Een 37-jarige Dominicaanse man in Suriname is vrijdag gewond geraakt na een val van een dak tijdens werkzaamheden aan de Wagenwegstraat in het centrum van Paramaribo.
Het incident vond plaats in de ochtenduren, toen de man bezig was een plank van het dak te verwijderen. Dit zorgde ervoor dat het dak instabiel werd, met als gevolg dat het slachtoffer van aanzienlijke hoogte naar beneden viel.
Na de val klaagde de man over hevige pijn in zijn nek. De politie van het district Centrum arriveerde snel op de locatie en startte een onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
Een ambulance werd ter plaatse geroepen en het slachtoffer werd met spoed vervoerd naar de Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.
Op dit moment is de exacte toestand van de man nog niet bekend.





Één plank weg en die hele dak dondert in elkaar. Dat was dan geen strijkplank.
Rapporteer een reactie
Twee of drie weken geleden overkwam een jonge buurtgenoot van mij hetzelfde. Hij overleefde de val echter niet. Het kan aan.mij gelegen hebben, maar ik heb nooit iets over dat geval in de media vernomen. Ik kreeg het bericht van een buurmeisje te horen en toen ik informeerde bij mijn naaste buren of het waar was, was het ook voor hen nieuws. Ik vraag me nu af waarom het ongeluk van mijn buurjongen nooit openbaar gemaakt is? Ik vermoed dat de werkgever van mijn verongelukte buurjongen ‘friends or family in high places’ heeft zitten.
Rapporteer een reactie
Volgens mij komt niet alles in de krant hoor want van de week was er een aanrijding op de kwattaweg hoek noordwegwijkweg,Volgens mij waren er 2 palen gesneuveld maar niks in de krant vermeld,misschien mag niet alles.
Rapporteer een reactie