HomeNieuws uit SurinameKenneth Slooten: "Abrahams verkocht vlees onder de markt om hoofd boven water...

Kenneth Slooten: “Abrahams verkocht vlees onder de markt om hoofd boven water te houden”

-

BODO PARTY

NDP’er Kenneth Slooten, adviseur van oud-president Desi Bouterse, heeft flink uitgehaald richting waarnemend NDP-voorzitter Ramon Abrahams. Volgens Slooten wordt Abrahams gezien als één van de hoofdoorzaken dat de paarse partij met 10 zetels terug is gevallen bij de afgelopen verkiezingen. Abrahams heeft recent laten weten ook ambitie te hebben voor het voorzitterschap van de NDP.

“U weet dat Abrahams in 2010 minister is geworden van Openbare Werken. Dus wanneer hij begint met het pimpen van een kantoor en daarna het pimpen van een voertuig, dan zijn de NDP’ers de eerste die zich gebeten voelen. Want ze weten dat Abrahams bankroet was. Voordat hij minister was had hij een auto te leen van Charles Pahlad. Hij kon niet eens zijn eigen auto betalen. Hij verkocht zoutvlees en gerookt vlees onder de markt om zijn hoofd boven water te houden”, zei Slooten op D-TV Express.

Werken in de Caribbean

Abrahams zou volgens hem zelfs met zogenaamde ontevreden NDP’ers hebben vergaderd om Bouterse af te zetten.

Slooten is lid geweest van de Evaluatiecommissie van de NDP welke onder leiding stond van Humphrey Hasrat. Dit rapport is volgens Slooten overhandigd aan het hoofdbestuur van de partij. Volgens de regels moest de partijvoorzitter Bouterse een comité generaal organiseren waarbij de kaders van de partij inzage zouden krijgen in het rapport en hun standpunt ter plaatse kenbaar konden maken. Uiteindelijk zouden zij dan goedkeuring geven aan de uitvoering van dat rapport.

“Ik meen te weten dat alle leden van het hoofbestuur inzage hebben gehad in het rapport. Dus al die mensen die hun naam hebben gelezen in het rapport als te zijn de veroorzakers van het debacle van 2020, 10 zetels verlies, weten hoe de massa van de partij over hun denkt. In dat rapport staat duidelijk wie en wie stappen terug moeten maken. Dus niet op de voorgrond meer zijn. En dat was een eis”, stelt hij.

Eén van de personen die volgens het rapport afstand moest nemen is onder andere Abrahams. De andere is oud-minister Faizal Abdoelgafoer. Laatstgenoemd zou door Bouterse genoemd zijn als meest waardeloze jongerenleider toen die met ontslag werd gestuurd.

De NDP’er merkte op dat Abrahams als commandant van de Militaire Politie de dienst heeft verlaten en ook nog een groot terrein te Wayambo heeft geclaimd om toen aan rijstteelt te doen.

“Als dat niet genoeg is heeft hij machines in West-Suriname, bulldozers en andere grondverzetmachines, genomen. En toen het niet meer lukte heeft hij die machines verkocht, maar ook dat heeft hem niet boven water gehouden. Als minister van OW heeft hij een terrein te West-Suriname bezet en daar heeft hij vandaag zijn habitation. NDP’ers zien dat en weten dat.

Wanneer die meneer tot drie malen toe, nadat hij afgezet is als minister, vergaderingen belegt met zogenaamd ontevreden NDP’ers om de voorzitter Bouterse af re zetten. Zijn woorden waren: ‘Bouterse is een alcoholist. Hij heeft niet veel alcohol meer nodig en hij is al dronken. Hij weet niet waarover hij praat’. Maar Bouterse is nog diplomatisch genoeg om die vergadering met de kaders van de partij uit te stellen en het rapport niet te willen behandelen. Omdat hij mensen de gelegenheid geeft om hun volwassenheid te tonen”, zegt Slooten.

Hij stoort zich eraan dat al de mensen die in het rapport zijn genoemd nog steeds geen volwassenheid tonen en nog steeds azen naar een hoge functie binnen de partij en de toekomstige regering.

shop now
Caribbean Paas Party

36 REACTIES
  1. Vreemd hoe zaken soms kunnen lopen. Recentelijk had iemand het over diarree. Welnu is de beerput opengetrokken en de diarree komt naar boven. Is het waar dat er een vervolg komt van het interview van Jerrel met Sloote?


    Rapporteer een reactie
  2. Goed zo. Het duurt niet lang meer of de NDPers gaan elkaar afschieten en vermoorden als de bosvarkens, pingos en pakiras die ze altijd al geweest zijn. De kudde werd bij elkaar gehouden door DiDiBri, maar nu dat heerschap ergens in het bos ondergedoken is, breekt de hel los in deze criminele bende.


    Rapporteer een reactie
  3. Nu vechten ze elkaar de tent uit he? Ga zo door!
    Hoe kan Abrahams failliet zijn ze gaan. Nou ik geloof dat Karma is terug bij hem. Van gestolen geld/bezittingen
    kom je niet ver van huis!
    Heeft niet niets gekregen van Hoefdraad….best zielig.
    Mevrouw Debby je zal blij zijn ne he?


    Rapporteer een reactie
  4. Should I say more??? people of the jury?
    mooie zin toch?

    Wat betekent dit?
    de ndp is niet meer
    het ” verdwijnen van hun lijder, die intern ( en dat is bij intimi bekend TOTAAL geen beslissing kon nemen, zwaaien met zijn hand, wilde hij godfather spelen)
    heeft geleid tot een implosie binnen de partij
    allemaal willen ze voorop komen staan.
    Als het intern al zo een ongelooflijke bende is hoe wil je dan ons land besturen.
    Ga orde op zaken stellen en probeer het weer in 2030.


    Rapporteer een reactie
  5. Welke politieke partij in Suriname durft in zijn partij-programma op te nemen dat bij verkiezingswinst alle door Abrahams onrechtmatig toegeëigende objecten terstond zullen worden geconfisqueerd.
    Mijn stem heb je.


    Rapporteer een reactie
  6. Ach, deze meneer Slooten heeft een verborgen agenda. Een paar weken terug hoorde ik hem in interview zeggen dat de NDP nog niet klaar is om aan de verkiezingen van 2025 deel te nemen. Hij was van mening dat de NDP niet aan der verkiezingen van 2025 moest deelnemen. Een ding is aantoonbaar duidelijk. Slooten heeft er moeite mee dat hij door zijn fysieke beperkingen in de partij op de achtergrond is geraakt. Hij moet het gewoon aan anderen overlaten. Hij is een soort minder actieve buitenstaander van de partij geworden die denkt dat hij de richting van de partij te bepalen. Ook zijn revolutionaire ideeën stroken niet met de huidige politieke situatie in Suriname. Hij is blijven vastkleven aan oude revolutionaire theorieën die je niet zomaar kan plakken op Suriname. Een ding is duidelijk. Slooten heeft grote moeite met de strakke aanpak van Abrahams. Hij heeft een bloedhekel aan deze man. Een grote politieke partij als de NDP heeft een strakke leiding nodig. De eenheid binnen de partij wil hij verstoren om de kracht van de partij teniet te doen. Waar is hij mee bezig? Een ding is duidelijk. Slooten is niet meer actief binnen de partij. Maar hij wil wel van buiten bepalen wat er binnen de partij moet gebeuren. Het vermoeden bestaat dat hij het grote geld van de VHP heeft ontvangen om de NDP te beschadigen. Het draait allemaal om oil en gas.Ook Slooten is omkoopbaar.


    Rapporteer een reactie
  7. Toch een opmerking, de mensen worden dom gehouden, wat ik ook zag is , dat er ook mensen zijn die het fijn vinden dat er geen regels zijn.
    Zo vinden ze het fijn om niets te doen, vooral bij de markt , daar heerst iets met veel drugs, de wet van de sterkste, veel armoede, en totaal geen ingrijpen van deze toestand.
    Wat ik ook vind laat de mensen vrijwilligers werk doen , bijvoorbeeld bestrating je breek je benen.
    Oude huisjes op laten opknappen, hoef niet nieuw te zijn, maar maak het dak dicht bijvoorbeeld.
    wat ik zag, was sommige niet eens een toilet hadden, en deden buiten hun behoefde, en daarna zag je kleine kinderen op het zelfde erf buiten spelen in die behoefde.
    Nu klagen mensen uit de politiek hoe slecht ze het hadden, kom nou toch.


    Rapporteer een reactie
  8. Weer zo’n zet van een stront N.dper. Hoe is hij ineens zo rijk geworden toch niet met gerookt vlees. Ik denk eerder met gerookt witte poeder, maar ja de waarheid komt toch beetje bij beetje boven water!
    Van de vieze president en koning weten we het al het stinkt over de hele wereld.
    Allemaal smeerlappen en dat dit nog wordt toegelaten in Suriname.


    Rapporteer een reactie
  9. Het is mooi om te zien dat alles wat er over de paarse rioolratten werd verteld nu ook nog kei en keihard bevestigd wordt door één van hun eigen mensen……right in their face!
    Terwijl de één een revolutie “revo” wilde, waren z’n makkers onder het mom van revolutie het land bezig leeg te roven en het volk te benadelen.
    De chaos en ellende die ze in 2020 hebben achtergelaten spreekt voor zich.
    Het volk van Suriname heeft nooit om een revolutie gevraagd. Het volk wilde af van de corruptie die er was met de regering Arron, dus oen libi sma nanga law yere….


    Rapporteer een reactie
  10. Koos, de NDP is in beweging. Anders dan bij de VHP mag men bij de NDP zijn mening of standpunt openlijk verkondigen. Bij de VHP is het anders .Binnen de VHP wordt je eigen mening of standpunt niet op prijs gesteld. Dat ligt eenmaal aan de cultuur van de VHP. Het liefst ziet men bij de VHP alle Hindoestanen in Suriname verenigd in deze partij. Onder de hoede van de leiding van de partij moet dan een ieder zijn mond houden en accepteren wat de leiding zegt. Een eigen mening wordt niet geaccepteerd. Het gekakel van Sloten moet men niet serieus nemen. Die man is zwaar ziek en mede daardoor ernstig gefrustreerd. En iemand die erg kwetsbaar en dubbel gefrustreerd is gaat maar van alles beweren om aandacht te krijgen. Die man snakt naar aandacht. Zijn rol als actieveling in de partij is al jaren uitgespeeld. Hij heeft wrok tegen bepaalde personen die strak en gedisciplineerd leiding aan de partij geven. Het is dus allemaal valse hoop die je in je hoofd prent. Valse Hoop roept gedachten, gevoelens en gedragingen op die gepaard gaan met een gevoel van urgentie. Er moet in jouw geest en de geesten van de andere VHP-ers meteen iets gebeuren waardoor de grootste concurrent van de VHP uitgeschakeld wordt. De NDP kan niet worden uitgeschakeld.


    Rapporteer een reactie
  11. RobG 20 juni 2024 Bij 12:48
    Koos, de NDP is in beweging. Anders dan bij de VHP mag men bij de NDP zijn mening of standpunt openlijk verkondigen. Bij de VHP is het anders .Binnen de VHP wordt je eigen mening of standpunt niet op prijs gesteld. Dat ligt eenmaal aan de cultuur van de VHP. Het liefst ziet men bij de VHP alle Hindoestanen in Suriname verenigd in deze partij. Onder de hoede van de leiding van de partij moet dan een ieder zijn mond houden en accepteren wat de leiding zegt. Een eigen mening wordt niet geaccepteerd. Het gekakel van Sloten moet men niet serieus nemen. Die man is zwaar ziek en mede daardoor ernstig gefrustreerd. En iemand die erg kwetsbaar en dubbel gefrustreerd is gaat maar van alles beweren om aandacht te krijgen. Die man snakt naar aandacht. Zijn rol als actieveling in de partij is al jaren uitgespeeld. Hij heeft wrok tegen bepaalde personen die strak en gedisciplineerd leiding aan de partij geven. Het is dus allemaal valse hoop die je in je hoofd prent. Valse Hoop roept gedachten, gevoelens en gedragingen op die gepaard gaan met een gevoel van urgentie. Er moet in jouw geest en de geesten van de andere VHP-ers meteen iets gebeuren waardoor de grootste concurrent van de VHP uitgeschakeld wordt. De NDP kan niet worden uitgeschakeld.
    =============================

    Hahahahahahaha….de natte droom van RobG…..yu kir mi…


    Rapporteer een reactie
  12. Was hij niet de persoon die een toiletpot declareerde van bijna een half miljoen. Zoals ik al eerder zei, het gaat nu om gigantisch veel geld. Het gaat niet om 4 miljard, maar om 20 tot bijna 50 miljard usd straks. Gaat me niet verbazend als de strijd straks feller word. Er is onvoorstelbaar veel geld te stelen dat de rivaliteit alsmaar groter zal worden.


    Rapporteer een reactie
  13. Koos 20 juni 2024 Bij 09:35

    Het is over en uit met de NDP. De beerput is nu geopend. Waar is RobG gebleven ?

    ——————————————————————————————————————————-
    NEVER CRY OVER SPILT MILK………IT’s A WAIST OF TIME.
    NDP…….FORWARDS EVER…….BACKWARDS NEVER.


    Rapporteer een reactie
  14. In plaats van zijn eigen over eigen partij te hebben, gaat RobG over VHP hebben. Dat bewijst de domheid van deze oe..wapper. Een advies aan RobG, hou het (bespreek de kort komingen van) bij je eigen partij dan gaan mensen jou een beetje serieus nemen.


    Rapporteer een reactie
  15. Ma da waarom loei je hier op wkn met hoofdletters erbij dang… @franco.
    Joe na wan stanvaste owroe kaw tok!
    Wan bekende (gevluchte) ook toe erbij.

    Einde appje van moesje uit suri!
    Moest dit posten op haar verzoek.


    Rapporteer een reactie
  16. Wij wachten op de reactie van huisgenote, de 2e bedoel ik.
    Wat vind ze van het gevecht om de positie van haar gevluchte huisgenoot.
    Is ze nog in de race voor president, want ik lees niets meer hierover.

    Kom op, je kan het, ex directeur van het kabinet is genoeg ervaring voor een land als suri.

    Tenminste als de ndp wint, want het is nu ook duidelijk dat niet alleen minderbedeelden maar vooral mindervaliden niet voorkomen in hun visionaire omgeving.
    Zie reactie robg over meneer Slooten. Lijkt de nasie-beweging wel. Yuk!!!


    Rapporteer een reactie
  17. Deze meneer heeft verklaard dat een paar NPD elite stadmiddelen heeft gestolen. Regering sluit deze criminelen op u heeft nu een verklaring. Laat OM het grondig uitzoeken voordat deze man vermoord wordt door zijn tegenstander.


    Rapporteer een reactie
  18. Kan niemand deze man zn naam goed spellen? Is het Slooten, Sloote of Slote?
    Makoe die altijd prietopo panja opo is wil nu binnenskamers. Het moet niet gekker worden. Kenneth praat want hij heeft niets meer te verliezen en heel weinig te winnen.


    Rapporteer een reactie
  19. Niet alleen Abrahams heeft stevig gestolen, maar de hele NDP elite hebben gestolen
    Denk aan Bouva, Bouta en Hoefdraad. Maar een paar te noemen.
    De kinderen en kleinkinderen van de NDP elite hoeven nooit meer te werken.
    Je hebt een Meriba op Waterland. Woont als een keer koning. heeft zijn papa geregeld. Die gevluchte moordenaar.


    Rapporteer een reactie
  20. Laten wij de dingen nu goed duiden en benoemen. Rijke Hindoestanen zijn erg materialitsch ingesteld. Hun geld heeft de NDP van Bouterse financieel gesteund. Maar deze Judassen tussen de Hindoestanen hebben zich nooit om de arme Hindoestanen bekommerd.
    Ik wil bijna de stelling aangaan dat misschien de creolen het meeste hebben gedaan voor de emancipatie van de arme Hindoestanen.
    Ik hoop dat ze nog de rijke hindoestaanse elite nog ter verantwoording gaan roepen. Als het moet kwaadschiks.


    Rapporteer een reactie
  21. @ Koos
    Surinamers worden straks veroordeeld 7 dagen per met
    droge rijst met antroewa,s! ” Nou niks mis mee, weet je
    hoe duur dat is in NL, bij de Surinaamse winkels ”

    sari tori

    Jacko


    Rapporteer een reactie
  22. Sing Sing,
    Het is goed dat dit aangehaald wordt, daar het voornamelijk welgestelde hindoestanen waren, die op Bouterse stemden na de regering-Venetiaan.

    Het was een periode waarbij velen zich verrijkt hebben, omdat men zaken deed, middels ‘betalingen onder de tafel!’ Arme Surinamers (ongeacht komaf) konden het zich niet veroorloven en zo werden de rijken, steeds rijker en de armen, steeds armer.

    Volgens betrouwbare bronnen hebben rijke Surinamers miljarden geparkeerd op Zwitserse bankrekeningen…!


    Rapporteer een reactie
  23. En nu zal duidelijk worden waar de Nationale Dagoes voor staan.

    De NDP was een partij van bullshit Bouta en voor verheerlijking van bullshit Bouta ! Niet meer dan dit !

    Bouterse heeft bewezen dat zijn achterban niet dom is maar achterlijk is, waar hij flink van heeft geprofiteerd !

    Justitia Pietas Fides. Krakti !


    Rapporteer een reactie
  24. @J Zwartmans, idd tropische winkels hanteren belachelijke prijzen in NLD. Bij ons staat de Surinaamse keuken 2x per week op het menu. Bakkeljauw, zoutvlees, Gedroogde garnaal is simpelweg onbetaalbaar geworden.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES