HomeOnderwerpenJustitie en politieLeverancier beroofd aan Hoogestraat, één verdachte snel aangehouden

Leverancier beroofd aan Hoogestraat, één verdachte snel aangehouden

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Vrijdagochtend is een leverancier in Suriname beroofd van een onbekend geldbedrag aan de Hoogestraat, ter hoogte van de Hofstraat. Het slachtoffer bleef ongedeerd tijdens de overval.

Volgens de Surinaamse politie werd de beroving door twee personen gepleegd, die daarna op een bromfiets wegreden.

Dankzij intensief speurwerk kon de politie de 29-jarige Bjorn v. D. later aanhouden aan de Fredericistraat. Hij is overgebracht naar politiebureau Nieuwe Haven voor verder verhoor.

Hoewel het gestolen geld nog niet is teruggevonden, heeft de politie de bromfiets, een helm en het mes dat bij de overval is gebruikt in beslag genomen.

Er wordt onderzocht of de verdachte betrokken is bij andere strafbare feiten. Het onderzoek loopt nog.

UPDATE – Na onderzoek is gebleken dat deze verdachten op woensdag 11 september 2024 een leverancier op de hoek van de Cornelis Blijd en het Molenpad hebben beroofd. Bij die beroving is buitgemaakt een zwarte rugstas inhoudende sportschoenen en een geldsbedrag groot SRD 21.000.

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

17 REACTIES
  1. Job na job wat is hij zijn werk trouw zeg,wanneer men praat over last dan is het van dit doort dingen hopelijk krijgt men minder straf bij het recht in eigen handen nemen de politie kan het werk niet aan en dit soort beesten zien roven als een kiek bam bam shoot to kill


    Rapporteer een reactie
  2. Dèjà vu na Dèjà vu 5 oktober 2024 Bij 02:57
    Kan iemand mijn vertellen wat voor haar type deze rover/ dief heeft?????

    Hij lijkt aan de ene kant op iemand vermomt als BLANKE…😂😂😂…maar anderzijds zou het ook best kroeskop Hans O kunnen zijn.
    Die PARASIET zit volgens ingewijden momenteel niet meer vast in SantoBoma…😂😂😂…en woont dus weer in zijn PRASIE OSO oftewel zijn RIOOL…😂😂😂….


    Rapporteer een reactie
  3. Debby,
    Rovers heb je overal en in alle rassen, maar een spant kroon over ter wereld waar ze ook zijn.
    Heb het een keer daarover.ik begrijp wel dat je je beledigd voelt, maar heb een keer kritiek op je eigen mensen. Je neemt ze vaak in bescherming door te zeggen dat het volk honger heeft. Alleen maar een volk heeft overal waar ze zijn honger.


    Rapporteer een reactie
  4. Het motto was vertrouw op eigen kunnen vóór de onafhankelijkheid.

    Vraag 1: Maar wat ik niet begrijp, hoe komt het dat een bepaalde groep zelfredzaamheid niet in de genen heeft en volmondig gescandeerd hebben vertrouw op eigen kunnen???? Waarom hebben ze zich ingeschreven als woningzoekende te Santo Boma?
    Vraag 2: Waarom is deze groep voor vóór 1975 ook richting Noordzee vertrokken? Het was toch deze groep die de grootste voorstander was van de onafhankelijkheid??????
    Graag een goed wetenschappelijk onderbouwd antwoord geen onzinnige antwoord mbt tot de slavernij onzin !!


    Rapporteer een reactie
  5. ROBG
    Ik zeg het met opzet: weer een van jouw soort.
    Strak ga je weer zeggen dat sommigen ervan houden om anderen racistisch te bejegenen.
    Jij doet niets anders. bijna in ieder schrijven van jou zit openlijke of verborgen racisme.
    Jij was teleurgesteld dat je door een Hindoestaan opgelicht was op de markt en dat je liever bij een Chinees of Javaan koopt. Dat een Hindoestaan jou opgelicht zou hebben is dan een incident. Heel erg kinderachtig van je dat je incidenten vergelijkt met structurele gevallen. Jij doet op dit gebied ook niets anders. De uitkeringsinstanties en de belastingdienst in NED belazeren. Wanneer ga je bij een Creool kopen en wat zou ze bij hen moeten kopen. Jullie hebben geen ondernemersinstinct, daarom hebben jullie niets. Stelletje mislukkelingen. Met geld van de NED belastingbetaler op en neer reizen en dan praatjes hebben voor tien.


    Rapporteer een reactie
  6. BOEM, dit was een uit de categorie George Foreman. Rob is dizzy.
    Jochies zoals hij zoeken de schuld van hun ellendig bestaan altijd bij anderen. Als deze knaap iets had geleerd, maakt niet uit wat, stucadoor, loodgieter, behanger of wat dan ook, dan zou hij er nu niet zo voor staan.
    Zijn partij had zoveel jaar de macht en wat is hij hier mee opgeschoten??? Geen en zak, nog steeds hetzelfde ellendige bestaan. Hij is niet de enige. de schuld altijd leggen bij anderen. Ze zijn zo gemakkelijk te indoctrineren dat het minder dan kinderwerk is. Hun politieke voorkeur gaat dan uit naar een regime met een dictator, communistisch geleid, omdat ze het kapitalisme hun falen, hun ellendig leven de schuld geven.
    Gelukkig zijn er hier nog mensen die reageren op zijn postings anders had hij dat geen eens.
    Medelijden met hem of dit soort jongens? NEEN, zel hebben er zelf voor gekozen en dat doen ze nog steeds


    Rapporteer een reactie
  7. Debby, hind rovers zijn zeldzaam. Marron rovers zijn er bij de vleet.
    Een hind rover moet je met een kokolampoe gaan zoeken. Een Marron rover vindt je overal. Ze zijn net onkruid. Ze vergaan niet.


    Rapporteer een reactie
  8. Xavier ´d Lorean 5 oktober 2024 Bij 09:02

    Xavier de naam Bjorn v. D. zegt al genoeg!!

    Yor je bent heel scherp!! Sjapoo Yor!! Vaak zijn het Debby en RoBgay soorten, althans voor 98%!1 Deze onkruid vergaat niet!! Maar er zijn middelen voor!! Uitroeien Met de hindoestaanse ghoeghrie!! Boem, boem boem!!! Hagelen met die ghoegries(ronde kikkererwten)!! Maar je hebt ook onkruidverdelgers!! Geef hen een stevevige pure shot!!


    Rapporteer een reactie
  9. Soms vraag ik me af of de Almachtige geen fout heeft gemaakt met het schapen van deze mensen??
    Volgens bepaalde religies staat in hun heilige geschriften dat God en mens en dier heeft geschapen toch???


    Rapporteer een reactie
  10. Bollie vertel jij maar eens waar jou afgod bouta en boefdraad is en wat hebben zij gedaan! Logisch dat je daar geen antwoord op kan geven, want God heeft ook spijt van, dat deze (jou) soorten geschapen is!! Het zijn ratten de ongedierte en kan je ook kanker van krijgen!! Het zijn teringlijers!! WIE DE SCHOEN PAST!!!
    Bollie ren gauw naar RobG je maat en hij heeft wel een lolliepop uchmmmm …. ik bedoel tol.. kop voor je!!
    En jawel!1 Jogi heeft nog steeds die bok en pas wel op! Hij gaat de bok op jou afsturen!! Die oude Bok springt heel graag van achteren. Vraag aan Debby, die weet veel beter!!

    Haiti: Het is een grote fout!!


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES