HomeOnderwerpenJustitie en politie17-jarige steekt medeleerlingen met schaar bij vechtpartij op school

17-jarige steekt medeleerlingen met schaar bij vechtpartij op school

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Bij een vechtpartij tussen drie leerlingen van de LTS 4 aan de Difoestraat in Suriname zijn gisteren twee scholieren gewond geraakt, nadat ze werden gestoken met een schaar.

De steekpartij ontstond na een woordenwisseling tussen de 17-jarige verdachte P.L. en zijn 16-jarige medeleerlingen, G.M. en L.A.

Tijdens de ruzie bracht de verdachte meerdere steken toe aan de slachtoffers. Beide gewonde scholieren zijn met een opgeroepen ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo vervoerd.

De reden voor de ruzie is nog onbekend. De Surinaamse politie werd ingeschakeld en heeft de verdachte ter plaatse aangehouden.

Uit verklaringen blijkt dat de scholier regelmatig een schaar bij zich droeg. De schaar is inmiddels in beslag genomen, en het verdere onderzoek is overgedragen aan de recherche in Paramaribo.

shop now
11 en 12 september

7 REACTIES
  1. Surinamer, houd je smoel als je niets zinnigs kan zeggen/schrijven. Vind je het niet erg dat dit gebeurt onder jongeren? Juist omdat het, zonder twijfel, gaat over het gespuis dat op jouw lijkt. Wat heeft Chan hiermee te maken? Heeft hij ooit het ongedierte opgeroepen om met moordwapens naar school te gaan? Jij Surinamer hoort zeker ook tot deze groep geweldenaars. Ze moeten jullie opsluiten en de sleutel in de rivier gooien.


    Rapporteer een reactie
  2. @Surinamer,alleen die mensen die op jou en BRAVO lijken schijnen gefrustreerd te zijn…Als Chan en de mensen die op hem lijken Suriname massaal zouden verlaten,zou jij kankergras eten of sterven van de honger.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES