Op de kruising van de Dr. Sophie Redmond- en de Zwartenhovenbrugstraat in Suriname, is een vrouwelijke voetganger woensdagmiddag gewond geraakt, toen ze werd aangereden door de chauffeur van een PL-bus.
De buschauffeur zou volgens de eerste bevindingen vermoedelijk door rood zijn gereden.
De vrouw liep een beenfractuur op door de aanrijding en is met spoed door een opgeroepen ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo gebracht.
De bus werd door de Surinaamse politie in beslag genomen en door een ingeschakelde sleepdienst afgevoerd.
De politie van Nieuwe Haven heeft de zaak in onderzoek en bekijkt de precieze omstandigheden van het ongeval.






Chauffeur maakt u borst maar nat…..
Voor de dame beterschap toegewenst!
Rapporteer een reactie
Je weet t nooit misschien gaat hij vrij uit,voor mij part mag hij een straf opgelegd krijgen, want ding e rij leki ding ede no e wroko boeng.
Rapporteer een reactie
Een buschauffeur van Suriname kent niet eens een bushalte!😆😆 Het is hen niet geleerd om alleen bij een bushalte te stoppen voor passagiers. Deze mensen zijn een gevaar in het verkeer. Het is een grote chaos een iedereen vindt het maar ok. Hopelijk wordt hij opgesloten en rijbewijs afpakken natuurlijk.
Rapporteer een reactie
Hier kennen ze geen regeltjes en wetjes ze hebben er totaal lak aan.
De goede nagelaten.
Rapporteer een reactie