HomeOnderwerpenJustitie en politieGezin na vakantie geconfronteerd met inbraak in huis

Gezin na vakantie geconfronteerd met inbraak in huis

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Een gezin aan de Hernhutterstraat heeft na een korte vakantie de schrik van hun leven gekregen. Toen zij vrijdagnacht thuis kwamen, ontdekten zij dat alle kamers in de bovenwoning overhoop waren gehaald.

De benadeelde F.A. (40) zegt aan Waterkant.Net dat hij zijn kinderen naar boven stuurde om de airco’s aan te zetten. Tot hun schrik lag alles door elkaar. F.A. vermoedde meteen dat er was ingebroken.

De politie werd ingeschakeld en constateerde dat de dader(s) via het balkon toegang hadden gekregen door het dievenijzer van een kamer te forceren. Vervolgens werd de kamerdeur van binnen opengebroken.

De inbrekers namen waardevolle spullen mee, waaronder tien merkhorloges, gouden sieraden en spaarpotten van de kinderen, met een totale waarde van bijna 35.000 SRD. Daarnaast werd ook een jachtgeweer en een DRV-box gestolen.

Tot nu toe is het onduidelijk wanneer de inbraak heeft plaatsgevonden en wie er verantwoordelijk is. De heer des huizes vermoedt dat de dader(s) op de hoogte waren van hun afwezigheid in Suriname.

De politie van Nieuwe Haven heeft de zaak in onderzoek.

shop now
Caribbean Night

3 REACTIES
  1. Over de gehele wereld zijn er inbraken bij de bevolking en bij instanties niet alleen hier in Suriname.
    Volgens mij is het een tip geweest want rovers gaan geen kruimels stelen.

    Zo is het en niet anders


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES