Een man is woensdagavond door een hond aangevallen op een adres aan de Nieuwe Grondweg in Suriname.
Het slachtoffer heeft bijtwonden opgelopen en is per ontboden ambulance afgevoerd voor medische behandeling.
De politie kreeg de melding van het voorval en ging ter plaatse voor onderzoek. Het is nog onduidelijk hoe het komt dat het dier de man heeft aangevallen.
De politie onderzoekt wat zich precies op de locatie heeft afgespeeld.





Als iemands hond op straat komt en mij bijt, zal de eigenaar genoeg geld moeten hebben
Rapporteer een reactie
Eindelijk een hond die doet wat honden horen te doen.
Rapporteer een reactie
BREAKING NEWS !
Rapporteer een reactie
Debby dan moet je niet op straat gaan!! Je heb heel veel straathonden, die op teefjes afgaan!! Zo kan je veel geld aftroggelen van de eigenaars zoals jij uitdrukte!! Hi hi Hiiiiiieeee!!!
Rapporteer een reactie
Zal wel om een pitbull gaan, als de verwondingen zo erg zijn, dat meneer met een ambulance moest worden afgevoerd! Normaliter zou een klem spuitje volstaan..
Rapporteer een reactie
Die hond gaat niet meer leven, geef hem wat bloed en veelsworst met ratatouille.
Rapporteer een reactie
Opassen het kan hondsdolheid zijn.
Als dat zo is ben je nog niet jarig.
Rapporteer een reactie
Ik kan me nog erinnere dat zo een pitje een inbreker in zn ¬en pakte en dat die een hele lange herstelweg heeft moeten afwerken. Die van mij krijgen varkenskloten die ik met slachtafval koop. is un zaak als in zwart geklede abanies op ons terrein komen. Een hondachtige waarschuwt altijd eerst voordat die bijt en ze vergeten niet wie ze moeten hebben! Er moeten meer bijtgrage honden in Suriname worden ingezet.
Rapporteer een reactie
Even iets anders, de regering moet de vele straathonden laten afschieten,zodat je weer normaal kan fietsen.
Rapporteer een reactie