HomeOnderwerpenJustitie en politiePolitie roept op tot hulp bij opsporing van vermiste 36-jarige vrouw

Politie roept op tot hulp bij opsporing van vermiste 36-jarige vrouw

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

De afdeling Bestrijding Zware Criminaliteit van de politie in Suriname heeft vanmorgen een opsporingsbericht uitgegeven voor de vermiste Charleen Vallery Toekiman, gehuwd Karijosentono.

De 36-jarige vrouw, geboren op 29 juni 1988 in Paramaribo en woonachtig aan de Raafstraat nummer 28 in Paramaribo, wordt al een week vermist.

Charleen is op woensdag 30 oktober 2024 op een onbekend tijdstip van huis vertrokken in haar witgelakte Toyota Vitz met het volgnummer PL 42-42. Sindsdien is zij niet meer thuisgekomen en ontbreekt elk spoor van haar verblijfplaats.

Opmerkelijk genoeg maakte haar werkgever publiekelijk via Facebook bekend dat ze vanaf de dag van haar vermissing niet meer werkzaam is voor het bedrijf.

De Surinaamse politie roept een ieder op die informatie heeft over de verblijfplaats van mevrouw Toekiman Karijosentono om onmiddellijk contact op te nemen. Tips kunnen worden doorgegeven aan de afdeling Kapitale Delicten via telefoonnummer 403645, het Command Center via 115, of bij de dichtstbijzijnde politiepost.

Elke informatie die kan bijdragen aan het vinden van de vermiste vrouw wordt met grote urgentie behandeld.

shop now
11 en 12 september

6 REACTIES
  1. Heel apart dat een werkgever dit publiekelijk betekent maakt via sociaal media. Zou me niet verbazen dat dit wettelijk niet toegestaan is ivm privacy rechten. Volgens mij weet haar werkgever duidelijk wat er met haar is gebeurd en probeert vis deze manier zijn onschuld te bewijzen.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES