Een vrouw deed op donderdag 10 oktober aangifte van mishandeling door haar zoon P.S. op het politiebureau van Moengo. Volgens de moeder had zij haar zoon verzocht om enkele oude, vuile kleren die hij op de grond had geplaatst, weg te gooien.
P.S. reageerde hierop door zijn stem te verheffen en te dreigen de kleren in haar mond te stoppen. Toen zijn moeder hem zei dat hij niet zo tegen haar moest praten, verliet hij het huis met de waarschuwing dat hij haar zou mishandelen als ze doorging met praten.
Na enige tijd keerde de man terug naar huis. Zijn moeder sprak hem opnieuw aan over de kleren, waarop hij haar begon uit te schelden. Vervolgens ging P.S. onder een boom in het erf zitten, waar twee mannen hem aanspraken over zijn gedrag.
Dit maakte de verdachte zo kwaad, dat hij plotseling zijn moeder naar de grond trok en haar overal op haar lichaam begon te slaan. De twee mannen probeerden in te grijpen, maar een van hen werd door P.S. met een gebroken fles in het gezicht verwond.
Een voorbijrijdende automobilist zag het voorval en stopte om P.S. te verhinderen nog meer geweld te plegen. De moeder vermoedt dat haar zoon drugs gebruikt en vreest dat hij haar op een dag zal vermoorden. Het lukte haar om naar het politiebureau te gaan om aangifte te doen.
De politie schreef voor de vrouw een visum uit voor medische behandeling en onderzoek bij een plaatselijke arts. De verdachte werd opgespoord en aangehouden ter voorgeleiding aan een hulpofficier van het Korps Politie Suriname.
P.S. ontkende echter zijn moeder opzettelijk te hebben geslagen. Volgens hem raakte zijn hand zijn moeder per ongeluk tijdens een worsteling met de twee mannen. Daarnaast beweerde hij zelf ook door hen te zijn mishandeld.
De verdachte is na afstemming met een lid van het Surinaamse Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. Het onderzoek duurt voort.





Zo zo bent gij vergeten toen je baby was ma jou op alle mogelijke wijze een comfortabele leven gaf. Is dit dank of ……
Rapporteer een reactie
Dit is het ultieme resultaat van het DUIVELSGEBROED, dat dergelijke moeders mogen verwachten van hun zogenaamde “LIEFHEBBENDE” kroost!
Vervolgens zal het door de jaren heen, behoorlijk hebben geschort aan de opvoeding die deze moeder haar “LIEFHEBBENDE” zoon heeft geboden. Het vaak ontbreken van een voorbeeldige mentor c.q. rolmodel in het dagelijkse jonge leven van de kroost, is bovendien mede bepalend voor de uiteindelijke karaktervorming.
In dergelijke situaties is er vaak sprake van voldoende dagelijkse VOEDING echter ontbreekt het door onwetendheid en onnozelheid, heel vaak aan OPVOEDING met alle negatieve gevolgen van dien!
De rekening voor het falen in zijn opvoeding, is haar nu helaas op harteloze wijze gepresenteerd!
Rapporteer een reactie
En deze asbakken worden rovers die geen respect hebben voor eigen moeder. Suriname is vervloekt door God is erger als Sodom geworden, Arron van NPS zij WIE FREE TOEN ZIJ EDDY BRUMA WE GAAN MET HINDOESTAANSE LEER SCHOENEN MAKEN.is dit de resultaat van de afhankelijkheid? Dat kinderen moeders mishandelen, een land vol met JUNKIES boeven rovers dealers inbrekers. Nee dit was de bedoeling niet. Is een vloek van al die mensen die hun huizen hebben verlaten om in pleuris Nederland te gaan wonen.
Rapporteer een reactie
Heb respect voor je vader en je moeder punt.
Rapporteer een reactie
Daarom juist,
Stem VHP mei 2025.
Rapporteer een reactie
Door het gezeik over gevangenen die de vorige Moeder mishandelaar een lesje gaven , zal deze vervloekte zoon een eigen cel krijgen en zijn pakslaag ontlopen. Waarschijnlijk zullen de agenten hem wel klappen geven , en terrecht , maar ik vind wel dat hij gewoon in een cel , die helemaal achteraan waar die moeilijke boy’s zitten gelaatst moet worden . Wat vinden jullie? en Kensmil lieb a sani , het is juist goed dat deze laffe honden terrect gewezen worden door moraal ridders die wij overigens toch wel willen bedanken voor hun opvoedkundige aanpak. Beloon deze mannen met een lekkere portie Chaw min !
Rapporteer een reactie
@ Shila 1000%
Rapporteer een reactie
Ja baja…..revolutie……
Rapporteer een reactie
A.u.b. weer een video/film vanuit het gevang met dezelfde acteurs,met als titel hands off your parents
Rapporteer een reactie
Ophangen deze gast…………
Rapporteer een reactie