De 58-jarige man die vanochtend in Suriname werd aangehouden wegens het mishandelen van zijn 85-jarige moeder, heeft in de cel klappen moeten incasseren van zijn medegevangenen.
Eerder vandaag werd de zoon aangehouden nadat beelden opdoken waarop te zien was hoe hij zijn bejaarde moeder met een houten lat sloeg. De mishandeling veroorzaakte een enorme publieke verontwaardiging, en de Surinaamse politie greep snel in door de man in hechtenis te nemen.
Maar eenmaal in de cel werd de verdachte echter zelf het slachtoffer van geweld. Beelden die de redactie van Waterkant.Net bereikten, laten zien hoe celgenoten de man hardhandig aanpakken.
Op een van de video’s is te zien hoe de man door een medegevangene op zijn achterwerk wordt geslagen met een houten lat, hetzelfde wapen dat hij eerder gebruikte tegen zijn moeder.
In een ander filmpje is te zien hoe een andere celgenoot hem bij de keel grijpt en meerdere klappen uitdeelt. De celgenoot spreekt hem tijdens de aanval streng toe: “Je moeder is 85 jaar en je hebt geen genade. Er is geen liefde in je hart voor die vrouw van 85 jaar. Wat voor gevoel heb je? Ze heeft voor je gezorgd, en je moet ook voor haar zorgen tot het laatste moment,” zegt de celgenoot terwijl hij hem blijft slaan.
Het voorval heeft veel ophef veroorzaakt, waarbij velen in de samenleving hun afschuw hebben uitgesproken over het geweld tegen de weerloze oudere vrouw.
De zoon verklaarde tegenover de Surinaamse politie dat hij zijn moeder mishandelde, omdat de bejaarde vrouw dementeert en niet naar hem luistert om boven in de woning te blijven. Vanwege zijn werkzaamheden als monteur die hij beneden uitvoert, is het beneden niet veilig voor haar. Zijn moeder is laatst zelfs gevallen en heeft daarbij een fractuur aan haar hand opgelopen.
De verdachte blijft voorlopig in hechtenis, terwijl de autoriteiten het verdere verloop van het onderzoek afwachten.






die lat had niet alleen moeten dienen om hem een pak slaag te geven. Ze hadden hem moeten spietsen
IEDEREEN KRIJGT VROEG OF LAAT wat hij verdient
Hoe kan je bijvoorbeeld een moordenaar eren???
Daarom gaat het zo beroerd met een aantal van jullie.
Rapporteer een reactie
Als ze aan t dementeren zijn luisteren ze nooit vooral als je nog kind bent. Jij moet naar hun luisteren.
Rapporteer een reactie
Dit doet mij pijn je moeder .. sla je moeder niet joh never nooit niet doen het is zo fout !!!!
Rapporteer een reactie
@Rover u gelooft in karma en Bouterse dan hoe vergaat het met hem dan..heeftie het ook terug gehad op zijn boterham?
Rapporteer een reactie
Leny ik denk, dat een ieder zijn portie zal krijgen op zijn beurt!!
Rapporteer een reactie
Ik heb dit verhaal gelezen en denk dat deze meneer waarschijnlijk therapie nodig heeft.
Iemand slaat niet zomaar zijn moeder.
Laat bevoegden hem onderzoeken en zien hoe hij geholpen kan worden als het gevangenis straf moet zijn of een andere straf en of therapie.
Bijna iedereen begrijpt de moeder want men zegt dat zij dement is.
Laten we kijken naar het Surinaamse volk dan komen we ook tot een bepaalde conclusie.
Men zegt weleens dat er meer gekken buiten zijn dan binnen.
Denkt men soms dat wat momenteel in Suriname gebeurd iets anders is.
Wat velen in Suriname momenteel doen is hun opvoeders in hun gezicht slaan want zo hebben ze ons niet opgevoed.
Dit is een leer moment voor ons.
Rapporteer een reactie
michel , deze kloot die zijn moeder aftuigt met een lat , krijgt nu de goede therapie in het gevang , morgen weer , en overmorgen , met dit soort gasten moet je geen medelijden hebben
Rapporteer een reactie
michel , dit doen medegevangenen ook met pedofielen ook een goede therapie
Rapporteer een reactie
Laten we niet zomaar een mening uiten zonder meer te weten over de omstandigheden. Die man heeft hulp en begeleiding nodig, hij weet zich waarschijnlijk geen raad meer met zijn dementerende moeder. Hij is er letterlijk gek van geworden. En wat nu hij vastzit? Hopelijk is er zorg voor oma.
Rapporteer een reactie
Deze man moet ook vrij. Heeft de dementerende moeder aangifte gedaan??Nee. Nu is de politie wel flink, bij peppie niet
Nu de man in de bak is, wat gebeurt er mt deze dementerende?? Zorgt de staat voor haar??
Rapporteer een reactie
Kijk hoe Kavier behandeld zou worden als hij in het openbaar zijn racistische uitlatingen zou doen richting creolen..😆😆😆hij is net zo laf als iemand die zijn moeder slaat en waarschijnlijk is die loreantje ook zo een type die zn moeder een paar meppen verkoopt als ze hem erop wijst geen racistische uitspraken te doen. Kakavier😆😆
Rapporteer een reactie
Hey @ Debs daar dacht ik ook net aan . Alleen die moeder kan geen aangifte doen vanwege haar situatie,.maar je hebt gelijk zonder aangifte is deze aanhouding meer zoiets als een terechtwijzing , A Kies eng pai kebba in Cel. Toch el ontroerend hoe die boeven denken over deze situatie ..maar slaan ze ook rovers die oude mensen medogenloos beroven en slaan?
Rapporteer een reactie
Hij krijgt nou dubbel straf ik keur het ook niet goed je moeder slaan eer je vader en je moeder deze meneer heeft fout gehandeld hij moest een nette oplossing zoeken voor zijn moeder Mi mamma ta Santo Niemand zou om aan mijn moeder moeten komen wie dan ook Je moeder heb je maar EEN .
Rapporteer een reactie
Het eerste wat mij opvalt is, dat er waarschijnlijk een live-uitzending was vanuit de nor!
Wie was de cameraman? De politie of een celgenoot…
Verder ben ik het eens met Loes.
Rapporteer een reactie
Ok. Een andere standpunt dan. Wat als die moeder deze man in zijn jeugd ook met een houten lat regelmatig flink heeft afgeranseld? Mag een moeder dat doen met een kind?
Btw, die gevangenen die hem afranselden, moeten strafverlenging krijgen. Tenminste 3 jaar.
Rapporteer een reactie
Veel misdrijven zijn ambtshalve
vervolgbaar. Dat betekent dat een verdachte ook zonder dat er aangifte is gedaan vervolgd kan worden.
Volgens velen, zou de zoon, de moeder elke dag mishandeld hebben.
Ik stel mij voor: zoon scheldt dementerende moeder uit, en gebruikt, fysiek geweld. Ik moet er natuurlijk niet aan denken, maar toch gebeurt het regelmatig.
Aan de bel trekken is ontzettend moeilijk. Er heerst een taboe op deze vorm van huiselijk geweld en is groot.
Dementie is een moeilijke en heftige hersenziekte. Velen gaan heel snel
achteruit.
Anderen kunnen na de diagnose dementie, jarenlang een redelijk gewoon leven leiden. Mist de verzorging, het begrip door: deskundigen, kinderen en andere dierbaren, met hart en ziel gepleegd worden.
Ik vind, dat de zoon, neks waard is.
En als hij gek is, heeft hij de juiste behandeling, van zijn celgenoten gekregen.
Het kan zomaar zijn dat de behandeling, herhaalt dient te worden.
Rapporteer een reactie
opeens is de moeder ondergebracht bij andere familie?
nu de politie er bij betrokken is, staat de familie wel opeens op om de heilige te spelen
“Volgens velen, zou de zoon, de moeder elke dag mishandeld hebben.”
en de familie weet daar niets van? je reinste onzin
de familie heeft de man met zijn dementerende moeder in de steek gelaten
ik praat het totaal niet goed, maar het kan die man ook teveel geworden zijn
want het is geen lichte taak om voor je dementerende moeder te zorgen, want er moet toch brood op de plank komen
van de staat hoef je niets te verwachten behalve bemoeienissen die je niet nodig hebt
waarom is die moeder niet in een verzorghuis terecht gekomen?
owja omdat deze en vorige regeringen de zorg om zeep hebben geholpen
elke keer als ik langs aziana rij, valt het me op dat de staat ervan steeds slechter en slechter wordt
Rapporteer een reactie