HomeOnderwerpenJustitie en politieBewaker Luxury Resort overvallen en gekneveld achtergelaten

Bewaker Luxury Resort overvallen en gekneveld achtergelaten

-

ADJUMA Party

Een 25-jarige bewaker werkzaam bij Jasmin Luxury Resort aan de Verlengde Jacques Gompertstraat is afgelopen nacht overvallen en gekneveld achtergelaten.
 
Vernomen wordt dat twee rovers de bewaker tijdens controle hebben overrompeld. Zijn handen werden vastgebonden met veters van zijn gympies en zijn gezicht werd bedekt met een T-shirt.

Nadat de rovers de bewaker hadden uitgeschakeld probeerden ze de kluis van het resort te forceren, wat hen niet is gelukt. Ze hebben daarna 1050 SRD en de mobiele telefoon van de bewaker buitgemaakt en de plaats te voet verlaten.

Werken in de Caribbean

Het slachtoffer heeft zich later kunnen bevrijden en is hulp gaan zoeken bij een bewoner, die de Surinaamse politie heeft ingeschakeld.

De politie van Geyersvlijt is ter plaatse geweest voor onderzoek. Van de daders ontbreekt nog elk spoor.

shop now
Caribbean Paas Party

5 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES