermoedelijk al maanden op deze plek.
De resten zijn in beslag genomen voor verder onderzoek. De Surinaamse politie probeert te achterhalen om wie het gaat.
Vooralsnog is niet duidelijk of er recent iemand als vermist is opgegeven in de omgeving. Het onderzoek is in volle gang.





Na maanden op de vlucht te zijn geweest hebben ze eindelijk baas gevonden. Nu wordt hij van zijn hangmat gelicht.
Rapporteer een reactie
Ik hoop dat hij het is nou dan kan Ingrid zich met het spelletje vinge vinge roeren met de kaasje , met al die Miljarden Surinaamse gemeenschap geld die tot het volk behoort. Parmisser ka ollo ka osso schimmel. Tong ka mik Tommy jang you.
Rapporteer een reactie
Iemand mist toch een familielid niets van vermissing gehoord.
Rapporteer een reactie
Is het e skelet van een kind?
Rapporteer een reactie
Peter Kleinbal, wordt een van je Kleinbal kinderen vermist? In dat geval moet je een bezoek aan het mortuarium brengen en ons hier geen grootlullige vragen komen stellen.
Rapporteer een reactie
@koos
Laten we het hopen dat hij het is. Maar eerlijk gezegd denk ik niet dat hij het is.
Rapporteer een reactie
Henkes, wat ben je gepikeerd. Waarom? Heb jij kunnen opmaken uit het artikel dat het skelet van een volwassene is?
Rapporteer een reactie
Als ik het zo lees, dan maak ik uit, dat hij niet werd gemist en of vermist!! Een maand lang is toch bizar!! tenzij hij of zij niemand had!! Maar dan nog!!
Rapporteer een reactie
Peter Kleinbal, ik ben niet gepikeerd, maar waarom vraag jij je alleen af of het een skelet van een kind is en niet b.v. van een man, vrouw, volwassen persoon, bejaarde enz. is? Alleen als ik persoonlijk.een kind miste, zou ik informeren of het skelet van een kind was. Zo niet, dan zou ik gewoon afwachten wat het onderzoek van de politie zou opleveren. Maar misschien heb je gelijk dat ik over je vraag gevallen ben, soms @#$% ik gewoon uit mijn nek.
Rapporteer een reactie
alles wijst erop dat het ddb is , was het een skelet van een kind geweest dan was dat zeker vermeld
hoefdraad is het zeker niet , want dan had de hangmat op de grond gelegen
Rapporteer een reactie