De politie in Suriname werd zaterdagochtend gewaarschuwd door medewerkers van een sloperij aan de Grote Combéweg, dat er een lijk onder een boom achter het pand was aangetroffen.
Na de melding ging de politie van Centrum naar de locatie en trof inderdaad het stoffelijk overschot van een man aan, dat vermoedelijk al enkele dagen achter het pand lag.
Volgens het ingeschakelde Forensisch Opsporing-team is er geen sprake van een misdrijf. Vermoed wordt dat de man, van wie de personalia nog onbekend zijn en die geen vaste woon- of verblijfplaats had, uit een boom is gevallen.
Dit wordt ondersteund door de aanwezigheid van bloedsporen op het achterhoofd van het lichaam.
Na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie is het lijk naar het mortuarium vervoerd.





Het moet de paarse weggevluchte moordenaar zijn of de rover Boefdraad!! 1 vd 2 zou heel mooi zijn!!! Wacht ik ga nog een shotje Shivas nemen!!!
Rapporteer een reactie
Ik dacht, tijdens het lezen van het bericht, dat er bloedsporen op de takken in de boom waren aangetroffen, maar blijkbaar val je altijd op je achterhoofd wanneer je uit een boom valt. Niets aan de hand dus dat er bloedsporen achterop het hoofd van de overledene zijn aangetroffen, case closed.
Rapporteer een reactie
Zijn familie zou om een obductie kunnen vragen, want was hij een bomenklimmer ,had hij in de boom een slaapplek ,zijn er misschien nog camerabeelden. Dat sommige mensen zo aan hun einde komen ,familie gecondoleerd.
Rapporteer een reactie
Jantje 5 oktober 2024 Bij 23:46
Jantje aan de Grote Combeweg is maar 1 boom, jawel een grote dikke en dat is een Mopeboom!! Hoek Van sommelsdijkstraat en Grote Combeweg, alwaar de Chinesemarkt op zondagen wordt gehouden!! Dus ik denk dat hij Mope is gaan plukken voor paar centen om de witte poeder te gaan kopen en met dit ongeval moest hij zich bekopen! Puur pech denk ik!!!
Rapporteer een reactie