HomeNieuws uit NederlandDoelman Suriname gestraft voor te laat komen bij wedstrijd FC Groningen

Doelman Suriname gestraft voor te laat komen bij wedstrijd FC Groningen

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Etienne Vaessen, doelman van het Surinaamse voetbalelftal, is zondag samen met aanvoerder Leandro Bacuna door trainer Dick Lukkien uit de basiself van FC Groningen gehouden voor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht.

Het tweetal versliep zich en kwam daardoor te laat aan, waarna Lukkien besloot in te grijpen en hen uit de selectie voor de start van de wedstrijd te laten.

Vaessen speelde tijdens de interlandperiode voor Suriname, terwijl Bacuna met Curaçao eveneens actief was. Na hun terugkeer hadden beide spelers te kampen met een jetlag.

Volgens de trainer was het niet de eerste keer dat Vaessen en Bacuna te laat kwamen. Hij benadrukte dat hij heeft gehandeld in lijn met de regels van het team, die hij moet handhaven en bewaken.

Bacuna werd uiteindelijk bij aanvang van de tweede helft ingezet. FC Groningen verloor de beladen wedstrijd met 0-1.

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

12 REACTIES
  1. Vanwege deze “strafmaatregel” opgelegd aan doelman Etienne Vaessen door de trainer van FC Groningen, is de wedstrijd tegen FC Utrecht wat mij betreft, TERECHT verloren…😂😂😂…


    Rapporteer een reactie
  2. Ai famiri, hoe goed je ook ben, als je je billen verbrandt moet je op de blaren zitten.
    Hij was gewaarschuwd, net als de Surinamers nu schreeuwen om de druga baas en bravo.
    Pas op, auw kong dji. Stem wijs binnenkort!!!!!!!
    En zo is het ook helaas met Suriname, de geweldig lijders, die Suriname zouden omtoveren tot een welvarende staat (zoals de gevluchte en beruchte druga baas & Co). Door de wandaden van enkelingen moeten vele Surinamers als tientallen jaren op hun botten zitten.

    Gado de wi fesi mang.


    Rapporteer een reactie
  3. Sranangmang lobi kong lati. Hij had wel een excuus maar het is niet de eerste keer. Kong lati heeft ook zijn invloed in de samenleving….Bij de Paralympische spelen is de enigste Surinaamse atleet, Chivaro Belfort niet in actie gekomen in Parijs . Hij heeft zich te laat aangemeld met zijn begeleiders bij de call room. Ding mang go Njang Dringie Presirie . Op kosten van donateurs en de staat. Business class ? gevlogen via Frans Guyana. Vul zelf maar in welke soorten dat zijn.


    Rapporteer een reactie
  4. Als je een afspraak hebt moet je t nakomen, als die man in Nederland woont dan weet hij precies dat hij op tijd moet zijn ,dit zijn duidelijke afspraken die gemaakt worden suris hebben dat vaak laat komen altijd met een excuus men moet op ze wachten ga liever een kwartier eerder dan later.Dan zal je ook zien dat je serieus genomen wordt


    Rapporteer een reactie
  5. Hier is sprake van een medische conditie. Iemand die na een reis te vermoeid was en een langere slaap nodig had. Daar moet die trainer rekening mee houden. Misschien is hij alleen korte reisjes naar Spanje, Griekenland en Portugal gewend en geen lange reis zoals van en naar Suriname.


    Rapporteer een reactie
  6. Pindakaas 22 oktober 2024 Bij 22:54
    Hier is sprake van een medische conditie. Iemand die na een reis te vermoeid was en een langere slaap nodig had. Daar moet die trainer rekening mee houden.

    je hoofd zit vol met stopverf, vermoeidheid een medische conditie? hoe belachelijk maak jij je eigen nu
    alsof de trainer de wedstrijdtijden bepaalt
    en regels zijn regels ook al hebben surinamers een broertje dood aan regels


    Rapporteer een reactie
  7. als je ook effe checkt?
    die vorige wedstrijd was dinsdagavond?
    deze wedstrijd was zondag
    hoe bedoel je jetlag?
    na 5 dagen nog niet genoeg geslapen?
    of heeft hij met zijn domme kop zaterdag de vlucht terug gepakt
    ik denk het laatste, dus gewoon eigen schuld en dan is de “straf” nog veels te mild
    of hadden ze met z’n 9en het veld op moeten gaan omdat die onverantwoordelijke en zijn maat er niet waren?
    trainer heeft gewoon goed gehandeld ondanks wat sommige idioten hier lopen te roepen
    snap ook de nieuwswaardidigheid van dit hele artikel niet van een “zondag”
    2 dagen nadat het gebeurd is
    weer lekker sensatie maken omdat het gaat om een domme surinamer?


    Rapporteer een reactie
  8. Dat hij zich aan de Nederlandse tijd moet houden in Nederland wist zijn Surinaamse vader nog niet toen deze jongen opgroeide in Nederland. Zijn bakra moeder had hem dus moeten leren dat hij in Nederland de Nederlandse tijd en niet de Surinaamse tijd moet gebruiken.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES