HomeOnderwerpenJustitie en politieDrie verdachten aangehouden voor diefstal in Domburg

Drie verdachten aangehouden voor diefstal in Domburg

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Manschappen van Recherche Midden Suriname hebben na intensief onderzoek drie verdachten in beeld gebracht en aangehouden in verband met een diefstal in Domburg.

De verdachten R.S. alias “Nan” (46), Ch.F. (57) en K.C. alias “Nelo” (49), worden verdacht van gekwalificeerde diefstal. Tijdens de diefstal zijn verschillende goederen weggenomen, waaronder bekabeling, koperen kranen en een airco uit een woning.

In samenwerking met het Regio Bijstandsteam Midden zijn de verdachten aangehouden en overgebracht naar het bureau ter voorgeleiding.

Het drietal is na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. Het onderzoek duurt voort.

shop now
11 en 12 september

25 REACTIES
  1. 3 bejaarden en toch nog stelen gelukkig zijn deze kruimeldieven en geen geldrovers hopelijk zijn jullie eerlijk tegen je kleinkinderen om ze te vertellen waar jullie al die maanden precies waren


    Rapporteer een reactie
  2. Ik denk dat elke bevolkingsgroep een rotte appel heeft ,ik denk dat iedereen zowat wil overleven dus ,doen met stelen ,terwijl er gronden daar zijn die niet eens beplant zijn ,dus de heren konden aan families vragen om te helpen bepalen. Ik heb ook ook een paar percelen naast mij die niet beplant zijn en niet onderhouden worden


    Rapporteer een reactie
  3. Er is één hier op dit forum die mij bij al zijn reacties doet denken aan een boiti-iemand waarmee ik samen heb gezeten in de 6e klas van de lagere school.
    De juff vroeg eens; “Wiedjai, maak jij es een zin waarin het woord schaamhaar in voor komt.”
    ‘Juffr’houw, wann’heer ik zie me zusje van 10 jare zij lope hand in hand met zijn vriend van 60 jare, ik schaam haar.’


    Rapporteer een reactie
  4. Ik zie dat er 2 Javanen zijn en een Hindoestaan!! Een neef van Jaichand!!
    en 2 van Bronto!! Puru ka gi den!! Gelukkig hebben zij geen mensen beroofd en gemarteld!! Deze zijn andere soorten gewoon dieven!!

    Na mi roven/ martelen en moorden is anders dan stelen!! Zij zijn dieven die bekabeling, koperen kranen en een airco hebben gestolen!! Als je in percentage vergelijkt dan zijn de kroesharigen 98% en de Hindoestanen/ Javanen nog geen 1%!! Ga maar naar Santoboma en neem een kijkje!!

    Geef allen een dusdanige straf, waardoor zijn nooit denken om een poging te gaan wagen!!


    Rapporteer een reactie
  5. Wiemasanga zij dachten van als de kroesharigen dat kunnen, waarom wij niet!! Maar goed ook dat zij gepakt zijn en hoop dat zij hard bestraft worden, waardoor zij nooit en te nimmer deze wegen kiezen!!


    Rapporteer een reactie
  6. Als een groep eeuwenlang noodgedwongen in het Surinaamse oerwoud, geïsoleerd achter de soelas moet leven en daarna decennialang boslandonderwijs ‘geniet’ en als klap op de vuurpijl uit het bos verdreven wordt door een verwoestende binnenlandse oorlog, moet het je niet verbazen dat veel leden uit deze groep, of ze nu gladharig of kroesharig zijn, oververtegenwoordigd zullen zijn in de gevangenissen. Elke groep die in een samenleving gediscrimineerd en achtergesteld wordt zal noodgedwongen vervallen in illegale activiteiten, dat heeft vooral met de achterstelling en de discriminatie en veeeel minder met het ras en de cultuur van de groep te maken. Dat het onderwijs op dit moment niet goed functioneert in het binnenland, zal er onherroepelijk voor zorgen dat er nog meer mensen uit het binnenland in de gevangenis belanden en valt de samenleving als geheel te verwijten.


    Rapporteer een reactie
  7. Henkes, hoe kom je erbij dat de bosbewoners in Suriname gediscrimineerd worden?
    In 10 jaar NDP zijn ze in de watten gelegd als nooit tevoren. Alles kreeg men gratis. Onderwijs, gezondheidszorg, overheidsbanen. En toch. Toch is de zucht naar roven en stelen niet vergaan. Jouw theorie is op deze groep niet van toepassing.


    Rapporteer een reactie
  8. Wiep-Ding, ga naar de gevangenis in Nickerie.
    Zal je wel zien dat het mensen zijn die op jouw en wo seting lijken die daar achter de tralies zitten.

    Stelen is iets pakken van iemand dat niet van jouw is. Het is met geweld of zonder geweld.
    Dus niemand hoef zich hier komen verzoenen ze koperdraad gestolen, dus het is niet zo erg.
    Ze hebben vernielingen verricht.


    Rapporteer een reactie
  9. Leny heerlijk genietze!!

    Sing sing top!! Helemaal mee eens!! Alleen ik ben met vakantie en mijn hond had ik achtergelaten bij een vriend. Die is overreden door een auto en heeft het niet overleefd!! Hij was de mooiste Hond!!


    Rapporteer een reactie
  10. Wat interesseert het al die domkoppen hier wat voor kleur, ras een dief is. Je bent een dief punt uit! Zijn jullie nog zo achterlijk hier bij de waterkant? Deze dieven roven iedereen. Blijft jullie maar in jullie achterlijk gedachtegoed mensen. Jullie zijn een schande voor Suriname. Pfffffff


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES