De powerlifters Damion Djarkasi en Randall Kariodimedjo zijn vrijdag voor Suriname uitgekomen op de Pan-Amerikaanse Bench Press Kampioenschappen in Costa Rica.
Het was een ware battle in de -74kg open herenklasse tussen enerzijds Djarkasi en de Nicaraguaanse Nestor Landero Alvarez, en anderzijds Kariodimedjo en de Amerikaanse Seth Howard.
Djarkasi eindigde op de 4e plaats, terwijl Kariodimedjo de 2e plaats bemachtigde.
Hoewel de Surinaamse Kariodimedjo het Pan-Amerikaanse record initieel wist te verbreken met 163,5 kg, was het toch de Amerikaanse Howard die ervan door is gegaan als recordhouder met een lift van 167 kg.
Kariodimedjo noemt het een veelbelovende start voor Suriname. Later op de dag komt hij opnieuw in actie en gaat hij voor het beste resultaat.






Gefeliciteerd!
Volgende keer voor goud gaan.
Rapporteer een reactie
Mooi. Gefeliciteerd. Ga zo door.
Jij bent tenminste met iets gekomen uit het buitenland. Chan en ramdin kunnen vb aan je nemen. Die brengen koffers vol BS verhalen en leugens.
Rapporteer een reactie
Die Nederlandse oma drukt meer!
Rapporteer een reactie
Je zegt het zelf, oma drukt meer, maar hij tilt meer. 👍🏾
Rapporteer een reactie