Zoete petat van Jason Kemble (Sklaays) is de nieuwe nummer 1 song bij Radio 10 Magic FM in Suriname.
Het lied is de afgelopen periode op verschillende plaatsen, evenementen en feesten afgespeeld en/of gezongen. Het nummer is niet alleen in eigen land bekend, maar ook in België en Nederland.
De videoclip van zoete petat is opgenomen in Nederland en werd op 21 september uitgebracht. Binnen een maand is de video ruim 160.000 keer bekeken op YouTube.
Het virale effect van sociale media heeft ervoor gezorgd dat het nummer van de artiest aandacht heeft gekregen en heeft bijgedragen aan de groei van zijn fanbase.
De videoclip van zoete petat is hieronder te zien.





Doet mij denken aan een lied uit de jaren 70. Nee dank je ik ben een dame uit Suriname ik eet geen bananen
of zoiets. Kortom hele sterke teksten waar de artiest je denkvermogen mee pijnigt.
170.000 keren beluisterd. Mensen hebben tegenwoordig ook zo veel vrije tijd toch ?
Rapporteer een reactie
En maar Schelde naar de blanken. Door de blanken rijk willen en toch uitschelden. Booiiii als het om geld gaat……… Wat een k.u.t. liefje trouwens.
Rapporteer een reactie
Lol goed concept , een prachtige Blonde meid in een korte rok tot bijna haar billen toe , echt super mooie meid. Die is de 160K views zeker waard , de sang is slecht mang WAaar Ga Juh , Ik bengin je groetee je bobbie? Wat voor rotzooi is dat ..maar goed commercieel zijn de beelden en beat wel goed , maar die zanger moet nog een beetje oefenen.. Ik kan zo een clip ook maken , vooral als Die Bobbie in het liedje je hoofd al o hol brengt ja dan word het een nummer 1 hit , wat is het volgende , Je Pussa ?
Rapporteer een reactie
Hieruit blijkt maar weer dat mensen die Nederlands als eerste of tweede taal gebruiken, inderdaad niet zo slim zijn. Wat een achterlijk lied, geen wonder dat dit lied, gezongen door een Surinamer met een Coroniaans accent ook bij de Belgen een hit is.
Rapporteer een reactie
Deze stimuleert een ieder om zelf liedjes te gaan schrijven lijkt makkelijk voor suripop toen ik t liedje hoorde zette ik zelf mijn eigen lied in elkaar de mijne ging over 2 papaja’s en een ananas, maar ik zou t heel netjes houden
Rapporteer een reactie
“Ikow va je hande en voete”
“Ik oe-il je zo kraak ontmoete”
Wat een Bullshit en tegelijk een boel shit?
Rapporteer een reactie
Hier erg vrouwonvriendelijk is dit”liedje”geblèr.
Wordt er niet blij van.
Ik kan me niet voorstellen dat er vrouwen zijn die het een goed nummer vinden.
Rapporteer een reactie
Verschrikkelijk, ik hoop niet dat Santokhi ook hier de schuld van krijgt.
Rapporteer een reactie