HomeOnderwerpenJustitie en politieCriminelen overvallen 55-jarige man op balkon

Criminelen overvallen 55-jarige man op balkon

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Een 55-jarige man is afgelopen zaterdag rond middernacht op een balkon aan de Vijfde Rijweg in Suriname overvallen door drie criminelen.

Het slachtoffer, Herman A., logeerde bij zijn zus en sliep in een hangmat op het balkon toen hij plotseling werd aangevallen door drie gemaskerde rovers. De daders, gekleed in het zwart, waren gewapend met een jachtgeweer met afgezaagde loop.

Eén van hen hield Herman onder schot, terwijl de anderen de woning doorzochten.

Volgens Herman hadden de criminelen hun voertuig langs de weg geparkeerd. Ze liepen vervolgens naar hem toe en maakten gouden ringen, een horloge en 1.700 Surinaamse dollars buit.

Ze probeerden ook met het voertuig van het slachtoffer te vluchten, maar Herman wist te ontsnappen door van het balkon te springen en achter het huis te rennen.

De daders renden met de buit naar hun eigen voertuig en reden weg in de richting van de Wayamboweg.

Herman klaagde over pijn aan zijn hoofd, omdat hij met de kolf van het wapen was geslagen. De politie van Jarikaba was ter plaatse voor onderzoek, maar de rovers zijn nog voortvluchtig.

shop now
Caribbean Night

12 REACTIES
  1. Niet uit te sluien / waarschijnlijk krijgen ze de logeeradressen van binnenkomers van een informant op zanderij of binnen de familie…. hoe weten ze anders dat iemand uit het buitenland is gekomen en dat er wat te halen valt….zeker geen toeval !!


    Rapporteer een reactie
  2. Ze ontdekken elke gat en kier vanwaar ze kunnen binnenkomen. Mensen moeten hun huis en erf goed laten beoordelen op veiligheid. Installeer ook dubbele bewegingsdetectoren die gaan loeien buiten of in huis waarschuwingsgeluidjes gaan afspelen. Dubbele, zodat je de beweging van vogels, een kat of hond enz. kan overslaan. Het beste is de beveiliging buiten in orde te hebben.


    Rapporteer een reactie
  3. Rowdie 21 oktober 2024 Bij 16:59
    De enige plaats in huis waar je nog veilig bent is misschien wel je toilet.

    @ Rowdie
    Ook daar op de WC ben je niet veilig want die domme oerstomme “apen” hebben de witte man ooit horen zeggen (ook van hun ouders gehoord) “gotu tap watra yu sabi san na ing”? A wit mang gi antwoord dat na sang de mang e kari “ka / poepe” dus deng djoempie prakserie na drapé y e finie gowtu


    Rapporteer een reactie
  4. Maar intussen weet men toch dat goud niet drijft op water?
    Doet mij denken aan het verhaal dat ik had gehoord van een marron die een blok ijs had gekocht voor thuis (binnenland) , in een zak bond, per korjaal naar huis ging, die zak aan zijn boot had vastgebonden en in het water had gegooid om plek in de boot te besparen.
    Toen hij thuis kwam en een haast lege zak vond, verklaarde hij dat als dat de rivier honger had en het ijs had opgegeten.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES