HomeOnderwerpenJustitie en politieGraven vernield op SMA begraafplaats Jagernath Lachmonstraat

Graven vernield op SMA begraafplaats Jagernath Lachmonstraat

spot_img

-

Owru Yari Party

Kwaadwillenden hebben wederom vernielingen aangericht aan graven op de begraafplaats van de Surinaamse Moeslim Associatie (SMA) aan de Jagernath Lachmonstraat.

Volgens de SMA zijn graven in ernstige mate beschadigd. Er is aangifte gedaan bij de politie, die de zaak momenteel onderzoekt. Vader de daders ontbreekt nog ieder spoor.

De SMA vraagt aan personen die iets hebben opgemerkt of beschikken over aanwijzingen die kunnen leiden tot het vinden van de verantwoordelijken, om contact met de organisatie op te nemen op het telefoonnummer 403467.

“Aan de familieleden van de betrokken overledenen willen wij onze medeleven betuigen. Wij zijn diep geraakt door deze grafschennis en delen in uw verdriet”, aldus de SMA.

shop now
BakkaNa Party

14 REACTIES
  1. Oh, zo zit dat dus. Toen beelden in een tempel waren vernietigd en men daar grapjes over maakte, kreeg ik de indruk dat je over alles wel grapjes mag maken. Niemand zei toen dat je over sommige onderwerpen geen grapjes moet maken. Waarom nu wel?


    Rapporteer een reactie
  2. Grapjes maken over je aller grootste vijand die heen gegaan is en in ziele rust, zegt alles over je moraal. We zijn allemaal eens een keer aan de beurt. Dan lig je daar op een brandstapel, graf of verbrijzeld of anders.
    Zo staat het voor één ieder
    vastgelegd.


    Rapporteer een reactie
  3. als begraafplaatsen onderhouden worden zoals het eigenlijk hoort
    is er altijd wel iemand aanwezig om de boel in de gaten te houden
    wachter lopen overal voor de stomste dingen…. maar hier niet?
    dit mag je gewoon toeschijven aan de sma voor nalatigheid

    maar goed, de meeste begraafplaatsen in suriname is gewoon triest om naar te kijken
    dus geen idee waar iedereen dat respect voor gebruikt als je niet eens zorgt dat een begraafplaats schoon blijft
    dan heb je al geen respect voor de doden, dus die respect reageerders zijn gewoon hypocriet


    Rapporteer een reactie
  4. Mevrouw Shila,

    De doden hebbe niets aan uw respect. Zij zien, horen en spreken niet meer. Dat respect is meer bedoeld voor de nabestaanden. Dus die doden, niemand kan ze meer beledigen. Wel de nabestaanden. Dan die nabestaanden ook. Zij vergeete zo makkelijk al die slechte dinge die die dooden hebbe gedaan. Dus maake u niet druk. Als u gaat dood, u gaat ook niet meer hoore wie zegge wat over u.


    Rapporteer een reactie
  5. istieweer , ben jij dat geweest , zocht jij naar bouterse , die is niet begraven maar ligt ergens onder de zoden , zijn vertrouwelingen weten waar en onder welke zoden deze duivel is of niet is


    Rapporteer een reactie
  6. Dit soort gebeuren heb je in andere landen, in Suriname zijn we dit niet gewend. Maar wat opvalt is dat de Surinamers steeds meer hele grote naapers worden en alles nadoen van wat er elders gebeurd. Voorbeelden zijn, grafschennis, rellen van boeren en spullen in brand gestoken, jongens die voor de VCB hossellen denken ineens allemaal Bordo of Marlon of de goudkoning te zijn want allen zijn nu ook behangen met goud en nieuwste is dat er ineens heel hard geroepen wordt om een vrouw tot president omdat in andere goed georganiseerde landen het al zo is en nu waarschijnlijk ook de VS één krijgt. Suriname heeft veel bos maar waarschijnlijk ook nog heel veel apen. 🐵🐵🐵🐵


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES