HomeOnderwerpenJustitie en politieWatermeloendieven op heterdaad betrapt en aangehouden

Watermeloendieven op heterdaad betrapt en aangehouden

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Twee mannen zijn maandagavond op heterdaad betrapt tijdens het stelen van watermeloenen op een perceel aan de Robertlaan in Suriname.

De eigenaar van het perceel in Wanica betrapte twee dieven van 49 en 58 jaar, nadat hij eerder had gehoord dat er tijdens zijn afwezigheid meloenen waren gestolen.

De eigenaar besloot de situatie persoonlijk te onderzoeken en ging rond middernacht naar zijn land. Daar trof hij de twee mannen aan die bezig waren zijn watermeloenen te stelen.

De eigenaar aarzelde niet en hield de mannen zelf aan. Vervolgens droeg hij hen, samen met de gestolen meloenen, over aan de Surinaamse politie.

De verdachten werden overgebracht naar het bureau ter voorgeleiding. Het onderzoek duurt voort.

shop now
Caribbean Night

11 REACTIES
  1. Dat anderen niet van andermans spullen kunnen afblijven, ik plant zelf ook dus weet wat t is als je hard gewerkt hebt om de spullen te planten en nu zij oogst klaar zijn dan willen dieven daarvoor zorgen.


    Rapporteer een reactie
  2. Is erg.
    Men wil niet werken. soso roof foefoeroe de ien deng ede

    Kan chan niks doen aan de criminaliteit in suriname. Elke dag 10 berovingen. Is erg. Is erg.
    Je bent niet veilig in je auto. Heledag op deur locked en ramen dicht rijden. Erg erg frustrerend.

    En het is 1 ja een grote groep zie zich elke keer weer misdraagt. Iedereen weet wie. Deze groep maakt het voor iedereen onveilig.

    De supermarket hoek slangenhoutstraat/hernhutterstraat doet nooit de deur meer open. Door een klein gaatje verkoopt men. Zoveel ghetto hangt voor die winkel.
    Je kan niet behoorlijk naar een supermarkt op pad van wanica. Honderd gespuis met blikken parbo bier hangt voor de winkels vooral na 18uur.

    ga kijken in anniestraat na 19uur. Niemand durft meer iets te gaan kopen in de winkels. Full jonkie wel 20 mannen jongens zuipen alcohol voor de ingang.

    Dan nog alle brute zeer vrijpostige berovingen.

    waar is Isaaks??????????????
    Waar is mathoera????????????????
    Waar is die man van justitie.????????????

    Gewoon vreselijk is de crime momenteel in suriname!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    nergens zware verkeerscontrole en auto doorzoekingen. Politie is niet gemotiveerd. Politie heeft geen zin. Politie zit liever binnen met dichte gordijnen

    Triest en erg vooral met alle toeristen.

    Men rooft en vlucht gelijk het binnenland in. Ga kijken naar dambrandersgracht bij albina taxi. Soso crime

    Chan doe wat aan de crime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! is te erg.


    Rapporteer een reactie
  3. Waarom wordt er niet bijverteld hoe hij de twee dieven heeft kunnen aanhouden?.Gebruikte hij een baseball bat of een vuurwapen? Dieven.reageren in Suriname vaak.niet op waarschuwingsschoten van de politie en het lukt deze burger om twee dieven staande te houden. Misschien kan deze brave man onze politie een beetje bijscholen?


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES